Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny krem matujący

Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny krem matujący

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji cery z problemami trądzikowymi. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Krem błyskawicznie matuje skórę na wiele godzin nadając jej pudrowy wygląd. Zamyka rozszerzone pory, skutecznie zwalcza pryszcze i przeciwdziała ich ponownemu powstawaniu. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV, pozostawia skórę aksamitnie gładką i świeżą.

bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z efektu matowienia skóry. Krem spełnia moje oczekiwania. Pachnie troche jak płyn do naczyn ale mi to nie przeszkadza :D taki świeży, cytrusowy zapach. Konsystencja idealna, nic sie nie wylewa ani nie zostaje na wieczku. Nic dodać nic ująć :)

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Najlepszy krem matujący, jaki znalazłam

Najlepszy krem matujący, jaki znalazłam.

Plusy:
+ faktycznie matuje- na dłużej, niż inne wypróbowane przeze mnie kremy
+ skóra po aplikacji nabiera lekko pudrowego kolorytu
+ skóra przyjemna w dotyku po nałożeniu kremu
+ niewygórowana cena
+ zapach

Minusy:
- trochę ciężko go rozsmarować, gdyż bardzo szybko się wchłania
- między włoskami brwi często zostają trudne do usunięcia resztki kremu

Dodam, iż używam tego kremu łącznie z mydłem w kostce oraz tonikiem z tej samej serii. Ponadto raz na jakiś czas nakładam maseczkę Siarkowa Moc.

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: około 8

działa!

Jakiś czas temu wystawiłam mu słabą recenzję, jednak teraz po paru moich małych "testach", muszę z wielkim zaskoczeniem przyznać, że faktycznie ten krem działa!
Myślę, że opisując go ostatnim razem nie wierzyłam, że krem może matowić skórę, ale faktycznie to robi!
Jestem pod pełnym wrażeniem tego produktu, matowi na porządne kilka godzin (ok 7) a to w moim przypadku jest duży sukces, ponieważ moja cera jest mieszana i bardzo szybko zaczyna się błyszczeć i do tej pory byłam przekonana, że tak cudownie matowi mój puder, ale jednak myliłam się.
Po nałożeniu kremu na twarz makijaż ładnie się trzyma nawet w upały, moja cera nie zaczyna się zaraz świecić z gorąca mimo, że nie raz zdarzało się, że czułam jakby moja twarz się świeciła, jednak po spojrzeniu w lusterko nadal widziałam mat na twarzy.
Dostrzegłam jak dużo daje ten kosmetyk po tym jak kilka razy zdarzyło się, że nie użyłam kremu i wtedy moja twarz w bardzo krótkim czasie zaczynała się świecić i ciężko było ją okiełznać :D.

Dlatego po bliższemu i bardziej sumiennemu przyjrzeniu się kosmetykowi zmieniam jego ocenę na taką jaką zasługuje :).

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa pierwszego

cudowny

Kocham ten krem, to jedyny krem, który w ogóle matuje.
Oczywiście cera nie jest po nim jak pod warstwą pudru matującego, ale po ośmiu godzinach się nie świecę jak po każdym innym kremie.
Plusy:
+ matuje
+ wydajność
+ doskonale nawilża
Minusy:
- z czasem gęstnieje, co nie zmienia innych właściwości

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Nie wyobrażam sobie życia bez niego!

Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez tego kosmetyku na twarzy. Jest wydajny i świetnie matuje. Jeśli chodzi o zapach to na początku trochę mi przeszkadazał, ale dziś jest mi już obojętny.

!Nakładam go tylko na niedoskonałości w innym przypadku może wysuszać!

Jedyny (malutki) minus jest taki że po pewny czasie od otwarcia zmienia swoją konstystencję. Lecz w żaden sposób nie wpływa to na jego działanie.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: ok.10

dobry

Świetnie matuje i zbawiennie działa na wszelkie wypryski, niestety skończyłam z przesuszoną skórą i za to odbieram mu jedną gwiazdkę. Pachnie tak samo jak maseczki oczyszczające tej samej firmy co ani trochę mi nie przeszkadza.

Rewelacja!

Nie chciałam wierzyć w skuteczność tego kremu po przeczytaniu pozytywnych recenzji na jego temat ale spróbowałam i szczęka mi opadła! Mam problematyczną cerę pomimo już nie tak młodzieńczego wieku ale krem Barwy już pierwszego dnia sprostał zadaniu - matuje przez cały dzień, już pierwszego dnia zahamował powstawanie nowych wyprysków, drugiego dnia cera wyglądała już zupełnie inaczej, zwężone pory, miej widocznych zanieczyszczeń. Niska cena sprawia, że nie dowierzamy ale warto! Kupowałam drogie kremy, często z naturalnych składników ale niestety, czasem trzeba sięgnąć po inny skład dla prawdziwych efektów. To jest mój numer 1. Serdecznie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

nie pomógł...

Krem kupiłam w momencie, kiedy miałam dosyć duże problemy z buzią – trądzik wszędzie i w dodatku ciągłe podrażnienia. Szukałam czegoś co nie tylko będzie fajnie matowało skórę, ale również zredukuje zmiany trądzikowe, załagodzi je. Krem niestety nie pomógł mi zbyt bardzo. Nie poddaję pod wątpliwość jego właściwości matujących, jednakże na trądzik nie miał żadnego wpływu. Dopiero, gdy wzięłam leki pomocne w redukcji trądziku to wysypka ustąpiła. Być może mój przypadek był o wiele bardziej wymagający i ten krem na niewiele się zdał. Jeśli chodzi o matowanie to wystarcza na 2-3h, a poźniej zaczynałam się błyszczeć…

porażka!

Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu stwierdziłam, że może warto przetestować ten krem na własnej skórze. Kupiłam, użyłam i strasznie się zawiodłam.
Po pół godziny od aplikacji moja skóra świeciła się bardziej niż gdybym nic na nią nie użyła. Próbowałam kilka razy i za każdym efekt był taki sam. Krem wylądował w koszu a ja dalej poszukuję mojego super-kosmetyku do matowania twarzy.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Wykorzystała: kilka próbek

Moj KWC

Uwielbiam ten krem , jest idealny do mojej mieszanej cery. Matuje moja buzie na długo i jednocześnie nawilża. Nie jest przesuszona a jednocześnie się nie świeci . I tta nska cena
Wrezcie trafilał na moj ideał

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: żła

Po prostu dobry

Kremik zakupiłam gdy był w promocji- pomyślałam siarkowy na pewno będzie smierdziec wiadomo czym
ku mojemy miłemu zaskoczeniu zapach okazał się mało intensywany. Jako że jestem posiadaczką bardzo trudnego typu cery(lekko tłusta, wrażliwa, naczynkowa) rzadko kupuje kremy poniewaz zwykle nie spełniaja oczekiwań. Ten krem jest super matuje co prawda tylko do powłowy dnia czuć po nim takie nawilżenie. Myje twarz mydłem dziegdziowym więc idealnie nadaje się po tym ściągnięciu mydłem.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Bardzo dobry krem!

Krem spełnia wszystkie zalecenia producenta. Był to mój pierwszy zakupiony produkt z Barwy i byłam optymistycznie do niego nastawiona. I nie pomyliłam się co do niego :)
Krem bardzo dobrze matuje, nie pozostawiając skóry ściągniętej. Jest bardzo wydajny, używam go codziennie i mam go jeszcze połowę. Ma bardzo przyjemny cytrusowy zapach. Konsystencje również ma na plus, bardzo dobrze się rozprowadza i bardzo szybko wchłania się. Cena jest dość niska jak na tak wydajny krem. Bardzo dobrze działa antybakteryjnie. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę cery i rzadsze powstawanie wyprysków. Krem jest zapakowany w bardzo wygodnym słoiczku ( trzeba dobrze go dokręcać...Moja koleżanka źle go domknęła i przez to zasechł jej w połowie i musiała go wyrzucić)Jedynym małym minusem tego kremu jest to,że przy długotrwałym stosowaniu dość mocno wysusza skórę,lecz wydaje mi się to dość naturalne przy kremie matującym.
KREM ZDECYDOWANIE NA PLUS!

+dobry efekt matujący
+cena