Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany rozświetlający (stara wersja)

Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany rozświetlający (stara wersja)

Delikatny puder prasowany rozświetlający o jedwabistej konsystencji z drobinkami perły i specjalnymi pigmentami. Odbija światło redukując cienie widoczne jako zmarszczki. Rozświetla cerę i nadaje jej ładny koloryt. Stanowi doskonałe wykończenie makijażu.

Cena: 4,99zł / 13g

Dobry i tani :)

Kupiłam ten puder zupełnie przez przypadek. Właśnie skończył mi się inny, którego w polskich sklepach nie ma. Nie lubię pudrów matujących więc szybko w oko wpadł mi puder Sensique.
I tak, żeby nie przedłużać. Plusy:
+ ładnie rozświetla twarz, ale jednoczesnie matuje tłustsze miejsca na twarzy
+ spory wybór jasnych odcieni (mam bladą karnację)
+ nieźle się trzyma
+ jak na razie nie popsułam opakowania :P

Minusy
- brak lusterka (ale za tą cenę to mogę nosić lusterko osobno)
- kiedy jest już go mało w opakowaniu, bardzo łatwo się kruszy

Jak widać minusy są nieznaczne. Na pewno będę go dalej kupować.

Używam tego produktu od:1,5roku

nie lubię go

Ten puder kupiłam przez przypadek . Mam odcień 103 .
Ja ogólnie nie lubię pudrów rozświetlających . Użyłam go parę razy , nie przemawia do mnie .
Obecnie używam go czasami do roświetlenia łuku brwiowego lub szyji i dekoltu .
Czy jest wydajny to nie wiem , gdyż używam go tak żadko że jest on zużyty w jakiś 7 % .
Wielki plus za cenę i zapach .
Minus za brak gąbeczki i mogło być lusterko .
Napewno dam mu jeszcze jedną szansę i mam nadzieję że wejdzie w moje łaski ;P

Używam tego produktu od: ok rok
Ilość zużytych opakowań: ciągle początek pierwszego i zarazem ostatniego

KWC!

Nie przepadam za firmą Sensique, przejechałam się na śmierdzącym błyszczyku, tragicznym lakierze i beznadziejnej odżywce, a także koszmarnych cieniach, a jednak kupiłam ten puder i...

Jestem zachwycona!
Idealnie kryje.
Nie uczula.
Ładnie pachnie.
Jest nieprzyzwoicie tani:D
Trzyma się ładnie, ale i tak poprawiam raz na jakiś czas.
Wydajny. Baaaardzo wydajny.

Absolutny hicior!

Używam tego produktu od:2 lat

bardzo dobry

Jestem zadowolona z tego pudru. Mam odcien nr 1 .
Puder matuje na ok 5-6 godzin. Jest wydajny, nie uczula . Ma też ładny zapach. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy efektu maski.

Używam tego produktu od: poł roku

dla mnie bomba :)

Używam zamiast podkładu, bo puder ten świetnie kryje i bardzo subtelnie rozświetla. Drobinki są bardzo bardzo subtelne, także nie ma efektu bombki choinkowej. Idealny do lekkiego makijażu cery bezproblemowej (albo prawie bezproblemowej). Cena rewelacja, tylko plastikowe pudełko się rozpada, ale nie odejmuję za to gwiazdki, bo nie przywiązuję aż takiej wagi do opakowań.

Używam tego produktu od: grubo ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

co to jest?

Co myślał sobie producent, wypuszczając ten dziwny twór?
Kupiłam go, gdyż na Forum kilka dziewczyn działało z nim cuda na policzkach, a więc: cena przystępna, blisko do sklepu, zatem kupiłam wersję najjaśniejszą.

Po nałożeniu odrobiny na buzię okazało się, że cienka warstwa pudru którą miałam już wcześniej na twarzy "zważyła się" w miejscu gdzie był ten puder rozświetlający:/
Kilka razy próbowałam nałożyć go "bez niczego", ale rezultat był ten sam. Czyli jakaś dziwna masa na twarzy. Poszukałam trochę info o tym pudrze z sensique w internecie i fotki były naprawdę udane- piękne rozświetlenie, jakby jakimś musem, albo pyłkiem, a na mojej twarzy następował powrót do rzeczywistości i zważony puder, który JAK JUŻ (!) mógł nadawać mat, czy ogólnie kryć, ale na pewno nie rozświetlać.
A wracając do tych pięknych fotek pudru na pięknych buziach 14 letnich dziewczynek w necie- to mniej photoshopa a więcej normalnego pędzla i pudru:/ i nie będzie problemu ze kupiło się coś co w ogóle nie działa.
Nie kupie go nigdy, mam nadzieję że go wycofają i nie polecam bo nie warto. Spadł mi z szafki i się po za tym cały posypał.

Używam tego produktu od: kilka razy

Gdzie te rozświetlenie?

Mam go od dawna, ale nie używałam, bo widać go było na włoskach na twarzy. Ale jak nabrałam trochę wprawy w malowaniu, nie przesadzę z ilością to jest ok. Matuje na jakiś czas(nie wiem dokładnie ile, bo rzadko go używałam, a teraz go użyłam tylko jak wychodziłam na dwór-nie wiem jak się spisze w pomieszczeniach, jak jest gorąco itp). Tylko jakoś w nim nie widzę tych rozświetlających drobinek...

Używam tego produktu od: półtora roku?

bardzo dobry

Kopiuję moją recenzję z jego bliźniaczego pudru, tylko bez rozświetlania;p oba są takie same, tylko ten posiada dodatkowe drobinki rozświetlenia. Może go nawet bardziej lubiłam;p

Używałam tego pudru dawno, byłam mu wierna, ale zaczęłam wypróbowywać nowe kosmetyki. Myślę, że niedługo do niego wrócę.
- cena super
- ok zapach
- fajne kolory, dla bladych dziewczyn;p
- spełnia swoją rolę pudrowania, poprawki owszem, ale to zawsze trzeba;p
- opakowanie tez ok, chociaż kiedyś mi się rozwaliło, ale to jest możliwe, że go upuściłam
- pod koniec używania, nie trzyma się pudełeczka i mam małe kawałki latające po opakowaniu, ale to tam co za wada;d

Używam tego produktu od: daawno
Ilość zużytych opakowań: ok.2

bardzo go lubie

lubie ten puder. nie jest jakis cudowy ale mimo to lubie go. jest tani i zawsze bede do niego wracac.warto go mieć
mimo to zdradzam go z pudrem mineralnym maybelline.

mimo ze jest rozswietlajacy to ładnie matuje, kryje..

polecam

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

bez rewelacji

kupiłam go ze względu na śmieszną cenę - nie ukrywam. potrzebowałam jakiegoś rozświetlacza do modelowania buzi i padło na sensique. nie ma tragedii, ale daleko mu do kwc.

+cena
+jakiś tam efekt rozświetlenia

-kiepskie opakowanie
-brak jakiegokolwiek aplikatora
-nietrwały
-słaby efekt rozświetlenia
-nałożony w ilości większej niż minimalna tworzy nieładną skorupę
-wydaje mi się, że wysusza

ogólnie ok

Największy plus to chyba cena i kolory, jest ich bardzo dużo 103 jest idealny dla mnie. :) Dosyć wydajny, używam codziennie. Hmm.. minus za to, że jak go nałożę to po 3 godzinach w szkole, połowa mi się zsypuje, często robi plamy na twarzy więc trzeba uważnie go nakładać. Tak więc dobry, ale mógłby być lepszy, chociaż cena jest bardzo niska jak na taki puder.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Puder jest bardzo dobry, jest lekki,łatwo się go nakłada.Najlepiej nakładać go pędzlem i dosyć oszczędnie, gdyż można przesadzić i wtedy faktycznie tworzy skorupę na twarzy. Zauważyłam też, że delikatnie matuje, choć nie jest do tego przeznaczony ;) Używam go do poprawek w ciągu dnia i zawsze mam go w trebce. Minusów nie widzę. Polecam !

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1