Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany rozświetlający (stara wersja)

Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany rozświetlający (stara wersja)

Delikatny puder prasowany rozświetlający o jedwabistej konsystencji z drobinkami perły i specjalnymi pigmentami. Odbija światło redukując cienie widoczne jako zmarszczki. Rozświetla cerę i nadaje jej ładny koloryt. Stanowi doskonałe wykończenie makijażu.

Cena: 4,99zł / 13g

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry :). Śmiesznie tani (5 zł), wydajny, dodatku całkiem dobrze kryje :D.
Co do minusów.. Według mnie jest minimalnie zbyt miękki, ale akurat na to mogę przymknąć oko ;)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

za taką cenę :)

jest w porządku - zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę jego śmiesznie niską cenę. łatwo się nakłada, nie kruszy się, nie osadza w (jak to koleżanka-wizażanka ładnie określiła) w załamaniach skóry, nie podkreśla suchych skórek, wyrównuje koloryt.
buzia jest lekko rozświetlona, ale się nie błyszczy tak chamsko, wygląda całkiem świeżo i naturalnie.
przy dłuższym stosowaniu, niestety zapycha i to jest jego ogromny minus.

raczej już z go nie kupię ponownie, jest tyle dostępnych na rynku ;) ale polecam spróbować - za te pieniądze - nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od: ok. dwóch - trzech tygodni.
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze.

powinien być w rozświetlaczach

Bo na puder to się zdecydowanie za bardzo błyszczy.

Tani jak barszcz, to z pewnością jedna z jego zalet.
Całkiem dobry wybór odcieni - nawet żółtawa bladolica znalazła coś dla siebie.

Puder jest bardzo miękki, aż za bardzo - wystarczy delikatnie go dziubnąć pędzlem, a już się sypie. Z drugiej strony mam wrażenie, że przynajmniej do "sprasowania" tegoż pudru nie użyto dużo dodatkowych substancji, które mogłyby zapychać - a to też plus.
Puder nie wysusza, nie włazi w załamania skóry (swoją drogą, jaki eufemizm :D, na początku chciałam napisać "zmarszczki", potem "kurze łapki", ale trochę smutno to wyglądało).

Niestety ma dość wyraźne drobinki - kilka razy użyłam go na całą twarz (podkład nie był potrzebny, bo puder nawet nieźle kryje), ale wyglądałam trochę... hmmm, zbyt beztrosko z całą paszczą w drobinkach. Teraz podkreślam nim kości policzkowe, miziam dekolt i ramiona. Nie zapycha, ładnie się błyszczy.

Można spróbować, szczególnie że cena naprawdę śmieszna.

Ilość zużytych opakowań: jedno (w trakcie)

To mój IDEAŁ!

Ten kosmetyk jest dla mnie idealny!
Mam nieznośne rumieńce, ale dzięki tenu pudrowi mają o wiele mniej intensywny kolor. Świetnie rozświetla i rozjaśnia twarz (używam najjaśniejszego).
Nie używałam innych pudrów rozświetlających, ale nie szukam dalej.

Fajny

Bardzo przyzwoity puder, powiedziałabym nawet, że mój niezbędnik. Uwielbiam wszelkie rozświetlacze, ale tego kupiłam dwa opakowania. Paleta kolorów bardzo przyjazna. Opakowanie zupełnie zwyczajne, ale ujdzie, jest trwałe i solidne. Puder zawiera mnóstwo drobniutkich drobinek, które ładnie rozświetlają twarz bez brokatowego błysku. Puder jest trwały, delikatnie matuje. Jest bardzo mięciutki, więc pod pędzlem staje się miałki. Jestem z niego zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

oj niee

jej okropny jest ten puder smieszne pieniadze wydałam to fakt ale wogle nie byłam zadowolona dobrze ze ze mi upadł i sie rozkruszył.......jezeli chodzi o efekt roświetlenia to jest tylko w pudełeczku na twarzy nie bardzo albo zalezy od padania swiatła .puder jak słaby puder czy roswietlajacy czy nie to powinien troszke buzke zmatowic a tu zong swieciła sie koszmanrnie ale nie drobinkami roswietlajacymi tylko sebum... takze nie jest to do ceryze skłonnosci do przetłuszczania sie aLE JAK ktos ma cere mormalna to moze sie sprawdzic .... ale i tak niepolecam

Używam tego produktu od:3 miechów
Ilość zużytych opakowań: 1 i wiecej niebedzie !

przezylam szok :)

Szukalam pudru w kamieniu i po przeczytaniu jego recenzji na tej stronce pomyslalam, ze jak go wyprobuje to duzo nie strace, w koncu to 5 zl. W sklepie zawahalam sie, bo uzywam podkladu za 70 zl (revlon softlex,polecam) a pudru za 5 zl? A jednak zdecydowalam sie bo moj dotychczasowy puder nie sprawdzal sie; mam tlusta cere i robil mi straszne plamy mimo dobrego podkladu.
Po wyprobowaniu pudru sensique przezylam szok! :) buzia po nim jest gladka, rozswietlona, bardzo naturalna. Fakt ze po paru godzinkach trzeba robic poprawki, bo buzka zaczyna sie swiecic, ale nie robi plam.
Mysle ze za taka cene kazda kobitka powinna wyprobowac :)
POLECAM

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 i napewno nie ostatnie

Bardzo fajny

Bardzo fajny puder. Delikatnie rozświetla, jest w sumie bez zapachowy, lekki, nie zatyka porów. Dobrze nadaje się do okolic oczu. Jest wydajny i tani.

Myślę, że warto go kupić i wypróbować :))

POLECAM!!!!

subtelny

Tani puder rozświetlający, bardzo subtelny i delikatny. nie zapycha porów, prawie nie ma zapachu, nie uczula. ma bardzo delikatne, małe drobinki a nie jakieś nachalne wielkie brokaty. naprawdę godny polecenia. ja nakładam go dużym pędzlem, nie lubię gąbeczek. godny polecenia. jak mi się skończt to kupię ponownie. ale nie wiem kiedy bo jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od:ok 1 rok

baaardzo fajny

Tak jak poprzedniczka, trochę obawiałam się tych pudrów ze względu na cenę;) Ale w końcu, bedąc w dołku finansowym, a i potrzebując pilnie pudru, postanowiłam spróbować. I rewelacja! :)
Rozświetlenie bardzo subtelne. Przywykłam już, że tanie pudry rozświetlające mają po prostu tandetny brokat w roli rozświetlacza, więc omijałam je z tego względu, ale temu przyjrzałam się w sklepie i ze zdumieniem odkryłam, że drobinki są bardzo małe. Daje to ładny efekt rozjaśnienia, ożywienia twarzy, żadnego brokatu nie widać, spokojnie można stosować na codzień.
Puder nakłada się równomiernie, najlepiej robić to pędzlem, bo gabeczką łatwo o maskę, ale po prostu należy aplikować ostrożnie i będzie dobrze. Jest to w zasadzie jedyny puder w kamieniu, jaki znam, który ma właściwości kryjące. Przestałam używać korektora;) Oczywiście trzeba uważać, żeby ukryć co trzeba, a i nie zrobić owej maski, ale nie jest to takie trudne.
Jedyny mankament, to stosunkowo mała wydajność, ale cena rekompensuje ten minus:)
Warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

SUPER coś za 5 zł

Widziałam już dawno ten puder w Naturze, ale z racji tego, że kosztuje 4,99 zł, bałam się zaryzykować. Przeczytałam recenzje i dopiero wtedy kupiłam. Szczerze powiem, że ten puder jest wspaniały. Wygładza cerę, jakby ją odświeża, skóra wygląda na zdrowszą. Drobinek rozświetlających nie widzę właściwie wcale (chyba, że przystawię puder centralnie do światła) ale twarz faktycznie jest bardziej promienna.
NIE ZAPYCHA, a mnie zapycha prawie wszystko już po kilku dniach. Na dodatek ta cena...
Mam bardzo jasną karnację, odcienie są 4, najjaśniejszy pasuje idealnie.

Kolejna zaleta: puder faktycznie KRYJE, lepiej nawet niż niektóre korektory. No i jest naprawdę trwały. Miodzio:)

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego (bardzo wydajny)

super

Bardzo dobry puder za śmieszne pieniądze. Super wygładza, nadaje piękny kolorek, a drobinki zamieniają cerę w delikatny aksamit.
Mnie nie uczula, jest też dość wytrzymały
Kupię następne opakowanie napewno, bo obecne przedwczoraj spadło z toaletki i ćwiartka się pokruszyła :P

Używam tego produktu od:dość długo aby oceniać