Clinique, Turnaround Concentrate, Visible Skin Renewer

Clinique, Turnaround Concentrate, Visible Skin Renewer

Najnowsze serum Clinique z serii Turnaround. Zawiera mieszankę substancji złuszczających, które pobudzają odnową skóry. Przyspiesza przesuwanie się komórek naskórka ku powierzchni, powodując ąe skóra staje się bardziej promienna. Po zastosowaniu pozostawia aksamitną gładkość skóry.

Na dzień i na noc pod krem. Należy omijać okolice oczu. Producent zaleca stosowanie razem z maseczką złuszczającą z tej samej serii.

milutki

Serum bardzo fajnie sie wchlania, super konsystencja; od razu po nalozeniu skora jest gladziutka, jednak nie na dlugo. I jesli pojawienie sie suchych skorek i zaczerwien w ciagu dnia jest efektem zluszczania, to tak wlasnie jest. Byc moze dlatego, ze nie stosuje go razem z kremem, ale nie lubie miec za duzo na twarzy.
I to juz kolejny kosmetyk, ktory nie przekonuje mnie do tej firmy, a caly czas daje mu szanse :)
Byc moze lepiej spisuje sie przy cerach tlustych i normalnych, dla suchej zadna rewelacja. A cena tez nie jest niska. Do tego malo wydajny. Osobom z cera problemowa nie polecam. 3* bo jest to przyjemnosc, ale krotkotrwala. :)

Używam tego produktu od: 1 miesiaca 2x dziennie

swietny

mam skore tlusta, z wypryskami, ale luszczaca sie - doprowadza mnie to do rozpaczy. cudow nie oczekiwalam, ale musze przyznac ze ten koncentrat bardzo ladnie wygladzil buzie, rozswietlil i pozbylam sie tego uporczywego luszczenia na czole.
nie jest tani, ale dosc wydajny. polecany do stosowania pod krem - ale dla mnie wytarczyl sam koncentrat

Używam tego produktu od:2 msc

Naprawde dobry

Serum maksymalnie wyrownuje skore.Zadnych wgniecen, zalaman. Po aplikacji jest delikatnie wyczuwalny na skorze, ale nie stanowi to problemu. Ladnie rozjasnia buzie i nadaje jej zdrowy koloryt. Idealny po imprezie, gdy trzeba szybko do siebie dojsc i swiezo wygladac.Dobre serum, godne polecenia.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

Kocham to serum!

Uwaga, beda peany :)

Kupilam ten kosmetyk zachecona promocyjnym zestawem (serum 30 ml, nowa maseczka Turnaround (ta z drobinkami, swietna tak na marginiesie) 30 ml, i na dodatek maly krem All About Eyes 7 ml).

Swietnie wygładza cerę.

Co do kwasow w serum to nie ma mowy o zadnym pieczeniu czy zaczerwienieniu skory - jest bardzo lagodne i cholernie skuteczne zarazem. Nie wiem jak oni to zrobili, majstersztyk :)

Jedyny minus jaki dostrzegam, to slaba wydajnosc kosmetyku - opakowanie 30 ml starczy mi na okolo 6 tygodni, gdyz teraz jestem w polowie opakowania....

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w polowie pierwszego, drugie juz zakupione i czeka :)

fajne to-to :)

Dostałam pare próbek i uzywałam 2x dziennie...wrażenia,bardzo pozytywne..swietnie wygładza skóre, po aplikacji jest jak jedwaba,z lekkim filmem ,ale nie tłustym,jakby,,sliskim",ale to lubie...zadnych problemów z makijażem..nie uzywam juz kremu na to Serum,samo spisuje mi sie b.dobrze....zauwazyłam poprawe cery,ze zmniejszyły mi sie znaczaco mini-podskórne grudki, a pryszczol- gigant na czole zniknął juz prawie...to efekt po paruuu próbkach, jak z kasa bedzie lepiej, kupie to Serum,bo warto go chyba jednak miec ...naprawde fajne wrazenia..:)