Clinique, Turnaround Concentrate, Visible Skin Renewer

Clinique, Turnaround Concentrate, Visible Skin Renewer

Najnowsze serum Clinique z serii Turnaround. Zawiera mieszankę substancji złuszczających, które pobudzają odnową skóry. Przyspiesza przesuwanie się komórek naskórka ku powierzchni, powodując ąe skóra staje się bardziej promienna. Po zastosowaniu pozostawia aksamitną gładkość skóry.

Na dzień i na noc pod krem. Należy omijać okolice oczu. Producent zaleca stosowanie razem z maseczką złuszczającą z tej samej serii.

Cudeńko!

Pierwszy krem który zrobił na mnie TAKIE wrażenie! Na początku niby nic,zauważyłam tylko idealnie gładką cerę zaraz po nałożeniu ale efekt ten znika po krótkim czasie więc podeszłam sceptycznie do kolejnego cudownego specyfiku. I okazało się że rzeczywiście jest CUDOWNY! Po kilku tygodniach stosowania moja buzia jest czyściutka,gładziutka,bez wyprysków i rozszerzonych porów z którymi nie mogłam sobie nigdy poradzić! Teraz patrzę na mój nosek i nie mogę się nadziwić!:) Dla mnie idealny i polecam szczerze!

Używam tego produktu od:2 mies.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go 50ml

doskonały

Pierwszy raz spotkałam się z tym żeby jakis krem
TAK działał. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się. Od dawna nie mam problemów z wypryskami, ale co było do poprawy to rozszerzone pory oraz ziemista cera bez blasku. Najpierw próbowałam idealista (bez spektakularnych efektów), po czym polecono mi turnaronda. Początkowo stosowałam 2x dziennie, teraz tylko rano pod krem. Moja cera nigdy tak dobrze nie wyglądała - jest pełna blasku, pory są niewidoczne. Przestałam stosować podkład, wole zainwestować w turnarounda i mieć cerę, która po prostu podkładu nie wymaga. Polecam:)!

jednen mały minusik - nie jest zbyt wydajny

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: ok 15 ml

Kpina

To serum to istna kpina z klienta.
Lepiej wygładza skóre zwykły peeling.
Nabawiłam się po tym specyfiku wysypu pryszczy jakiego nie notowałam od czasów szkoły średniej. Po odstawieniu tego "cuda" cera wracała do normy prawie miesiąc czasu.
Podrażnia oczy - podczas jego używania ciągle chodziłam zapłakana. Oczywiście nie nakładałam go wokół oczu, omijałam ich okolice szerokim łukiem. Mimo to bardzo je podrażniał. Wiem że to krem z dodatkiem kwasów, ale inny krem z kwasami (chyba nawet mocniejszy od Turnaround) - Effaclar K nie działał tak na oczy, nie zmasakrował mi również skóry wysypem niespodzianek.
Totalne rozczarowanie. Pieniądze wyrzucone w błoto. A kosztował niemało.

Używam tego produktu od: październik-listopad 2008

Nic szczególnego...

Mam cerę bezproblemową, może od czasu do czasu jakieś wypryski. Używałam go razem z maseczka z tej serii i o ile po maseczce jakieś tam efekty były zauważalne to po tym nie widziałam żadnej różnicy. Na pewno nie zatyka porów, może trochę wygładza, rozjaśnia, ale bardzo trzeba się przyglądać żeby zauważyć efekty. Nie wiem, może to serum na moja cerę nie działa.
Nie kupie już ponownie bo szkoda kasy.

Używam tego produktu od: 4miesiące

Wykorzystała: kilka próbek

Porażka Clinique

Niestety nie przylącze się do OCHÓW I ACHÓW.
bardzo lubię clinique ale ten produkt to wg mnie porażka.
a 30ml, w duecie z masko-peelingiem z tej samej serii..i efektów BRAK.
Za tą cene spodziewałam się większych rezultatów. to serum nie robi praktycznie nic :( do plusów należy to uczucie gładkości odrazu po nałożeniu ale ono momentalnie zanika,. Nie ujednolica kolorytu, nie upiększa. wg mnie najbardziej przereklamowany produkt clinique.niestety nie polecam..

Używam tego produktu od:maja 2008
Ilość zużytych opakowań:2x 30ml

boski

boski
cena może odstraszać, ale cała reszta genialna
podeszłam do niego nieufnie - kwasy na moją alergiczną buźkę; ale że zmusiła mnie ostuda powakacyjna w postaci wąsów nad górną wargą postanowiłam być dzielna:)
zaraz po nałożeniu buzia robi się taka jakaś aksamitna i gładka, przy dłuższym używaniu goja się wszelkie niespodzianki (ja mam dużo zmian hormonalnych na buzi i świetnie sobie z nimi radzi!), rano buzia jest wypoczęta, ma równomierny kolor, odcień taki wręcz porcelanowy, jak z obrazka! jak używam TT to nie używam żadnych podkładów czy pudrów, taką mam ładną cerę; trochę wysusza, ale zawsze po wieczornej aplikacji odczekuję poł godzinki i nakładam krem odżywczy nuxe reve de miel i moja skóra to kocha:)
co do ceny - 30 ml to wydatek 170 zł w douglasie, ja kupiłam ostatnio w tej cenie zestaw - 30 ml serum, 30 ml maski TT oraz 7 ml kremu pod oczy z kosmetyczką, więc za te wszystkie produkty taka cena jest do przeżycia:)

Używam tego produktu od: dwóch lat

U mnie się nie sprawdziło.

Zużyłam z 5 15 mililitrowych opakowań tego serum, i ciężko mi o nim cokolwiek konkretnego napisać. Fakt, ładnie wygładza, lekko rozjaśnia i domyka rozszerzone pory, ale rewelacyjnych efektów po nim nie widzę. Fakt, że nie używałam go systematycznie np. przez miesiąc, ale uważam, że w moim przypadku taki sam efekt uzyskuję stosując 2 razy w tygodniu zwykły peeling i maseczkę oczyszczającą.
Clinique reklamuje go jako jeden ze swoich produktów flagowych, a to kosmetyk który mnie chyba najmniej zachwycił z całego asortymentu tej marki.
Cena kosmetyku w wersji regularnej wydaje mi się zbyt wysoka, ale jak znajdzie się on w promocyjnych zestawach w wersji mini, może się na niego skuszę.Używam tego produktu od: paru lat.
Ilość zużytych opakowań: kilka promocyjnych opakowań 15 i 30 ml.

super

Używam go na noc pod krem, a na dzień Idealist.
Cera faktycznie jakby ujednolicona, na pewno gładsza i ogólnie jakaś taka..ładniejsza. Pierwsze efekty zauważyłam po ok. 2 tyg stosowania, wydajność może być, nie jest źle

Używam tego produktu od: 2m-ce

zawiodl

myslałam, że będzie to alternatywa dla mojego ukochanego idealista.. rzeczywiscie, pierwsze wrażenie jest podobne - ladnie wygładza i jest wydajny, ale po nim podklad bardzo wchodzi w pory i podkresla skorki ! wiem, ze nie jest on na pory i nie oczekiwalam od niego cudow, ale po produkcie z tej polki oczekuje jednak czegos wiecej :-/

Używam tego produktu od: 2 miesiący

Chyba nie dla mnie...

JAkos mnie nie zachwycil...,nie wiem moze dlatego ze nie nakldalam pozniej kremu,nie wiem ale jakos nie zauwazylam zachwycajacych efektow.Ogolnie lubie produkty Clinique ale to Serum jest srednie.I jak dla mnie malo wydajne

Używam tego produktu od:pol roku

lubie

wygladza. uzywam go jako szybkiego liftingu. ma bardzo lekka konsystencje, w kilka sekund po nalozeniu, nie pozostaje zaden uciazliwy slad. mozna od razu nakladac makijaz lub inny krem lub kto co lubi. zostawia ladne aksamitne wykonczenie. raczej nie podraznia, choc na noc polecam szeroko omijac okolice oczu. odczywam

Używam tego produktu od: 1 miesiac

pochwalam :)

Miałam dwie duże próbki i zdziwiłam się ich wydajnością - starczyły na ponad miesiąc stosowane raz dziennie na noc.
Kosmetyk oceniam bardzo pozytywnie - bardzo szybko się wchłania, pozostawia twarz gładką i rozświetloną - ane nie za sprawą drobinek lecz wygładzenia opatycznego i rzeczywistego.
Zauważyłam jednak, że trochę mnie przesusza i muszę obok tego serum stosować mocniej nawilżające kosmetyki.
Myślę, że kupię pełnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:2 po 7 ml