Clinique, Turnaround Concentrate, Visible Skin Renewer

Clinique, Turnaround Concentrate, Visible Skin Renewer

Najnowsze serum Clinique z serii Turnaround. Zawiera mieszankę substancji złuszczających, które pobudzają odnową skóry. Przyspiesza przesuwanie się komórek naskórka ku powierzchni, powodując ąe skóra staje się bardziej promienna. Po zastosowaniu pozostawia aksamitną gładkość skóry.

Na dzień i na noc pod krem. Należy omijać okolice oczu. Producent zaleca stosowanie razem z maseczką złuszczającą z tej samej serii.

Rozczarowanie

Dostałam ten produkt jako miniaturki, Pani dała mi w drogeri niezły zapas. Ale muszę stwierdzić że bardziej mi zaszkodził niz pomógł. Zaraz po nałożeniu cera jest gładziutka (pewnie to zasługa silikonów), ale później po kilku dniach już wiedziaąłm że wysyp i góle okropne podskórne to od niego. Po odstawieniu ponownie po pewnym czasie wróciłam do smarowania się tym serum i była powtórka. Za ta cene naprawdę mozna zanleść lepsze kosmetyki. Oczywiście zaznaczam, że to może być tylko przy mojej cerze meiszanej ale z dużą skłonnościa to wyprysków i zapychania:/

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwie tubki po 5 ml

Wspaniałe

Jakis rok temu miałam to serum. Ostatnio znowu sie skusiłam i jestem zachwycona. Nadaje sie na noc jak i na dzień. Cera robi się gładziutka a krem wchłania sie szybciej. Jest wydajne, wystarczy dać odrobine i cena jest również przystępna porownójąc z innymi wysokopółkowymi produktami. Warto mieć takie serum.

Używam tego produktu od: pierwsze rok temu, teraz od trzech tyg. drugie
Ilość zużytych opakowań: teraz drugie

Dobry produkt

Używam co jakiś czas i jestem zadowolona. Skóra jest natychmiast odświeżona. Dobry efekt gdy trzeba wyjść i "błysnąć ładną cerą". Konsystencja jest bardzo lekka , wchłania się natychmiast w moją skórę. Nie zostawia tłustego filmu. Aplikator jest też bardzo wygodny. Nie uczula.

Używam tego produktu od: kilku lat ,ale nie regularnie
Ilość zużytych opakowań: pięć

BARDZO MI ODPOWIADA

Jestem BARDZO zadowolona z działania tego serum. Stosuję go teraz tylko na dzień /na noc EL Advanced Night Repair/. Fantastycznie działa na moją dojrzałą skórę ;) Mam cerę mieszaną , serum wygładziło trochę pory,skóra jest bardzo gładka , sprężysta, rozjaśniona z wyrównanym kolorytem.
Po kilku godzinach mimo dobrego fluidu muszę stosować bibułkę matującą , ale działanie \"odmładzające\" jest zauważalne ;)

KWC!

Produkt z najwyższej półki! Stosuję to serum rano i wieczorem pod krem. Dla mojej mieszanej, problematycznej cery to przede wszystkim ekstremalne wygładzenie, zniwelowanie niedoskonałości, zmniejszenie porów. Efekty widać już po 1-2 tygodniach regularnego stosowania. o tu dużo mówić- jeden z najlepszych produktów marki Clinique.Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: cała masa minitubek

CZARY.

Dla mnie to czary... nie wiem co dokładnie ma ten kosmetyk robić z bużką ale po tym serum mam wygładzoną ,jakby wypoczętą cerę o dużo mniej skłonną do wyprysków a jeśli coś mi wyjdzie i sama przy tym kombinuję to gdy w ramach opamiętania nałożę wieczorem ów specyfik na miejsca problematyczne -rano moja twarz jest ukojona....

Używam tego produktu od:z przerwami od daaawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

uwielbiam

Uwielbiam ten koncentrat. Dwa lata temu pogorszyła mi się cera, nic mi nie pomagało, aż wreszcie natrafiłam na ten produkt. Koncentrat poradził sobie ze wszystkimi niedoskonałościami. Dodatkowa twarz stała się wygładzona i rozświetlona. Rano po przebudzeniu twarz wygląda świetnie jest wypoczęta i pełna blasku (w pozytywnym znaczeniu;)). Świetnie radzi sobie z pojedynczymi niedoskonałościami, zmniejsza widoczność porów. Koncentrat stosuje w odstępie kilku miesięcy, wtedy kiedy skóra potrzebuje dodatkowej pomocy. Polecam!

trudno stwierdzić

Hmm... Używam serum już jakiś czas i trudno mi powiedzieć, czy on tak naprawdę robi coś konkretnego ze skórą. Przede wszystkim nie zaszkodził, nie zapchał mi porów (!!), nie uczulił, nie podrażnił, nie wysuszył. Dosłownie nic z tych rzeczy. To nie lada wyczyn i tak.
Używam miniaturek i są niesamowicie wydajne. Naprawdę bardzo się opłaca zakup zarówno wersji mini, jak i pełnowymiarowego produktu.
Smarowałam pod krem zarówno na noc, jak i na dzień. Szybko się wchłania, krem i podkład świetnie się nakładają. Nie wałkuje się nic. Idealny pod makijaż.
Co do działania, to nie zauważyłam nic szczególnego. Nie ma mowy o zmniejszeniu porów, ale ja mam naprawdę bardzo rozszerzone-szczególnie na czole i przy nosie. Trochę wygładza i rozświetla, ale naprawdę delikatnie. Mam ogólnie cerę zadbaną i wypielęgnowaną, ale rozszerzone pory są moją zmorą. Jak na razie bez zmian. Podkład DW Light lepiej się trzyma twarzy.

Trudno powiedzieć. Nie wydałam na niego majątku, a warto jest spróbować. Liczyłam, że przyjdą efekty wcześniej, ale może to jeszcze za mało jak dla mnie.Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 miniaturki

Zużyłam jeszcze jedną miniaturkę i pół pełnowymiarowego opakowania i niestety nadal skóra bez zmian.
Nie zmniejsza porów, nie wygładza skóry długofalowo, nie odmienia jej. Przyjemnie się go nakłada. Moja skóra jak wyglądała, tak wygląda. Nie nabrała żadnego blasku, nie poprawił się jej koloryt. Kompletnie nic.

Ja osobiście nie polecam, bo u mnie się nie sprawdził, ale nie zniechęcam. Warto wypróbować, gdyż patrząc na ilość tych pozytywnych opinii, używanie tego serum daje efekty.

dużo hałasu o nic

Stosowałam ok 2 miesięcy, wypatrując działania i się nie doczekałam. Owszem, dobrze się wchłania,nie uczula (jestem alergiczką), a prestiż marki daje poczucie że robi się coś dla cery. I tyle. Jest dobry pod makijaż, pod krem, ale że zmarszczki spłyca to przesada. Większe wygładzenie uzyskałam dzięki Estee Lauder Advanced Night Repair. Ogólnie nie ma się czym zachwycać i na co wydawać niemałą kasę...

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 15 ml

okropieństwo

seria turnaround ma w mojej osobie największego wroga. Stosuję to "cudo" wraz z maseczką.
To serum ma jedną zaletę , a właściwie też wadę , jest bardzo wydajne,co dla mnie oznacza że muszę męczyć się z nim jeszcze długo...
szybko sie wchłania, matuje i to na tyle . Mam suchą cerę więc odczuwam ściągnięcie. Pory jak były tak są-rozszerzone, za to kolor cery pogorszył sie diametralnie -jestem niezdrowo blada. Nie polecam

Używam tego produktu od:2 miesiące

Zagości u mnie na stałe

Używam go od około 1,5 miesiąca. Bardzo ładnie wygładza cerę, rozświetla ją, sprawia, że jest bardzo delikatna w dotyku. Radzi sobie z moimi porami, które się widocznie zmniejszyły. Nadaje się pod makijaż.

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:dwie tubki po 7ml, w trakcie opakowania 30 ml

Rozszerzone pory zniknely!

Zakup tego serum byl strzalem w 10, choc tak naprawde nabywajac go marzylam o wyrownaniu poziomu nawilzenia mojej cery, a uzyskalam znacznie wiecej: zniknely rozszerzone pory! Do tej pory nie spotkalam jeszcze produktu, ktory by sobie z tym poradzil, dlatego chyle czola i odspiewuje hymny na czesc tego produktu. Dodatkowo koncentrat swietnie rozswietla i wygladza buzie dodajac jej blasku. Jest tez niesamowicie wydajny. Patrzac na siebie w lustrze po miesiacu uzywania tego specyfiku (ktory jest dodatkowo bardzo wydajny)nie moge wciaz uwierzyc, ze to moja twarz. Polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: miesiac