Sigma Makeup, Professional Brush Collection, Brush Case (Etui na 29 pędzli)

Sigma Makeup, Professional Brush Collection, Brush Case (Etui na 29 pędzli)

Etui pozwala na wygodne przechowywanie 29 pędzli. Odpowiednia ilość miejsca, zmniejsza ryzyko deformacji włosia. Elastyczne kieszenie o różnej szerokości, pozwalają umieścić w nich pędzle z różnymi trzonkami. Zewnętrzna jak i wewnętrzna strona produktu, została wykonana z trwałego materiału syntetycznego. Krawędzie i łączenia obszyto czarną nicią, która idealnie komponuje się z całością. Etui posiada logo umieszczone w 3 miejscach. Brush Case doskonale sprawdzi się w podróży, domu lub w profesjonalnym zakładzie kosmetycznym. Jest nieodzownym elementem każdej wizażystki. Etui zamykane jest na zamek błyskawiczny. Czarny suwak wzbogacono logiem Sigma.

pędzle, lusterka i kosmetyczki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Etui książka. Poprawny acz zbędny bajer !

Etui w formie książki na pędzle sigma. Czarny materiał nawet nie za bardzo skóro podobny. Ma estetyczny napis z logiem firmy. Pozwala na ulokowanie 29 pędzli - konkretnie z zestawu Profesional Brush. Etiu do kupienia z zestawem pędzli albo osobno.

Faktycznie pędzle w nim przechowywane nie deformują sie, Optycznie wygląda to fajnie. Samo opakowanie jest solidne, ale to ekologiczny materiał cos ala cerato-skóra. Kieszenie są tak podzielona aby ułożyć wielkością pędzle.
Niestety w praktyce nie używam tego etui. Przy codziennym makijażu zbyt dużo zachodu zajmuje wyciąganie i wkładanie. Wole wiec etui holder w postaci tuby. Ten w formie książki nadaje się jedynie na przechowywanie czystych pędzli - nie używanych, albo w podroży. Niestety w przypadku pędzli przy codziennym makijażu nie jest to praktyczne rozwiązanie. tj. zbyt byt czasochłonne, a resztki produktów szybko osiadają na ściankach etiu. A to nie wygląda za ładnie.

Czy polecam nie specjalnie, no chyba ze ktoś lubi gazety !

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 2

Wielki zawód

-etui kupiłam sobie z wielką ekscytacją, pamiętam, że kiedy zobaczyłam je w sklepie, aż mi się oczy zaświeciły, a moje rozczarowanie było proporcjonalne do ekscytacji i oczekiwań,
-wykonanie tego etui jest ok, ale materiał taki sobie, ja wiem, że to nie skóra, ale jednak w dotyku wydaje mi się toporne, nie tragiczne, ale jak na tę cenę, spodziewałam się czegoś lepszego,
-wysoka cena,
-dosyć ograniczona dostępność, sklepy online, ale często jest wyprzedane,
-nie jest wygodne, niestety, myślałam, że wygodnie będzie mi z niego wyciągać pędzle, nie jest tak, trzeba podnosić klapkę, także to czasochłonne i mówiąc krótko dosyć irytujące,
-te napisy tak sobie wyglądają, trochę jak z chińskiego bazaru,
-nie pachnie szałowo, troszkę pachnie tanim wykonaniem

Etui kupiłam w znanej drogerii internetowej, więc na pewno jest oryginalne, ale nie wiedząc tego można pomyśleć, że to podróbka, nie jest prześwietne.