Schwarzkopf, Natural & Easy, Farba do włosów

Schwarzkopf, Natural & Easy, Farba do włosów

Natural & Easy oferuje trwałą koloryzację, uzyskanie naturalnego, wielotonowego koloru oraz doskonałe pokrycie siwych włosów. To linia farb do włosów wykorzystująca innowacyjną technologię Multi-Accent. Dzięki niej, każdy z 20 odcieni farb nadaje włosom harmonijnie współgrające ze sobą jaśniejsze i ciemniejsze tony.
Natural & Easy umożliwia uzyskanie intrygującego, a równocześnie naturalnego efektu kolorystycznego i doskonałe pokrycie siwych włosów, a wszystko przy zastosowaniu tylko jednego, łatwego w użyciu kosmetyku! Specjalna formuła dołączonej do opakowania odżywki Połysk Koloru, zapewnia wyjątkową pielęgnację włosów od nasady po same końce. W rezultacie włosy stają się gładsze i bardziej lśniące.

Moja ulubiona!

Używałam kilku odcieni blondu, na pewno

srebrzysty średni popielaty
satynowy ciemny
orzechowy złoty

czy było ich więcej już nie pamiętam.

+nie robią z włosów ruiny. Dopóki trzymałam się tej serii, miałam piękne, zadbane, gęste włosy.

+kolory wychodzą takie jak na opakowaniu (na jego górnej części). Kolorki są piękne, przestrzenne, świetliste, włosy błyszczą! Błysk znika szybko, ale kolor nadal jest cudny. W dodatku- uwaga- nie miałam żółtka na głowie! Miałam wrażenie, że kolory same z siebie się schładzają, a nie żółcieją.
Jedynie raz, przy farbowaniu na satynowy ciemny, kolor wyszedł bardzo ciemny, mysi. Na szczęście po kilku myciach zrobił się jaśniejszy i ładniejszy.

+kolory są naturalne, nie ma mowy o efekcie peruki

+ co do zapachu i jakości odżywki- standardowo

- jedyny minus to dostępność, niektóre kolory są wręcz niemożliwe do znalezienia

Zdecydowanie POLECAM

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5 opakowań różnych odcieni blondu

BEZNADZIEJNA!

*kaszmirowy jasny brąz
Farbę kładłam na włosy, które były kiedyś bardzo długo rozjaśniane. Po 10 minutach od nałożenia zauważyłam,że włosy są bardzo ciemne, więc poszłam do łazienki zmyć. I co zobaczyłam? CIEMNO BRĄZOWE/CZARNE WŁOSY. Myłam następnie 4 razy i kolor nie chce za bardzo puścić. NIE POLECAM.

-o wiele ciemniejsza
-rzadka(źle się nakłada)
-włosy są po niej sztywne,ciężkie do ułożenia

Jestem na nie

Użyłam odcienia nr 522 srebrzysty jasny blond. Kolor wyszedł zimny, ładnie lśnił, lecz... do trzeciego mycia. Potem niestety stracił blask i nieco zżółkł, a więc nijak miał się do obiecywanego przez producenta srebrnego blondu. Farba łagodna, nie powoduje swędzenia i pieczenia (jestem alergikiem). Zapach dość mocny - jak to farba rozjaśniająca. Za to odżywka dołączona do zestawu jest naprawdę dobrej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Pozytywnie zaskoczona!

Właśnie zafarbowałam włosy tą farbą kolor sredni miedziany blond! trochę bałam się bo amoniak i wgl-schwarzkopf
Na mojej głowie przed farbowaniem sajgon! odrosty ciemny blond ok 15 cm. ponizej blond złociste coś jakby rudawego genralnie włosy rozjaśnaine farbowane różnościami.
Bardzo zalezało mi na wyrównaniu koloru!
Kolor wkońcu jest jednolity! ;D
Pięknie się mieni,nadaje rudy odcień ,ale bez przesady z tą rudością.Nie jest to marchewa.Podoba mi się ; ) takiego koloru oczekiwałam.
Włosy mimo odzywki są lekko przesuszone.
Odjęłam pół gwiazdki za zapach.ufff nieprzyjemny,amoniak!.
Myślę ,że jeszcze skorzystam z tej farby.Naprawdę pozytywie mnie zaskoczyła!
Szczerze polecam! ; )

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie na włosy do łopatek ,ale mam rzadkie włosy

Bardzo dobra

Recenzja dotyczny koloru: 560 KASZMIROWY JASNY BRĄZ

Zakupiłam dziś rano tę farbę i dopiero po powrocie do domu przeczytałam opinie, przyznam szczerze, że farbowałam włosy w wielkim lękiem...ale na szczęście w moim przypadku nie potwierdziły się żadne z negatywnych opinii, ale to pewnie dlatego, że trzymałam farbę 10 minut, ale robię tak zawsze w przypadku farb kupionych w drogerii. Tak kiedyś poradził mi mój fryzjer i chyba dzięki temu kolor zazwyczaj wychodzi mniej więcej tak jak na opakowaniu. Dziś nałożyłam farbę na włosy wcześniej farbowane ciemnym blondem garniera i wyszeł mi bardzo ładny brąz, ale ciut ciemniejszy niż na opakowaniu.

Pozytywy:
+ zapach - całkiem przyjemny jak na farbę
+ konsystencja farby- bardzo łatwa w aplikacji
+odżywka- ilość wystarczająca na długie włosy, bardzo fajnie nawilża
+włosy są miękkie i lśniące
+podczas spłukiwania nie wypadło mi więcej włosów niż zazwyczaj
Edit: dodatkowo na plus, w świetle dziennym włosy mają zimny odcień, zero rudej poświaty.

Po tygodniu od farbowania kolor cały czas jest taki sam ;)

Minusy:
- w sumie nie odnotowałam żadnych większych minusów, poza tym, że tak jak pisałam wyżej farbę trzeba trzymać krócej wtedy kolor wyjdzie zbliżony do tego na opakowaniu

Ash blonde CUDO!

Srebrzysty średni popielaty blond.
Idealny!
Położony na stary księżycowy blond z Joanny (który miał tendencję do rozjaśniania), wyrównał koloryt całych włosów.Odrostów (w identycznym kolorze- podkreślił ich kolor, ale nie zmienił-tak chciałam) oraz tych rozjaśnionych. Chłodny odcień. Załączam zdjęcie naturalnych identycznych jak efekt po tej farbie!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: Jedno

NAJLEPSZA ZE WSZYSTKICH!!!!!!

Farbuje włosy od wielu lat i na mojej głowie działo się już dosłownie wszystko, wypróbowałam chyba wszystkie możliwe farby na półkach jak i część profesjonalnych.

Ta farba jest absolutnie najlepsza, jako jedyna sprawia że włosy nie wyglądają na farbowane a są właśnie wielotonowe, wyglądają, jakby były naturalne!
Uwielbiam te farby i żałuje tylko że nie ma aż tak dużego wyboru kolorów, ja farbowałam różnymi brązami i zawsze wychodziły niemal identycznie jak na pudełku, a miałam różne dziwy na włosach.

PLUSY

- pokrywa dobrze i równo nawet rozjaśniane włosy
- wypłukuje się równo i wcale nie szybko
- nie niszczy tak włosów
- cudowne kolory, które wychodzą identycznie
- piękna wielotonowość na włosach dzięki temu wyglądają na absolutnie naturalne

Minusów nie zauważyłam, może poza tym, że fajnie gdyby zrobili parę kolorów więcej, bo nie ma dużego wyboru.

Na koniec powiem że jest to najlepsza farba z naturalnych kolorów, niejednokrotnie okazywało się, że jest o wiele lepsza od np majirela! który daje płaski kolor jak inne farby.
Mój absolutny hit i najlepsza farba, za niedługo również będę farbować brązem, i wiem że się nie zawiode.

DO NIEKTÓRYCH: jak nie potraficie korzystać z farb i kładziecie sklepową farbę na włosy blond rozjaśniane to nie dziwcie się, że wybija miedz, więc to nie wina farby tylko waszych głupich bez pomyślunku pomysłów!!!

Będę do niej wracać

Po nieudanych przygodach z blondami, postanowiłam jednak nieco przyciemnić swoje rozjaśniane włosy z naturalnym odrostem poziomu piątego.
Wybrałam więc odcień 546 - średni miedziany blond.
Na gęste włosy sięgające za ramiona zużyłam dwa opakowania. Kolor wyszedł idealny, pokrył równo zarówno ciemne odrosty, jak i zżółkniętą długość (jedynie z tyłu pozostało kilka jaśniejszych pasemek, ale to wina mojej nieuwagi)
Włosy są miłe w dotyku, lśniące i gładkie.
Jedynym minusem farby jest jej ostry zapach, ale prawdę powiedziawszy, nigdy nie oczekiwałam zapachu kwiatów przy koloryzacji.
Co do jej trwałości i tego jak zachowają się po niej włosy za jakiś czas, na razie wypowiedzieć się nie mogę.

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

BARDZO DOBRA FARBA:)

Na dzień dzisiejszy już nie farbuje włosów, ale robiłam to regularnie przez kilka lat.
Stosowałam chyba sporą większość farb dostępnych w drogeriach (zawsze odcienie brązu). Kiedy natrafiłam na tą już przy niej zostałam. Farba bardzo szybko daje kolor i nawet zapach nie jest tak intensywny jak w przypadku innych.
Dodatkowo farba nie psuła kondycji włosów, a po samej aplikacji było wyjątkowo gładkie i przyjemne w dotyku.
Intensywny kolor utrzymywał się do miesiąca.

Plusy:
- dostępność
- łatwa aplikacja
- zapach
Minusy:
- kolor wychodzi ciemniejszy niż na opakowaniu
- przy długich włosach potrzebne są dwa opakowania farby
- wysoka cena

Używam tego produktu od: Używałam przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: Trudno zliczyć:)

Polecam, jednak nie stosujcie się do ulotki. :)

Oceniam numer 536 Orzechowy Jasny Złocisty Blond.

Moje włosy wyjściowe to bardzo jasny blond żółtawy, z lekkim ciemnym odrostem.

Zdecydowałam się na ten kolor choć bałam się, że zostanę ruda.
No i tak by się stało gdyby nie to, że znam się na farbach troszkę.
Nałożyłam samymi rękawiczkami dość niechlujnie ponieważ zależało mi na tym aby kolor nie wyszedł jednolity.
Po 15 minutach od nałożenia zmyłam farbę z włosów i umyłam je dwa razy szamponem przeciwłupieżowym.

Gdybym trzymała się kluczowo ulotki i trzymała te zalecane 30 min. byłabym pewnie ciemną blondynką z rudą poświatą.

Jednak teraz jestem bardzo zadowolona. Kolor jest piękny !!

Zawsze o takim marzyłam, dość szybko złapało.

Teraz mam piękny karmelowy blond z jaśniejszymi poświatami blondu.

Jak Jennifer Aniston na zdjęciu niżej.

Polecam jasnym blondynkom kolor 365, ale gdy widzicie, że łapie to ZMYWAĆ, ZMYWAĆ, ZMYWAĆ.

Używam tego produktu od: wczoraj

Bardzo dobry produkt do koloryzacji

Jak u większości z nas kiedyś przyszedł i u mnie czas na farbowanie włosków:) Farba Natural&Easy po nieudanych przygodach z szamponetkami była jedną z pierwszych użytych przeze mnie. Uważam, że jest naprawdę bardzo dobra. W sumie nie wypróbowałam jakiejś oszałamiającej ilości farb do włosów, ale swoje na temat włosów wiem. Mój naturalny kolor to jasny brąz - taki pospolity, bez wyrazu...postanowiłam je przyciemnić. Po koloryzacji moje włosy były cudowne! Otrzymałam pełny, nasycony kolor, do tego pełen połysku. Moje włosy były mięciutkie i wyglądały jeszcze zdrowiej niż przed zabiegiem. Kolor na włosach utrzymywał się naprawdę długo. Nie wystąpiło też żadne uczulenie. Jedynym minusem jest to, że farba nie jest wydajna - na moje długie włosy potrzebuję 3 pudełek, co kosztuje obecnie około 60zł;/ Mimo to uważam, że warto i polecam:)
Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 9 całych

oj nie - kolor 550 satynowy ciemny blond

co z tego że łatwo się nakłada i jedno opakowanie starczyło na cienkie włosy za ramiona jak kolor mam paskudny - u góry rudy a dalej gliniasty, nigdy coś takiego nie zdarzyło mi się przy lorealu :(
nie wiem jak się teraz tego pozbędę :(
dołączam foto w świetle dziennym

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie