La Roche-Posay, Rosaliac, Gelee Micellaire Demaquillante (Żel micelarny do oczyszczania i demakijażu)

Polecany do skóry wrażliwej, delikatnej, nadreaktywnej, skłonnej do zaczerwienień. Ultra-lekka, żelowa konsystencja zapewnia uczucie natychmiastowego ukojenia. Struktura micelarna w łatwy sposób zmywa makijaż już po pierwszym przetarciu wacikiem. Opatentowane połączenie wody termalnej z La Roche-Posay z ksantyną łagodzi skórę i zapobiega zaczerwienieniom.
Skóra staje się gładka i czysta. Bezpośrednio po nałożeniu odzyskuje uczucie świeżości i komfortu.

Niewypał

Lubię kosmetyki tej firmy,ale ten płyn jest beznadziejny.
Po prostu nie potrafię nazwać go inaczej.
Dawałam mu wiele ,,szans\-używałam z wodą,bez wody,odrobinkę,bardzo dużo.Za każdym razem nie potrafiłam oczyścić skóry z makijażu,(na który składa się zaledwie puder mineralny,tusz do rzęs,delikatny cień).Nie wyobrażam sobie, jak można nim zmyć np. tusz wodoodporny.To musi być prawdziwe Mission Impossible .
Płyn okropnie się klei i nic nie oczyszcza.
Zupełnie NIC.
Po każdorazowym użyciu musiałam umyć twarz wodą i mydłem.
Jedynym jego plusem jest mega wydajność,stosowałam go wiele miesięcy,a nadal mam więcej jak połowę.
Nie kupię już tego kleju,cóż nawet takim firmom jak La Roche-Posay zdarzają się niewypały.

bardzo dobry

Dobrze oczyszcza, doskonały do cery z naczynkami, nie podrażnia ,łagodzi , uspokaja, zostawia nawilżającą warstwę, bez zapachu. .Tuszu nie zmywałam, ale sądze,że poradzi sobie z niewodoodpornym .

Używam tego produktu od:2mce

porządny!

Zużyłam około 1/3 przez ponad miesiąc. Dostałam pełnowymiarowe opakowanie jako gartis do kremu Rosaliac. Za zestaw zapłaciałam 69zł i uważam, że się opłacało.
Micel jest naprawdę delikatny, ładnie pachnie (podobnie jak i mleczko i żel o fizjologicznym pH). Jest wydajny-wystarczy jedno przyciśnięcie pompką-dużo kosmetyku wychodzi-idealna ilość na umycie twarzy i szyji. Ja najpierw zwilżam buzię wodą, a następnie masuję skórę i spłukuję. Podczas mycia jest bardzo "sliski" i palce dosłownie ślizagają się po skórze.
Stosuję go tylko rano, bo nie radzi sobie zupełnie z mineralnym makijażem.
Nie jest dla mnie minusem, że nie zmywa makijażu. Jest bardzo łagodny i idealny na poranne odświeżenie skóry.

Ma lejącą, wodnistą konsystencję, nie podrażnia, nie uczula. W ogóle nie szczypie w oczy!!! Nie zostwia żądnego filmu po zmyciu wodą, skóra jest miękka i nie jest wysuszona!!

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

nie podrażnia nic a nic

Kończę pierwszą butelkę i bardzo mi sie ten żel spodobał. Najpierw nanoszę go na suchą skóre i masuje, po chwili spłukuję wodą. Cera w dotyku jest gładka, jędrna i nie podrażniona. Mam super histeryczną skórę, wrażliwą i alergiczną, mieszaną, a ten żelik spisuje sie świetnie. Niewiem czy kupię ponownie bo chciałabym wyprubować inne żele do wrażliwej bużki, niekoniecznie takie drogie :)

no nie wiem

Nie podrażnia, dokładnie zmywa makijaż, mam bardzo wrażliwe oczy i tu miłe zaskoczenie nic mnie nie szczypały, ale cena to już trochę przesada. Myślę, że w niższej cenie można znaleźć podobny kosmetyk.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

bardzo dobry

Z czystym sumieniem mogę ten żel polecić każdemu. Jest naprawdę dobry, bez problemowo zmywa makijaż także z oczu i to bez najmniejszego ich podrażniania, jakiego kolwiek szczypania czy tego typu rzeczy. A dodatkowo wystarcza na bardzo długo. Może nie jest zbyt tani ale wart swojej ceny.
Nie dam mu 5 bo ma jedną niewielką wadę pozostawia na skórze lekko lepką warstwę dlatego wolę dodatkowo jeszcze opłukiwać twarz wodą po demakijażu.

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1 :)

bardzo fajny

Bardzo fajny żel,
ja nakładam na twarz, przecierem płatkiem kosmetycznym a na koniec spryskuje twarz wodą termalną; bez wody twarz faktycznie może się kleić i być ściągnięta
doskonale zmywa makijaż, dobrze radzi sobie z tuszem do rzęs
jest delikatny, nie podrażnia
Cena nie jest powalająca, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest baardzo wydajny:), ja uzywałam 2xdzień i starczył na ponad 4miesiące
opakowanie z pompką też mi się podoba;)
czy zapobiega zaczerwienieniom trudno mi powiedzieć, bo używam całej gamy kosmetyków do skóry wrażliwej i naczynkowej, w kazdym razie z tego żelu jestem bardzo zadowolona:).

Używam tego produktu od: starczył mi na 4,5mies.

może być

Po 1 ma jedna ogromna wadę zapach! jest obrzydliwy faktycznie twarz nie jest po nim czerwona ale trzeba zuzyc wiele wacikow by zmyc dokladnie makijaz i raczej nie obejdzie sie bez tonika wiec po 1 troszke slabo oczyszcza po 2 dla mnie to nie jest mincel bo po mincelach nie potrzebuje toniku a po uzyciu rosaliac czuje taka potrzebe...

Używam tego produktu od:pół roku z przerwami

nie za te cene

pzrede wszystkim za drogi. za te cene mozna kupic duzo lepsyz od niego sensibio biodermy. plusy: eliminuje podraznienia, skora nie jest po nim zaczerwieniona, jest delikatny, bdb do skory naczynkowej. minusy: zbyt wysoka cena w stosunku do jakosci, malo wydajny, codzienne uzywanie powoduje, ze zel konczy sie po miesiacu stosowania, zostawia lepki film na skorze. tych minusow nie ma bioderma.

Używam tego produktu od:miesiaca

Lubię

Naprawdę fajny, wydajny, nie wysusza, nie podrażnia, dobrze zmywa makijaż,wygodne opakowanie też zaliczam na +. Tylko jest jedno małe maleńkie ale. Ja go sobie nie wyobrażam bez wody. Kiedy próbowałam go zastosować bez wody, moja skóra przypominała pociągniętą klejem. I natychmiast musiałam to zmyć z twarzy. I właśnie dlatego 4 gwiazdki. Myślę jednak, że do niego jeszcze wrócę.

Używam tego produktu od:ok pół roku
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobry kosmetyk

Bardzo serdecznie polecam ten produkt.Absolutnie nie zawiodłam się na nim!Gdy poprosiłam w aptece o kosmetyk do demakijażu do cery wrażliwej i suchej zaproponowano mi właśnie Rosaliac!Jestem zachwycona,podam dlaczego:
-Nie podrażnia wrażliwej cery
-Nie wysusza
-Doskonale usuwa makijaż,nawet wodoodporny
-Bezzapachowy
-Bardzo wygodna forma aplikacji w postaci pompki
-Bardzo wydajny-mi wystrczył na 5 miesięcy-ciągłego używania.
Minusy:
Jedynie fakt,iż skór staje się prez chwilę lepka,ale to mija,a z resztą tak następnie używam toniku:)

Używam tego produktu od:8
Ilość zużytych opakowań:W trakcie 2

po pierwsze wydajność

używam całej linii Rosaliac, jestem zadowolona z wyboru. żel jest przede wszystkim bardzo wydajny, starcza z łatwością na 3 miesiące. nie podrażnia skóry przy zmywaniu makijażu, jednak trzeba się trochę namęczyć żeby zmyć makijaż mega dokładnie np. tusz z rzęs czy grubą kreskę eyelineru. ja używam go bez użycia wody, żeby nie wysuszać dodatkowo skóry, na początku skóra jest dość lepka, ale później wszystko elegancko dochodzi do normy.