Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę. Doskonale odżywia i zmiękcza naskórek. Aktywnie nawilża skórę oraz chroni przed nadmiernym przesuszeniem. Zmniejsza skłonność do powstawania podrażnień. Przeznaczony do cery normalnej i suchej, a w szczególności do skóry skłonnej do podrażnień i wysuszenia. Zawiera olej z oliwek, Prowitamina B5 (D-panthenol).

normalna
oczyszczanie twarzy

FANTASTYCZNY

Myślałam, że nic nie pobije żelu Ziaji CALMA HLC, a tu taka niespodzianka:) Ten żel jest jeszcze delikatniejszy. Buzia po umyciu jest aksamitnie gładka, bez najmniejszych oznak ściągnięcia czy zaczerwienienia. Pachnie tak jak cała seria oliwkowa, moim zdaniem ślicznie. Nie wiem jak radzi sobie z makijażem, bo makijaż zawsze zmywam mleczkiem, a potem domywam buzię żelem. Jak dla mnie - REWELACJA:) i jeszcze ta cena - zapłaciłam niecałe 5zł. Polecam!

Najlepszy poprostu...KWC

Kupiłam go z premedytacją, uwielbiam balsam więc szybko rzuciłam sie na serię Oliwkową.Żel ten kosztował mnie 5 zł, ale zdecydownie był to zakup trafny.
Kosmetyk jest bardzo wydajny , wystarczy niewielka kropelka .Ma konsystencję żelu , jak nazwa wskazuje, jest przezroczysty i sprawia wrażenie nieco tłustego ( jak oliwka w żelu) jednak dobrze się spłukuje. Nie pieni się, co dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Po użyciu ma się wrażenie, ze skóra została dobrze oczyszczona, jest świeża, buzia w dotyku jest mięciutka i co ważne wyrażnie nawilżona. Po kilku dniach skóra na mojej twarzy bardzo się poprawiła, jesli chodzi o stan nawilżenia i wygląd. Nie ma mowy o jakimkolwiek ściąganiu , wysuszeniu.Zauważyłam , że jest bardzo gładka i jednolita.Nie osiagnęłam takiego efektu z zadnym kremem( ale używam tylko średnio lub nisko półkowych), więc bardzo mnie to zaskoczyło . Dla mnie to KWC , za małe pieniądze w dodatku.