Vipera, Satin Look, Lasting Foundation (Fluid o przedłużonym działaniu kryjącym)

Puder w kremie o świetnym kryciu, z prowitaminą B5 i proteinami jedwabiu. Koloryzuje cerę i ujednolica jej koloryt.
Dostarcza luksusu poczucia świeżości wyglądu.
Puder został opracowany specjalnie dla osób, które chcą ukryć różnego rodzaju niedoskonałości oraz niejednolite zabarwienie skóry. Stanowi on doskonale połączenie właściwości upiększających i pielęgnacyjnych. Zmikronizowane pigmenty nadają ładny kolor i zdecydowanie naturalny wygląd, ich cenną cechą jest non-transfer czyli brak przenoszenia się na ubranie, a także odporność na wilgoć i pot.
Posiada aktywne składniki dzięki czemu daje cenne rezultaty: nawilżania, natleniania, ochrony cery.
Zawarty we fluidzie Cosmacol - suchy eter rekomendowany dla najbardziej innowacyjnych i wytwornych kosmetyków rozprasza światło i zapewnia spłycenie zmarszczek. Delikatnie rozjaśnia cienie, wyrównuje załamania skóry.
Lekki emolient Lexfeel, prowitamina B5, witamina E i proteiny jedwabiu czynią fluid Satin Look kosmetykiem nawilżającym, pielęgnującym, neutralizującym wolne rodniki i poprawiającym stan oraz gładkość skóry.
Fluid gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV.

???

Zastanawiam się jak można okłamywać konsumenta...
Hmmmm...
Na opakowaniu jasno i wyraźnie napisane jest "świetne krycie", a tymczasem nie ma żadnego.
Nie wiem jak sprawdza się u osób z cerą normalną, czy też suchą, ale u mnie test oblał- mam cerę mieszaną, z niespodziankami w strefie "T".
To co mi się w nim podoba, to zapach i to że jest kolor dla bladolic. Na tym jego zalety mają kres

.Używam tego produktu od: 2 tygodni

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Alternatywa dla Dermacolu

Jeden z najlepiej kryjących podkładów jakich zdarzyło mi się używać. I mówię to z pełną odpowiedzialnością :)

Nie mogę się nadziwić opiniom poniżej-że niby to krem koloryzujący a nie podkład? Że niby nie kryje??

Kryje, i to jeszcze jak! Porównywalnie do dermacolu, z tym że nie robi efektu maski jak wyżej wspomniany, i nie przyspiesza przetłuszczania twarzy. A ma u mnie co kryć, jestem w trakcie kuracji TriAcneal-em i są chwile gdy twarz jest w opłakanym stanie. Wtedy nie ma mocnych i sięgam właśnie po niego :) Liczne przebarwienia potrądzikowe, kilka wyprysków...zatuszował nawet pieprzyki! Co do wyprysków wiadomo-coś tam jednak prześwituje, jednak z przebarwieniami po trądziku radził sobie naprawdę wyśmienicie.

KONSYSTENCJA
Dla niektórych może być troszkę zbyt lejąca, jednak podkład wygodny w aplikacji. Nie zasycha szybko, więc da się go równomiernie rozsmarować, co jest szczególnie ważne-źle roztarty po prostu robi smugi.

ZAPACH
Raczej przyjemny, nie zmienia się po nałożeniu na skórę(jak to mają w zwyczaju podkłady AA). Neutralny, nie drażniący.

KRYCIE/TRWAŁOŚĆ
Umiejętnie rozprowadzony nie daje efektu maski a ładne, delikatne, satynowe wykończenie. Kryje perfekcyjnie, do tego nie ściera się z niedoskonałości w ciągu dnia. Trzyma się bez zarzutu calutki dzień-wymaga jedynie poprawek pudrem lub bibułkami-nie ogranicza produkcji sebum i przy mojej tłustej cerze po ok.2h od aplikacji ładny mat przechodzi w nieestetyczny błysk.

DOSTĘPNOŚĆ
W grę wchodzą raczej osiedlowe drogerie, nie spotkałam w żadnej Naturze czy Rossmannie.

CENA
Rewelacyjna :D Ja dałam jakieś 11zł.

Nie radzę nakładać pod niego kremu nawilżającego, jeśli baza to silikonowa. W przeciwnym wypadku może wzmagać przetłuszczanie się twarzy.

Brudzi ubrania niesamowicie, jednak na okres jesienno-zimowy wręcz niezastąpiony. Na lato raz że za ciężki, dwa-po prostu spływa przy wyższych temperaturach.

Nie zapycha, suchych skórek nie podkreśla. Za to optycznie odmładza buzię, nie ma mowy o wchodzeniu w pory czy załamania skóry. Przeciwnie-ładnie tuszuje i rozszerzone pory, i zmarszczki.

Odrobinę się utlenia w ciągu dnia, jednak jest to na tyle nieznaczne że nie przeszkadza mi ani trochę.Mam kolor 032-naturalny. W żadnym wypadku nie mogę się zgodzić że jest pomarańczowy-jest to piękna porcelana przełamana beżem. Nie ciemnieje też do odcienia różowego, co to to nie. Dziewczyny, może używałyście jakiegoś przeterminowanego lub źle przechowywanego egzemplarza..?

Ja jestem zachwycona.
Jeden z moich niezbędników :)

Ilość zużytych opakowań: 1 i nie ostatnie

Średni

Mam kolor cappuccino 33, który idealnie stapia się z moją cerą.

+ matuje
+ nie brudzi ubrań
+ nie zatyka porów

- utrzymuję się tylko 5 h
- ciemnieje
- słabo kryje przebarwienia

Używam tego produktu od: 7. miesięcy

Może być

Niezły produkt za niską cenę. Dobrze kryje drobne niedoskonałości, matuje oraz utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin. Jednak przenosi się na ubranie, choć mimo zapewnień producenta nie powinien. Ogólnie świetny produkt, jeden z lepszych podkładów, jakie miałam. Konsystencja dosyć gęsta, a zapach podkładu bardzo przyjemny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

to NIE jest podkład

Dlaczego na opakowaniu Satin Look zostało napisane "świetne krycie" nie mam pojęcia. Prawda jest taka, że ten podkład... "podkład" nie kryje ani odrobinę. Koloryzuje skórę, owszem.

Najjaśniejszy kolor 032 naturalny nie nadaje się dla naprawdę bladych dziewczyn. Wydawał się ok ale zaraz po nałożeniu na twarz szybko ciemnieje i wpada w chłodny odcień różu. Żeby uzyskać jakiekolwiek krycie trzeba go dużo nałożyć a wtedy jest się naprawdę różowym!

Nie zauważyłam żeby skóra po nim była wysuszona lub bardziej tłusta niż zwykle. Generalnie krzywdy nie robi ale mimo wszystko było to 11,80 zł wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: 1 dzień - kilka makijaży i wystarczy
Ilość zużytych opakowań: 1/20

nie polecam...

plusem dla mnie jest tylko cena i opakowanie, czyli praktycznie nic. prawie nie kryje, kolor natural mi się nie podoba co najgorsze - szybciutko znika z twarzy.

Używam tego produktu od: kilka m-cy

Nie Nie Nie

To jakis zart tego nie mozna nazwac podkladem.. to krem koloryzujacy... zakupilam go gdy mialam kryzys pieniezny przejde do plusow
cena
na minusy sklada sie cala reszta
nie matuje, nie kryje, roluje sie, twarz wcale nie est satynowa, cuchnie okropnie , ciemnieje ...
Stanowczo odradzam!!

Używam tego produktu od: 1roku

świetny!

Mój ulubiony, bo idealnie stapia się z moją bardzo jasną karnacją.

Dobrze matuje, wytrzymał siedem godzin szkolnych, a nawet WF.

Dobrze się nakłada, ma dobrą konsystencję i praktyczne opowiadanie.

KWC!

super! idealny do mojej cery, ładnie wygląda, kryje naprawdę nieźle! szkoda tylko że trzyma się max 6 godzin,trzeba go w ciągu dnia poprawiać przez co jest mało wydajny, ale po za tym nie mam żadnych zastrzeżeń, super konsystencja i zapach, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

naprawdę kryjący !

Niesamowity za niesamowicie niską cenę !
Przynajmniej jak dla mnie:)
Mam cerę mieszaną z pajączkami i bliznami po trądziku.
Ten podkład poradził sobie idealnie!!
Jedyny błąd jaki popełniłam,kupiłam za ciemny,ale rozjaśniam pudrem w kamieniu i jest super!
Nie podkreśla suchych skórek (używam na krem redukujący blizny) !
Ładny zapach, nie zapycha, matuje ok.5- 6 godz( przy mojej cerze to rewelacja)
Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ok

Minus za brzydki zapach. Stęchlizna. Minus za konsystencje, lejąca. Jednak sa to wady, ktore nie rzutuja na odjecie kolejnej gwiazdki.
Fluid bardzo ladnie wyrownuje koloryt skory, nie pozostawia efektu maski, skora jest spręzysta i odmlodzona. Absolutnie nie moge się zgodzic,ze najjasniejszy kolor jest pomaranczowy!! To jakas pomylka, bo ja mam taki i kolor jest porcelanowy! Moze odrobine ciemnieje na twarzy ale wlasnie w sposob dopasowujacy sie do skory. Kolor jest bardzo naturalny

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

nawet,nawet...

Fluid jest raczej przecietny.Ma ładne kolory ja mam 032 naturalny, który jest identyczny z kolorem mojej cery:)Niestety ma bardzo ciezką konsystencje co sprawia ze trudno mi go nałozyć, wydaje mi sie nawet ze musze jakos naciagać skórę:( Posiada brzydki jak dla mnie zapach-pudrowy.Nałożony na buzie w małej ilości nie robi maski, ale fajnie wyrównuje koloryt i sprawia ze cera wydaje sie być zdrowsza:)Ogółem jak na fluid za 10zł to jest ok ale niewiem czy kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1