Lancome, Crayon Khol Waterproof (kredka do oczu wodoodporna)

Lancome, Crayon Khol Waterproof (kredka do oczu wodoodporna)

Odważyłam się na eyeliner w kredce i nie żałuję. Ten jest bardzo udany. Mięciutka kredka, która pięknie rysuje, nie rozmazuje się i zażegnuje groźbę nieudanego makijażu, kleksów, plam, czy niewydarzonych pociągnieć. Można nim obrysować oko i lekko rozmazać dla bardziej naturalnego efektu. Polecam. Dostępna w 4 kolorach: czarnym, granatowym, brązowym i szarym.

Cena: 85 zł

wspaniała

To prawda, że cena może szokować (ja płaciłam za nią chyba aż 80 zł), ale cenę zupełnie rekompensują zalety tej kredki - jest długa i baaaaardzo wydajna. Kryje bardzo dobrze, a przy tym jest bardzo miękka i pozwala na wykonanie naprawdę ładnego makijażu oka. Nie ściera się i nie rozmazuje. Naprawdę polecam. Ja pozostanę jej na pewno wierna :) Oczywiście daję 5 gwiazdek!

b.dobra, i kolor piękny :)

Mam taką kredkę, ale nie pamiętałam, że tak się nazywa ;) ale sprawdziłam i jak byk jest napisane Le Crayon Kohl :)<BR>Co do jakości, uważam że jest to świetna kredka, nie rozmazuje się, daje piękny naturalny efekt. Normalnie dałabym jej 4 gwiazdki, ale za kolor dokładam jeszcze jedną. Kiedy te kredki oglądałam, nie miałam zamiaru żadnej kupić, wydawało mi się, że 60zł za kredkę (jakieś 2 lata temu) to dość dużo. Ale jak zobaczyłam kolor Gris Bleu, doskonale pasujący do moich oczek, śliczny złamany niebiesko-szary odcień, po prostu musiałam ją kupić (większość firm ma same błękity). Do tej pory nie żałuję, choć nie używam jej często. 5 gwiazdek, mimo tej ceny :)