Lancome, Crayon Khol Waterproof (kredka do oczu wodoodporna)

Lancome, Crayon Khol Waterproof (kredka do oczu wodoodporna)

Odważyłam się na eyeliner w kredce i nie żałuję. Ten jest bardzo udany. Mięciutka kredka, która pięknie rysuje, nie rozmazuje się i zażegnuje groźbę nieudanego makijażu, kleksów, plam, czy niewydarzonych pociągnieć. Można nim obrysować oko i lekko rozmazać dla bardziej naturalnego efektu. Polecam. Dostępna w 4 kolorach: czarnym, granatowym, brązowym i szarym.

Cena: 85 zł

najlepsza

tylko cena mnie przeraza :(
dostalam ja, a wlasciwie miniaturke 1 gram na wizazowej wymianie
czarna.
jestem strasznie z niej zadowolona
swietnie sie nie rysuje, ni jest za twarda ani zamiekka,
dobrze sie rozciera
jest naprawde trwala.
nie mialam wiele kredek,a le ta jest najlepsza.
kupie na pewno jak trafi mnie sie okazja
bo w regularnej cenie- nie bardzo.
dobrze ze jest wyydajna :)

Ciut za twarda

Mam kolor zloty i ciemnobrazowy.Kredka jest dlugasna,wyglada ladnie na oku,producent posiada bogata game kolorow i na tym zachwyty sie koncza.Moglaby byc ciut bardziej miekka,zeby latwiej sie obrysowywalo kontur oka.

bardzo dobra!

Dostałam w prezencie,sama raczej bym nie kupiła tak drogiej kredeczki.
No i oczywiście-nie zawiodłam się,a ucieszyłam,ponieważ:

1.kredka ma bardzo ładny,intensywny kolor,nie jest jakiś wyblakły.
2. nie rozmazuje się,jest trwała!! bardzo ładnie podkreśla oko, rozstarta również wygląda ładnie.
3.jest raczej miękka,łatwo narysować nią kreskę
4.Ogólnie-podoba mi się, pomimo tego,że jest trwała,nie musimymęczyć się ze zmywaniem jej.ładnie schodzi,ale tylko jak my tego chcemy:)

POLECAM

Bardzo dobra kredka

Świetna kredka do oczu - polecam gorąco. W ciągu swego długiego życia ;-) "przerobiłam" już wiele różnych kredek i ta okazała się zdecydowanie najlepsza. Do tego stopnia, że mam Noir i zamierzam dokupić jeszcze jakiś kolor, a stare wyrzucić.
Jest miękka i elastyczna, a pomimo to trwała. Nie rozmazuje się, nie kruszy, ładnie utrzymuje się w miejscu. Dzięki miękkości wkładu doskonale i wygodnie się nią rysuje delikatną okolicę oczu - bez zbędnego dociskania, naciągania skóry, kilkakrotnego powtarzania obrysu. Rewelacja. Zmywa się szybko i bez problemu. Myślę, że w obliczu powyższych zalet nic więcej nie trzeba już dodawać. Dodatkowa zaleta, to jej imponująca wydajnośc - prawie 2 g wkładu! Nie wiem tylko jak się będzie temperować, ale z tego co widzę nie trzeba jej temperować zbyt często.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwszą, czarną

Aktualizacja 1.04.05 - byłam z niej tak zadowolona, że dokupiłam granatową, ta jednak okazała się znacznie twardsza niż czarna :(. Moim zdaniem też, jak na tradycyjną kredkę do oczu, jest trochę za droga (85 zł za ołówek to lekka przesada). Nie odejmuję jednak gwiazdki, bo czarna to jednak doskonałość. Niestety Bleu Marine juz nie - niedobrze, że firma nie stara się aby jakośc wszystkich "kolorów" była identyczna.

przeciętna kredeczka

Daleko mi do zachwytów nad tą kredką, po 4 godzinach zostaje zamiast kreski maziowaty bochomaz, do czarnej głębi to tu baaardzo dalego. Dobrze, że dostałam w prezencie, bo żałowałabym wydanych pieniędzy. Taką samą kredkę kupi się w pierwszej lepszej drogerii za xnaście złotych

B. dobra

Dobra kredka do robienia kresek- dosc miekka, o wyraznym, glebokim kolorze (mam czarna). Latwo sie nia poslugiwac. Ja zawsze robie delikatne kreski na gornych i dolnych powiekach, a potem rozcieram je lekko palcem, zeby nadac im "przydymiony" wyglad- do robienia takiego makijazu ta kredka nadaje sie znakomicie.
Jedno opakowanie starcza na dlugo.

Nie taka znowu rewelacja

To bez wątpienia kosmetyk dobrej jakości, ale czy rewelacyjny?

Dobra twardość rysika, którym da się precyzyjnie narysować naprawdę ładną, gładką, miękko wyglądającą kreskę i zastrugać go ostro po zamrożeniu, jednak ... po pierwsze głebia koloru (mam czarną) pozostawia wiele do życzenia, z trwałością też bym nie przesadzała - po czterech godzinach muszę zetrzeć podkówkę spod dolnych rzęs (na szczęście dość lekką, ale u mnie wyostrzenie wzroku na takie mankamenty jest wprost proporcjonalne do ceny, a ta przekracza 80 zł), no i niestety przez kilka godzin "czuję ją na oczach", u mnie to nie mgła, a jakby ... delikatne uwieranie.
Łatwo się zmywa.

Ogólnie: mocne trzy i pół * (naprawdę dobra, ale mogłaby być jeszcze lepsza).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - jest rzeczywiście dłuuuugaśna :D. Ale ponieważ, jeśli chodzi o trwałość, po prostu przegrała z wodoodporną ArtDeco, zużywanie na pewno jeszcze trochę potrwa ;).

zdecydowanie najlepsza !

Rewelacja ! ;) Mam odcień pięknej głębokiej czerni - wspaniały wybór kolorków :) Kredeczka ma doskonałą miękką konsystencję- co znacznie ułatwia jej aplikację. Jest niesamowicie trwała, łatwo się ją posługiwać i tworzyć precyzyjne linie :) Nie ma mowy o rozmazywaniu czy o tajemniczym znikaniu z powieki ;)
Zdecydowanie najlepsza kredka jaką miałam :) Bardzo, bardzo polecam !

Używam tego kosmetyku od miesiecy / ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

najlepsza :))

Najlepsza z kredek, które miałam okazję wypróbować :))
Świetnie się rozprowadza na powiece, nie rozmazuje się nawet po kilku godzinach, pozwala się ładnie rozetrzeć gąbeczką, duży wybór kolorów, jest niezmiernie wydajna :)) i bardzo długa, co, moim zdanie, zdecydowanie rekompensuje cenę.
Polecam!!!

dlugalasna

troche sie wylamie z tych zachwytow (co nie znaczy ze sie nie bede zachwycac). Kredka robi mgle w moich oczach jesli narysuje kreske wewnatrz oka. Co prawda nie taka mgle jak kredka od Maybelline, przy ktorej jestem slepa przez minimum 3 godz. , ale niestety cos tam robi, czego przy tej cenie sie nie spodziewalam. Jesli zrobie kreske na lini rzes jest ok. Wybralam cudny kolor BRONZE ze zlota perla. Smieszny kolor bo prawdziwy ciemny braz prawie czarny, nadodatek przy tej prele zachodzi jakby na ciemna zielen cos pod khaki. Jak ja nie cierpie zielonego, a jednak moje oczy zyskaly na barwie przy tej kredce. Nigdy nie wiedzialam ze moje szaroniebieskie oczy maja zielone centki. I jeszcze jedno, ten kolor zastapi mi wszystkie moje kolory u kredek ktore tak ciezko jest dostac, a mianowicie: ciemny granat - taki prwie czarny; a takze ciemny szary - zwany inaczej antracytowym , tez taki prawie czarny kolor. Taraz mam wszystko w jednej kredce, poniewaz pasuje ona do bazowych i bezowych cieni a takze do szarych i granatowo-niebieskich i oczywiscie to wszelakich zieleni. Namowilam chlopa zeby mi prezent wielkanocny zrobil. Jednak ta mgla w oczach jesli robie wewnatrz kreske mi nie odpowiada i jak na taka firme to spodziewalam sie wiecej kolorow

Trwała i dobra :-)

Generalnie jesli robie sobie kreski to robię je cienkim pędzelkiem i cieniem, czasem kredką. Te akurat kupiłam kilka lat temu, bo była w jakiejś promocjo dołączona do tuszu Lancome, który lubi moja Mama :) używamy tej kredki obie, bardzo sporadycznie, a jeszcze zostało jej więcej niż połowa :) Mam czarny kolor, który jest na powiece lekką czernia jeśli moge tak ja nazwać, żeby otzymać czerń typową muszę malnąć się mocniej albo dwa razy ;) Kredka moim zdaniem jest miękka na tyle, że bez ranienia oka się nią maluje i na tyle twarda, że robi się to bez problemu i szybko, powiedzmy o ile ma się wprawę ;) Można lekko rozetrzeć gąbeczką jeśli efekt jest zbyt intensywny i to również jest bezproblemowe :) Nie rozmazuje się w ciagu dnia, nie zmienia koloru, wytrzymuje w stanie idealnym kilka jeśli nie więcej godzin. W sposób naturalny podkreśla urodę oka. Nie mam problemów z nią przy demakijażu :) I jak już wcześniej wspomniałam jest wydajna :)
Nie daję 5* z racji mojego braku doświadczenia z kredkami do oczu. Jeśli kiedyś wypróbuje inne kredki być może ocena ulegnie zmianie.
Ogólnie: polecam :)

Najulubieńsza

Bardzo trwała, wręcz surwiwalowo-wytrzymała kredka. Dość miękka,fantastyczna w obsłudze- mimo nieoszczędnego używania jest i jest. Nie rozmazuje się. Mam granatową i w kolorze Violine- typowy Lancomowski zimny fiołkowy fiolet. Warta każdej kasy. Gdyby firma miała wycofać zachomikowałam już zapasy.