Revlon, Ultra HD Gel Lipcolor (Nawilżająca pomadka do ust w żelu)

Revlon, Ultra HD Gel Lipcolor (Nawilżająca pomadka do ust w żelu)

Chcesz, by Twoje usta były nawilżone i wyróżniały się pięknym, nasyconym kolorem?
Odkryj nowe pomadki Revlon Ultra HD Gel Lipcolor™, których rewolucyjna żelowa formuła została wzbogacona o nawilżający kwas hialuronowy, a bardzo wysokie stężenie pigmentów pozwala uzyskać niezwykle intensywny i błyszczący kolor.

Sekret tkwi w wyjątkowej formule: intensywne pigmenty zostały zatopione w żelowej bazie dzięki czemu z jednej strony pomadki mają wyrazisty kolor, a z drugiej – nie obciążają ust. Dodatkowo kwas hialuronowy nawilża i wygładza usta. Specjalnie ścięta końcówka pomaga precyzyjnie zaznaczyć kontur ust.

Cechy:
• Mocno nasycone pigmenty zatopione w żelowej formule zapewniają niezwykle wyrazisty kolor
• Intensywnie nawilżone usta dzięki zawartości kwasu hialuronowego
• Specjalnie ścięta końcówka dopasowuje się do kształtu ust i pozwala precyzyjnie zaznaczyć ich kontur
• Łatwa aplikacja

w kredce
o przedłużonej trwałości
Efekt
perłowe

Fajny produkt, komfortowy na ustach i te piękne kolory....

Z Revlonu jedyny kosmetyk jaki miałam do tej pory to sławny podkład ColorStay.
Ostatnio w Rossmannie likwidowano szafę tej marki więc były mega wyprzedaże. Zaopatrzyłam sie w kilka produktów do ust i jeden cień bo reszta była pootwierana i używana. Wcześniej się nimi nie interesowałam bo do najtańszych nie należały.

Szminka Ultra HD Gel spodobała mi się ze względu na soczyste kolory i piękne opakowanie .
Jest to produkt wykręcany więc co się z tym wiąże jego gramatura jest mała bo 1,7g. Standardowa wielkość szminki to ok.3-4g.
Wolę mniejszy produkt który wykorzystam do końca bo patrząc na moje zasoby szminek to wiekszości nie zużyję i będę musiała wyrzucić w związku z końcem daty wżności.

Opakowanie jest metaliczne i kolor opakowania odwzorowuje odcień szminki.
Ja dla siebie wybrałam nr 765 Blossom-fiolet i 735 Garden-malinowa czerwień.
Pierwsza z nich kupiłam za 16.50zł a drugo w późniejszym czasie za 6zł.
Ceny na plus patrząc na całokształt kosmetyku.

Szminka delikatnie słodko pachnie .Łatwo sie rozprowadza bo jest miękka i kremowa. Krycie ma średnie , nie jest to mocno kryjący produkt raczej taki półtransparentny.
Kolor jest intensywny, energetyczny a do tego mokre błyszczące wykończenie sprawia że ta szminka potrafi zrobić cały makijaż. Nadaje twarzy takiego dziewczęcego wyglądu -mówię o tych kolorach które ja posiadam i które nie należą do codziennych nudziaków tylko są to barwy rzucające się w oczy.

Zawiera kwas hialuronowy który działa nawilżająco na wargi i dba o ich ładny wygląd. Usta nie są przesuszone, ściągnięte i nieestetycznie pomarszczone.

Ze względu na żelowo-kremową formułę nie jest ona bardzo trwała. Odbija się na kubkach, kanapkach, skórze. Pomimo małych niedogodności bardzo ją lubię.

Świetny produkt za nieduże pieniądze. Ciekawa formuła która sprawia że usta są pokryte jakby balsamem koloryzującym.
Warta wypróbowania .

odcień coral

Mój odcień jest ciepłą pomarańczą. Pomadka jest półprzeźroczysta. Komfortowa na ustach, ale tylko wtedy gdy są one dobrze wypielęgnowane. Niestety nie jest pomadką, która nadaje się na popękane czy wysuszone usta. Nie ładnie się wtedy zbiera, jeszcze bardziej wysusza. Kolor jest ogólnie bardzo twarzowy, ale tej formuły nie kupię więcej.

Bardzo komfortowa

Pomadkę Revlon Ultra HD o żelowej formule kupiłam w drogerii internetowej w bardzo atrakcyjnej cenie. Poza ceną skusiła mnie gama kolorystyczna <3 Wybór kolorów jest przeogromny od bezpiecznych nudziaków po bardziej szalone odcienie. Wybrałam dla siebie kolor 760 Vineyard - zgaszony ciemny róż, bardzo twarzowy.
Pomadka ma wygodne opakowanie, które przyciąga wzrok ;) nakładanie jest bardzo wygodne dzięki ściętej końcówce. Pomadka ładnie "układa" się na ustach i równomiernie ściera, na plus mogę dodać jej zapach, który jest czymś słodkim, ale nie wyczuwalnym w trakcie noszenia. Sam kolor możemy stopniować - przy lekkim nałożeniu możemy uzyskać efekt transparentny i bardzo "dzienny", a przy mocniejszym dociśnięciu pomadki do ust dostajemy mocny efekt kolorystyczny z lekkim połyskiem.
Jako, że jest to pomadka z kwasem hialuronowym to ładnie nawilża usta.

Przyjemna formuła i dobrze napigmentowany kolor

Bardzo polubiłam formułę tej pomadki. Jest żelowa, miękka, łatwo rozprowadza się na ustach. Pomadka ma właściwości nawilżające. Usta stają się po jej użyciu miękkie i aksamitne. Kolory są bardzo dobrze napigmentowany, wystarczy niemal jedno muśnięcie aby usta nabrały koloru. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu. To jedna z moich ulubionych pomadek. Najbardziej przypadł mi do gustu odcień Desert HD.

jedna z lepszych

Aktualnie jest to moja ulubiona pomadka, mam ją w 5 kolorach :) pięknie barwi i nadaje błysku na usta, nie wysusza, czuć nawilżenie no i opakowanie jest bardzo wygodne. Minusem może okazać się trwałość no ale to nie szminka.. :) polecam!

Znakomita!

Świetna pomadka o lekkiej, nietłustej konsystencji. Długo utrzymuje się na ustach, nie rozmazuje się, nie warzy. Smakuje i pachnie neutralnie, nie mam niesmaku w ustach po jej użyciu, jak to czasem bywa z niektórymi szminkami. Bardzo dobrze nawilża! Usta wyglądają naprawdę ładnie i apetycznie. Używałam już kilku kolorów i mam ochotę na kolejne :)

Przyjemna

Fajna nawilżająca pomadka, ładne odcienie, śliczny zapach, trochę droga, trzeba wypatrywać promocji. Usta ładnie błyszczą, działanie jak pomadki ochronnej, więc trwałość też podobna. Funkcjonalne, bardzo ładne opakowanie.

Świetna !

Kupiłam ją za kilka funtów, w sumie tylko dlatego, że spodobał mi się kolor (760) - głęboki kolor wina.
Pomadka ma cudowną lekką, lekko żelową konsystencję . Cudownie się rozprowadza, gładko sunie po ustach pozostawiając cudowny - lekko transparentny kolor. Pomadka jest nawilżająca i wbrw pozorom - bardzo długo się utrzymuje. Ściera się bardzo równomiernie, nie pozostawia konturu - czego wręcz nie znoszę.
Pomadka ma urocze opakowanie : smukłe, błyszczące. Kolor skuwki odzwierciedla kolor pomadki.