Kolastyna, Satin Make-up

Kolastyna, Satin Make-up

Idealnie gładka i matowa skóra. Podkład matujący nadaje skórze aksamitną gładkość i delikatność w dotyku. Unikalna formuła z silikonem dzięki swojemu elastycznym właściwościom dopasowuje się do mimiki twarzy, pozostawia skórę napiętą i idealnie gładką. Satin make-up zapewnia doskonałą pielęgnację i ochronę przez cały dzień. Skóra nie świeci się, naturalnie oddycha a odpowiednie nawilżenie utrzymuje się przez długi czas. Dzięki delikatnej konsystencji podkład równomiernie się rozprowadza, pozostawia na twarzy aksamtne wykończenie. Dostępny w 4 kolorach - jasny beż, beż, naturalny, opalony.

może byc :-)

podkład nie pozostawia efektu maski,ładnie stapia się ze skórą i nadaje jej miękkośc,niestety nie matuje na długo,miałam wrażenie że po 3-ech godzinach spływał z twarzy...produkt przyjemnie pachnie :-)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

ok

Podkładu używam od 2 lat. Ładnie matuje i zakrywa niedoskonałości. Aczkolwiek w tym tygodniu kupiłam kolor beż, zawsze używałam naturalnego i po godzinie świece się jak lampki choinkowe :/ felerne opakowanie?

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:wiele

ekstra ale nie bez wad

Powinnam wystawić mu 4+, ale ,że jest podkładem, który u mnie sprawdza się najlepiej, a do tego jest bardzo tani, myślę że warto go promować;D
Mam cerę trądzikową, trochę naczynkową, świecącą, ale delikatną i skłonną do przesuszania. Próbowałam używać różnych podkładów, ale zwykle twarz nie wyglądała wcale lepiej (miała albo sztuczny kolor, albo efekt maski, albo się bardziej świeciła, marszczyła, łuszczyła, etc), miałam revlon colorstay, bourjois matt lovely, maybelline fresh matte i ever fresh.
No to przejdźmy do zalet:
+Ten podkład nareszcie ma odcień pasujący do mojej skóry (jasny beż), nie jest identyczny, ale wygląda zdrowo i naturalnie.
+Nie matuje prawie (czyt. nie wysusza na wiór) , ale błysk na nim też wygląda ok.
+ Otula miło twarz i świetnie do niej "przylega", nie czuję że mam coś na twarzy, skóra jest gładka i nie boję się jej dotykać. Chroni w zimie przed mrozem, nie wiem jeszcze jak spisuje się na słońcu (aha filtrów nie ma - to minus)
+ Prawie nie zapycha (chyba nie ma podkładu który w ogóle nie zapycha), tzn wydaje mi się, że wpływa tylko na ilość zaskórników.
+ Kryje na przyzwoitym poziomie, nakładam go też pod oczy i czasem na powieki i nic się złego nie dzieje.
+ nie podkreśla skórek!
+ładnie pachnie

Minusy:
- trudno dostępny!
- kiedy jest go mniej trudno wydobywa się z tubki i zrobił się nieco gęstszy- trzeba uważać przy nakładaniu, żeby nie stworzyć tapety
- jak pisałam wyżej - troszkę zapycha i troszkę może wysuszyć - zależy na co nakładany
- brzydka tubka

Ale generalnie to mój ulubiony podkład! Pierwszy, którego używam codziennie i się z nim nie męczę.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

warto kupić

droższy nie znaczy lepszy a ten podkład jest tego doskonałym przykładem, jest gęsty i na długo matowi, kolor ma naturalny i nie wygląda na twarzy jak tapeta :)

Używam tego produktu od:miesiaca

Moj absolutny IDEAL!

Kocham ten fluid :P naprawde hehe Zakupilam go zupelnie przypadkiem jako tanszy zamiennik a powalil mnie na kolana.

Zacznijmy od tego ze jest naprawde baaadzo wydajny, niezwykle gesty.

W koncu MAT to MAT! efekt utrzymuje sie przez wiele godzin. Czasem jak przesusze skore to jest wrecz za mocny.

Nad jego zaletami mogla bym sie rozpisywac..ale powiem tylko.. jest on idealny. Cudnie sie rozprowadza i tworzy jednolita warstwe. Nie zatyka porow, nie uczula, nie sciaga twarzy ..

Niestety, ma tez swoje minusy

Kolorystyka jest za ciemna :( Najjasniejszy - czyli jasny bez niestety jest o kilka tonow ciemniejszy niz moja karnaca. Co prawda, tragedi nie ma, bo fluid naprawde pieknie sie rozprowadza.. i uzyskuje efekt rownomiernej opalenizny..ale no wlasnie :p ja tam lubie swoja blada cere :P

Jest trudno dostepny :(((((((( Kiedys kupowalam go w pierwszym lepszym kiosku...teraz tylko przez internet albo na zamowienie. Szkoda.. bo to jeden z bardziej udanych polskich produktow!Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Taki sobie; fajny mat.

Pierwszą tubkę zakupiłam z odcieniem naturalnym. Wszystko ok do czasu. Kupiłam następną tyle że jasny beż jako taka baza pod naturalnego. Też wszystko ok, do czasu. W połowie tubki podklad robił mi maskę, dziwnie było go widac na twarzy [mimo mojego dokładnego nakładania] i miał kłopoty z kryciem, ponieważ mam naczynka. Tak więc
+ zapach
+ fajny mat
+ nie błyszczy się
+aksamitne wykonczenie
-nie pokrywa [u mnie] niedoskonałości
-nie trzyma się caly dzien [no wiadomo]

Ogólnie średnio mi podpasowal.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

jak na cene bardzo przyzwoity

Zachęciła mnie kespedientka, mówiąc ze klientki wracaja do niego po probach z o wiele drozszymi podkladami. uważam, że dosyć trwały ale nie nakłada się komfortowo-trzeba uważać żeby nie zrobić maski, bo nie da się go nałożyć troszke. wymaga pudru. mnie przypadł nawet do gustu ale sądzę, że osoby w wieloma zmianami skórnymi nie byłyby zadowolone z krycia.

Używam tego produktu od: miesiac

Dla mało wymagających

Niestety ten podkład nie spełnił moich oczekiwań:
- szybko znika z twarzy
- gdy go nakładam, poskreśla suche skórki, a po pewnym czasie skóra świeci się niemiłosiernie
- trudno dostępny
- nie kryje dobrze, daje raczej naturalny efekt

Plusy:
+ cena
+ opakowanie - wygodna tubka

To jest po prostu przeciętny podkład. Daleko mu do np. Maxa Factora. Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Świecenie

Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu kupilam go. Dawalam mu szanse kilka razy, ale nie sprostał! Jeden z wiekszych i wazniejszych minusów: ciemnieje! Kolor beżowy,który wydaje się dość jasny ciemnieje i wyglądam jakbym była po któreś z kolei sesji w solarium. Mam karancję typową śniadą z ziemistym zabarwieniem a on je podkreśla. Po drugie nie matuje w ogole, u mnie bardziej wzmaga błyszczenie a nie mam cery skłonnej do dużego przetłuszczania się. Zostawia lepką warstwę na twarzy, co daje uczucie nieświeżości. Puder się na nim waży, jedynie skrobia jako tako współpracuje. Szybko schodzi-po ok.3 godz zostawiając przy tym plamy. Moze jest to kwestia kremu, moja emulsja z olaya wczesniej nie sprawdzala sie pod kazdym podkladem,ale nie bylo to az w takim stopniu niezgrane! spowodował u mnie ogromny wysyp, pełno wągrów, wzmógl przetluszczanie skory!
Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 nie do końca

świetny

Jestem zaskoczona, że podkład za taką cenę tak świetnie się sprawdza. Bardzo dobrze kryje (a mam cerę naczynkową), nie tworzy maski, skóra wygląda po nim fajnie, ja nie mam problemu ze świeceniem. Dałabym może nawet pięć gwiazdek, szczególnie za relację jakość-cena, ale jest jeden poważny minus - kolory. Należę do tych bladolicych i dla mnie na chwilę obecną nawet najjaśniejszy kolor jest nieco za ciemny. Ale może latem do niego wrócę. Może, bo uwielbiam co chwilę testowac cos nowego.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

cuuudo:)

Ciężko go dostać i trochę się naszukałam ale warto było;D Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich tańszych podkładów.. a nawet od tych z wyższej półki :D ładnie się rozprowadza, nie tworzy maski, nie zapycha i co najważniejsze kryje!! Oczywiście nie matuje na 12h jak obiecuje producent ale daje rade;) W moim przypadku twarz nie świeci sie przez ok. 3-4 h później konieczne są poprawki.. ale nigdy jeszcze nie trafiłam na podkład który utrzymuje mat dłużej (a miałam ich sporo) więc nie odejmuje za to gwiazdki;) Dobry krem matujący ( Siarkowa Moc) i do tego puder matujący w torebce i jest ok xD Ogólnie jestem baaaardzo zadowolona z tego podkładu:) Dobra jakosć za niską cenę..:D

Używam tego produktu od: tyg

Polecam nielicznym :)

Jak dla mnie, osoby która nie używa fluidów codziennie tylko od czasu do czasu ten podkład się sprawdził.
Nie drogi w użyciu, kolorek fajnie zgrywa się z moją skórą.

Polecam dziewczyną które nie oczekują od podkładu efektu maski a tylko nieco poprawienia niedoskonałości.

Ilość zużytych opakowań: ok 3