Isana, Body Milk Vitamin E (Mleczko do ciała) (stara wersja)

Isana, Body Milk Vitamin E (Mleczko do ciała) (stara wersja)

Mleczko do ciała Isana zostało stworzone z myślą o intensywnej pielęgnacji skóry suchej. Optymalne nawilżenie skóry gwarantuje zawartość w mleczku witaminy E i gliceryny, które pozwalają utrzymać skórze prawidłową wilgotność, chroniąc ją przed wysuszeniem. Mleczko łatwo się rozsmarowuje i dobrze wchłania. Dodatkowo wosk pszczeli nadaje skórze miękkość i elastyczność. Regularne stosowanie mleczka pozwala skórze odzyskać jej naturalną gładkość i elastyczność.

najlepszy za ta cene

to mleczko nawilza mnie podobnie jak np mleczko z nivea a jest z 4 razy tansze. latwo sie rozsmarowwuje, do tego slicznie pachnie, jest naprawde wydajny, to najlepsze co moze byc do ciala za taka cene :)
uwielbiam i polecam

moje małe odkrycie

moje małe odkrycie. dobrze nawilża, przyjemnie pachnie, ma poręcze opakowanie. poza tym tani i wydajny. ma gęstą konsystencję, dlatego trzeba się trochę napracować przy wsmarowywaniu go;) podsumowując, uważam, że jest dobry.

Używam tego produktu od:2 m-ce

Bardzo dobry na zimę, w okresie kaloryferów i wysuszonej skóry. Ma gęstą, treściwą konsystencje. Długo się wchłania i pozostawia na skórze tłustą warstewkę, ale nie jest ona jakaś uciążliwa. Używam balsamów rzadko. W zimie częściej, zawsze po kąpieli do snu. Dlatego nie przeszkadza mi ten tłuścioch. Dostarcza mojej wysuszonej skórze dawkę niezbędnego nawilżenia i natłuszczenia na cały dzień. Jak za taką cenę to naprawdę bardzo dobry kosmetyk. Do tego jest strasznie wydajny. Przyjemnie pachnie, tak mlecznie.

Używam tego produktu od: jesień/zima (08/09r)

Niestety

Zalety:
-tani
-duży
-zapach jest taki "kosmetykowy", ale mnie nie przeszkadza
-konsystencja (nie za rzadka, nie za gęsta)

Wady:
-lepi się, tworzy na skórze tłustą warstwę, którą czuję godzinami a nawilżenie jest nieproporcjonalne do dyskomfortu

Tylko w sytuacji bardzo kryzysowej.

Używam tego produktu od:kilka tygodni męczę
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

zbyt gęsty

Przyłączam się do chóru mówiącego o topornej konsystencji - naprawdę ciężko się toto wsmarowuje (można się autentycznie spocić ;) ) i przez to jest szalenie niewydajny.
A szkoda, bo dobrze nawilża, koi skórę (świetny po depilacji), ma bardzo delikatny zapach.

Waham się w ocenie między 3,5 a 4, ale ostatecznie zostaję czy 3,5 ze względu na parabeny występujące w składzie dość wysoko (od jakiegoś czasu jestem "oświecona" przez Wizaż w tej dziedzinie ;) ) ... Używam tego produktu od: miałam kilka miesięcy temu

moze byc

Balsam ma faktycznie bardzo gesta konststencje. Jednak na wysuszona skore nadaje sie jak najbardziej. Gorzej z tym wchlanianiem. Nawilza i ladnie pachnie
Tani i wydajny

Używam tego produktu od:kila m-cy temu

Mi nie podpasował

Balsam jest baaaardzo przeciętny. Największym minusem jest jego konsystencja - tępa, ciężka i zle się rozsmarowuje ;/ Mam wrażenie że po tym balsamie moja skóra zamiast być nawilżona jest jeszcze bardziej sucha :(

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

zero efektu

Jak zwykle kupiłam skuszona opiniami tutaj :)
Jednak tym razem się zawiodłam.

Nie zauważyłam żadnego nawilżenia, może nawet większe przesuszenie skóry. Mleczko ciężko się wsmarowuje, jest za gęste, do tego pachnie intensywnie, mi osobiście ten zapach nie podchodzi.
Jedyny plus to niska cena, ale mnie i tak juz więcej nie skusi.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (ostatniego)

lubię

Jest to bardzo dobry balsam/mleczko patrząc na relację jakoś/cena.
+nawilża (daleko mu do Garniera czerwonego, ale daje radę;))
+przyjemnie pachnie
+jest gęste i treściwe
+cena
-jak dla mnie nawilżenie nie jest wystarczające, ale dla osób z normalną skórą powinno być ok
-ciężko się go rozprowadza(chociaż po maśle kakaowym ziaji wszystko rozprowadza się lekko:P)
Nie wiem czy kupię, bo jest jeszcze tyle balsamów do wypróbowania, a poza tym moja skóra potrzebuje chyba większego nawilżenia.Ale w czasie finansowej niedoli może do niego wrócę ;)

Używam tego produktu od:2 mcy

Polubiłam

Mleczko kupiłam pod wpływem ocen Wizażanek i nie zawiodłam się. Mleczko ma ładny mleczno-śmietankowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze i zostaje na ubraniach :slina:. Opakowanie pozostawia wiele do życzenia przy konsystencji, która jest gęsta. Przez to balsam strasznie maże się po skórze (to akurat po pewnym czasie zniwelowałam opanowując odpowiednią technikę nakładania) i długo się wchłania. Opakowania nie da się postawić do góry nogami, więc z mleczkiem trzeba się siłować żeby cokolwiek wycisnąć ;). Doskonale pielęgnuje skórę - nawilża, wygładza i koi. Wydajne. Jest duże i tanie. Myślę, że warto spróbować, jednak tylko dla cierpliwych!

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 6 tygodni

świetne

Zalety
-miły, neutralny zapach, taki pudrowy trochę
- świetnie nawilża
-wydajne
- dość tanie

Wady
-trochę "tępa" konsystencja sprawia że trzeba trochę wysiłku by je wetrzećUżywam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

pomaga

Produkt mógłby zapełnić listę KWC na mojej pułce, tylko ze nie w tych warunkach. Odkąd zmieniłam miejsce zamieszkania, stan mojej skóry bardzo sie pogorszył. Szczególnie jakość wody.Przez co moja skóra bardzo sie wysuszyła zaczęła szczypać,heh..produkt mi pomógł. Nakładam go zaraz po kąpieli i działa jak super odzywczy balsam, dość dobrze nawilża, ale nie na długo, rano moja skóra jest znowu sucha. ALe to kwestia tej wody. Jestem pewna ze gdybym używała go w domu byłby za tłusty.
Jednak skóra już mnie nie swędzi i to mi odpowiada.
Jest tez dobrym zastępnikiem sprawdzonych balsamów, kiedy jest się w dołku finansowym. Balsam jest tani.
Raczej wydajny, używam przynajmniej raz dziennie od miesiąca, duże opakowanie i zaczyna sie kończyć.
Jest trochę nieporęczny, jak inne podobne balsamy.
Ma średnią konsystencje, nie jest za rzadka.
A i ma lekko chemiczny zapach, nie lubię używać przez to balsamów, dlatego moim numerem jeden są oliwki i olejki. Niemniej balsam polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończe 1