L'Oreal Paris, Le Smoky by Superliner (Kredka do oczu)

L'Oreal Paris, Le Smoky by Superliner (Kredka do oczu)

Pojemność 1,2 g

Superliner Le Smoky to kredka do oczu, dzięki której uzyskasz efekt przydymionego oka. Idealnie kremowa konsystencja i gąbeczka dołączona do kredki ułatwiają wykonanie makijażu Smoky Eye. Kredka zapewnia nasycone, intensywne kolory, dzięki zastosowaniu skoncentrowanych pigmentów.

do temperowania
Efekt
metaliczne

Kredka w moim typie, mocno nasycona, trwała, idealna do wykonania perfekcyjnej kreski i makijażu smoky.

Kredkę zakupiłam w Rossmannie, akurat skończyła mi się moja ulubiona, a kolorówka z Loreala w większości mi odpowiada i mimo że cena nie była niska, bo zapłaciłam 40zł, to spokojnie mogę stwierdzić że u mnie sprawdza się wyśmienicie i jest warta takiej kwoty.

Sama nazwa mówi ze to kredka i tak właśnie wygląda, wykonana jest z drewna pokryta czarnym kolorem. Z jednej strony jest zastrugana z widoczną kolorową końcówką, zaś z drugiej posiada wyprofilowana w łezkę gąbkę do rozcierania koloru. Oby dwie końcówki posiadają plastikowe, przeźroczyste zatyczki ochronne.

Konsystencja kredki jest mięciutka i kremowa, już przy niewielkim nacisku pozostawia kolor, zaś gąbka jest elastyczna , i ma odpowiedni kształt , który łatwo i delikatnie rozciera produkt.

Posiadam odcień 201 black velour, ładna, głęboka i mocno nasycona czerń, nie jest ona całkowicie matowa, ale posiada delikatne satynowe wykończenie.
Kredka dzięki kremowej konsystencji przyjemnie i bezproblemowo się nakłada. Wystarczy jedna warstwa by otrzymany odcień był wyrazisty i mocno widoczny.
Idealnie nadaje się do wyczarowania cieniutkiej kreski, ale również tej grubej i mocno zaakcentowanej. Łatwo się nią maluje zarówno na dolnej jak i na górnej powiece Dzięki dołączonej gąbeczce można rozcierać kolor, by dopasować go do indywidualnych potrzeb. Produkt jest na tyle dobrze przemyślany , że nawet bez użycia cieni,po zaaplikowaniu kredki i odpowiednim jej roztarciu można stworzyć piękny makijaż smoky.
Również w kwestii trwałości nie mam żadnych zastrzeżeń, kredka po nałożeniu utrzymuje się w niezmienionym stanie cały dzień, nic nie blaknie , nie rozmazuje się ani nie kruszy. Wieczorem czerń jest tak samo intensywna jak w makijażu wykonanym rano.
Łagodna dla oczu , nie powoduje żadnych niekomfortowych doznań typu pieczenie, szczypanie czy łzawienie.
Łatwo się zmywa, wystarczy do tego najzwyklejszy płyn do demakijażu
Posiadam ją dwa miesiące i jej zużycie jest znikome choć nie stosowałam jej codziennie, ale wydajność w moim odczuciu jest na bardzo dobrym poziomie.
Jestem przyzwyczajona do automatycznych kredek, ale w tym przypadku nie ma żadnych problemów z struganiem, równomiernie i prosto się temperuje a "grafit" trzyma formę nie pęka i nie odkształca się.

Zakupiłam za cenę regularną, bo miałam natychmiastową potrzebę , ale w internecie można ją dorwać w promocji za około 20zł, choć jest problem z dostępnością kolorów. W każdym bądź razie kredka jest godna polecenia i jeśli skończy mi się obecna którą używam i trafie na ten sam odcień to zakupię nie jedną , ale kilka na zapas.

Le Smoky 202 Mystic Grey - mistyczny szarość wpadająca w czerń !

Kredka z kolekcji L’Oreal Color Riche Le Smoky Eyeliner7 jest dostępny 6 wersjach kolorystycznych. Ja mam Le Smoky 202 - Mystic Grey. Ma ona zastępować tradycyjny eyeliner i także pełnić funkcję kredki !

Osobiście bardzo lubię tę miękka, mistyczną kredkę z praktyczną gumką do smużenia. Do gustu przypadł mi też jej czarno-szarawy, acz wpadający w czerń kolor, który bardzo uwydatnia moje oczy, a przy tym nie daje zbyt czarnego dramatycznego i ciężkiego look-u. Musze przy tym nadmienić, ze klasyczna czerń często wydaje mi się zbyt dramatyczna. Zwłaszcza położona na dolnej linii rzęs. Dlatego polubiłam się z odcieniem Mistic Grey i sprytną miękka gumką. Co daje efekt genialnego zesmuzonego smokey eye !
Sama kredka jest mekka i sunie delikatnie po oku. Dobrze można wyrysować linie na zaaplikowanych już cieniach _ tuz przy linii górnych rzęs. A także zastosować ją w calach przydymienia zewnętrznych kącików oczu. A wssystko z uwagi na jej kremową i łatwa w roztarciu konsystencję ! Minimalistki i wielbicielki smokey eye beda zadowolone !

Mam odcień 413 czyli klasyczną czerń. Nie lubię efektu eyelinera na moim oku ponieważ podkreśla ostre rysy mojej twarzy a kredka którą delikatnie można rozmyć wygląda świetnie.
Ta kredka idealnie nadaje się do tego efektu który tak lubię. Nie jest zbyt twarda więc dobrze rysuje po cieniach ale nie jest też zbyt miękka.
Dobra trwałość, nie odbija się na powiece, intensywny kolor i ładny efekt, za to lubię ten produkt.