Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy żel do mycia twarzy z mikrogranulkami `Arbuz + wapń + alantoina`

Żel głęboko oczyszcza skórę usuwając nadmiar łoju i zanieczyszczenia. Odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, koi podrażnienia i hamuje stany zapalne,

zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków oraz przyspiesza znikanie już istniejących.

Wygładza skórę nadając jej miękkość i delikatność.

ok

Zużyłam chyba z 10 opakowań, ale ostatnio go nie widzę, nie wiem czy żel w tym kolorowym opakowaniu to to samo ;) . Spełnia swoje podstawowe zadanie- dobrze oczyszcza skórę. Małe granulki delikatnie masują twarz (peelingiem bym tego nie nazwała). Ładnie pachnie- aż chce się używać. W dodatku wydajny- wystarczy odrobinka, by umyć twarz. Porządny żel w niskiej cenie, aż szkoda że go już nie ma.

Używam tego produktu od: kilku lat- ok. 5
Ilość zużytych opakowań: duużo

Ten żel jest świetny uwielbiam go za ładne różowe opakowanie, ładny zapach, niską cenę. Doskonale oczyszcza skórę i pozostawia na niej świeży ładny zapach arbuza.

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: ok 15

Nie powiem o nim złego słowa :)

Lubiłam go i spełniał moje wymagania :)

+ zapach - troszkę chemiczny, lecz nie przeszkadzał, a nawet dosyć mi się podobał
+ opakowanie w kolorze wściekłego różu, przyciągające wzrok, poręczne i optymistyczne :P
+ lubiłam strasznie te mikrogranulki, które masowały twarz aż miło :)
+ fajnie oczyszczał
+ był wydajny

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Spoko

Żel o typowym działaniu peelingu. Posiada mikroskopijne granulki, które doskonale oczyszczają skórę z wągrów.
Plusy:
-cena
-zapach
-działanie
Minusy:
-przy stosowaniu według zaleceń producenta można się nabawić łuszczących się łat skóry

Ilość zużytych opakowań: ok.4

porażka

żel lekko ścierający, (w mojej polityce dbania o skóre z problemami takie rozwiązanie na wstępnie odpada...) nie uważam żeby dobrze oczyszczał twarz, ani ją wygładzał... te drobinki tylko roznoszą ewentualne niedoskonałości i zmiany na buzi... wysusza i jest bardzo "sztuczny"....
nie spełnia zadania...
ja byłam nim bardzo zawiedziona (używałam go ok. 2 lat temu)...

plus to cena i chyba jak dla mnie nic poza tym

nie dałam rady go skończyć... oddałam dalej

NIE POLECAM

Używam tego produktu od: ok. 2 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1dno (połowa)

Straszna chemia...

Uzywalam go jakis rok temu. Jak dla mnie juz sam zapach jest mega sztuczny i chemiczny a sklad tez pozostawia wiele do zyczenia...Bardzo wysuszyl mi skore i powstalo mi o wiele wiecej pryszczy, wiec po niecalym miesiacu stosowania przestalam go uzywac, bo nie liczylam na \"cudowne\" dzialanie tego kosmetyku. Gdy go odstawilam musialam jeszcze z tydzien walczyc z krostkami zanim zeszly. Wole zel gruszkowy z tej serii, jest w 100% lepszy!

Używam tego produktu od: miesiaca, ale uzywalam z rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecale pol

Bez rewelacji

+ fajny zapach
+ małe granulki
+ fajnie się go ma na twarzy

- praktycznie nie oczyszcza
-granulki nie chcą się zmyć
-wysusza cerę

Kupcie sobie coś lepszego niż to!

taki sobie

Używałam go rok temu i pamiętam, że nie zabardzo redukował niedoskonałości. Wprawdzie nic z nimi nie robił. Może kiedyś do niego wrócę, przekonać się czy teraz pomoże, ale narazie używam innego żelu. Daję 3 gwiazdki, ponieważ aż taki najgorszy nie jest (skóry mi nie podrażniał), ale chyba się lekko świeciła. Wolę tonik z tej serii.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Moze być ,aczykolwiek ..

Produkt kupiłam w zeszłoroczne wakacje...
Strasznie wysusza, przy stosowaniu go niezmiernie potrzebny jest krem nawilzający.
Dlatego osobom z suchą cerą nie polecam .
Nie przyczynił się do powstawania pryszczy.
Ładnie,egzotycznie pachnie (Arbuzem) ;)
Cera po nim nie świeci się.
Wg. mnie produkt jest dobry, aczykolwiek nie zasługuje na 5 * . Ale też nie zasługuje na 3* . Dlatego oceniam go na 4 gwiazdki :) Używam tego produktu od: już nie używam

Okropny

Po stosowaniu tego produktu miałam jeszcze większe problemy ze skórą. Mikrogranulki podrażniają i są nieprzyjemne. Nieźle trzeba było się namęczyć, żeby zmyć całość żelu z twrazy.

Używam tego produktu od:uzywalam kiedys

Średnio

Żelu z drobinkami używam raz dziennie, żeby utrzymać skórę w jako takiej czystości. Sama nie wiem dlaczego zużyłam już trzy opakowania tego żelu. Ładnie pachnie, jest tani, łatwo dostępny i ma opakowanie w energetyzującym kolorze. Oczyszcza przeciętnie, drobinki są za małe na peelingowanie, prawie w ogóle nie drapią. Nie pieni się i z makijażem absolutnie sobie nie radzi, więc używam go rano. Wysusza skórę i to dość znacznie. Tuba to wygodnie rozwiązanie, bo mogę zużyć żel do samego końca, jednak czasem sprawia problemy przy otwarciu. Nie jest doskonały, ale na tyle przyjemny, że do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Srednio

Hm... slicznie pachnie, jest to zelo/piling, ma mikrogranulki, nie wysusza, nie podraznia, chociaz nos mi sie po nim swieci (troche), ale to da sie zalatwic innymi kosmetykami. W dodatku wygladza slicznie. Nie wiem czy go jeszcze kiedys kupie, strasznie na dlugo wystarcza mam go juz rok xd, ale nie myje sie nim czesto.

Używam tego produktu od: nie pamietak