Guerlain, Terracotta, Light Bronzing Powder (Mozaikowy puder brązujący w kamieniu)

Średnia ocena: 3.48/5

Kategoria

Wspaniały puder mozaikowy, składający się z 5 odcieni. Zmieszane ze sobą nadają skórze piękny, naturalny blask i delikatny efekt opalenizny. Rozświetla i brązuje pielęgnując przy tym cerę. Dostępny w 4 wersjach - 02 jaśniejszy `dla blondynek`, 03 ciemniejszy `dla brunetek` oraz w wersji 04 i 05 z późniejszej edycji.

prasowane
Efekt
rozświetlające

A jednak nie KWC...

Oczywiscie na poczatku dopisalam sie do grona baaaaaardzo zadowolonych posiadaczek tego puderku !!! :) Chyba uleglam zbiorowej histerii :).
Wybralam wersje dla brunetek i mimo, ze jestem blondynka bylam zachwycona z efektu: piekne naturalne rozswietlenie, ozywienie.
Tak mi sie wydawalo do momentu gdy nie odkrylam Star Bronzer Bamboo Powder, Compact Bronzing Powder & Blush Body / Face - Lancome oraz True Bronze Pressed Powder Bronzer - Clinique. To sa moje KWC.

Wracajac do Terracotty: najpierw zuzyly mi sie te zlote latki i w efekcie pozostal normalny puder brazujacy... Aha: drobinki okazaly sie byc dla mnie za duze.
Nastepnie puder stwardnial na kamien, odlecialo wieczko i ulegl pokruszeniu na kilka twardawych brylek - nie nadawal sie do uzycia....
3 miesiace temu pozegnalam sie bez wiekszego zalu z puderkiem..

Używam tego produktu od: nie uzywam

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

KWC!!!

To najlepszy brazer z akim miałam stycznosc!!!Do tej pory moim faworytem byl Chanel Irrelle Soleil ale gdy w ciemno zupelnie zakupilam ten puder Chanel poszedl w odstawke.Jest rewelacyjny pod kazdym wzgledem-trwalosc,efekt rozswietlenia,kolor(mam odcien dla blondynek)-z początku przerazily mnie dosc widoczne zlote drobinki ale podczas uporczywych testow przekonalam sie ,ze ten puder to rewelacja-daje niesamowity efekt skory musnietej sloncem,nie tworzy smug,latwo go nalozyc,super do modelowania twarzy-poszczegolne kolorki mozaiku swietne jako cienie do oczu!!!Polecam wszystkim-mimo ze to limitowanka jest jeszcze dostepna w kilku perfumeriach-:-)KWC!!!

Używam tego produktu od:2 tygodni

dobry kosmetyk

posiadam ten puder od ponad tygodnia i myślę, że wstepnie mogę go już ocenić, puder ma przepiękne opakowanie, ładny nienachalny zapach i ciekawe odcienie kolorów, chociaż jak dla mnie troszkę za dużo złotych pigmentów, drobinki roświetlające są małe i nie ma mowy o efekcie święcącej choinki :) generalnie nie ma do czego się przyczepić, ale... nie widzę tak spektakularnych efektóe jak poprzedniczki, ot fajny brązer, nie widać go jednak zbytnio na buzi, może kupiłam za jasny odcień 01 dla blondynek, ale obawiałam się, że ciemniejzy może wyglądać jeszcze gorzej, jestem zadowolona, ale nie powalił mnie na kolana, dodatkowym plusem jesto, to że jest dosyć twardy, więc zużyje się nie tak szybko, nakładanie puszkiem zupełnie odpada, bo wtedy robią się nieładne placki, więc zdecydowanie należy nakładać go pędzlem

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Rewelacyjny puder !!!!!!!!

Po kilkuletnich doświadczeniach z pudrami brązującymi wreszcie sukces!!!
Puder tworzy przepiękną kompozycję na mojej twarzy. Świetnie się nakłada ( przy okazji polecam pędzle z Sephory ), trudno z nim przesadzić. Nadaje promienny, zdrowy wygląd i rewelacyjnie długo utrzymuje się na skórze. Jestem brunetką, ale zdecydowałam się na zestaw dla blondynek. Myślę, że ciemniejsza wersja wyglądałaby mniej naturalnie. Cacko absolutnie warte swojej ceny, tym bardziej, że ubytki po kilkumiesięcznym stosowaniu śladowe.

Ilość zużytych opakowań:cały czas pierwsze i starczy jeszcze na barrrrdzo długo

bdb

Uzywam tylko pudrow brazujacych dlatego tez musialam nabyc to cudo. Mam wersje dla brunetek hmm jak dlamnie ma troche za duzo tyuch drobinel albo poprostu tak mi sie nabiera na pedzel? musze kupic nowy pedzel mniejszy i probowac bo narazie mam wrazenie ze cala sie swiece brokacikem hahah ale tak ogolnie jest w porzadku:) trzyma sie dlugo,fajne opakowanie,fajnie wyglada,ale ja juz tak mam ze uzyje cos pare razy i szukam czegos nowego:)

Używam tego produktu od:zaczelam

cacko:)

Wszystko już chyba zostało na temat tego brązera napisane, pozostaje mi tylko dołączyć do grona zachwyconych tym kosmetykiem:) Mam wersję dla blondynek i super odpowiada ona mojej karnacji. Puder daje śliczny efekt opalonej, rozświetlonej cery. Pięknie modeluje twarz i rzeźbi policzki. Można stosować jako róż, w tej roli też jest fantastyczny:) Nie przeszkadzają mi absolutnie złote drobinki w nim zawarte, gdyż dają efekt glamour, który bardzo lubię:) Puder jest lekki, nie zatyka porów, wygląda bardzo naturalnie. Jest wydajny. Cacko po prostu:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Moj fetysz

Nie rozstaje sie z tym kosmetykiem. Jest rewelacyjny, niezastapiony, warty swojej ceny. Co prawda kupilam go w Wielkiej Brytanii, gdzie kosmetyki selektywne sa tansze i dostepne dla kazdego.Nie musialam wiec pokutowac dlugo;) Przecudnie rzezbi twarz, rozswietla, odswieza wizualnie. Nadaje odpowiedni koloryt. Dostepny dla blondynek i brunetek.I love it!

Używam tego produktu od:6 miesiecy

Bronzer idealny....

Potwierdzam zachwyty i pochlebstwa wypisywane przez dziewczyny. Puder bardzo ładnie bronzuje, naturalnie, można dozować i cieżko jest przesadzić. Delikatnie, subtelnie mieni się w sł.ńcu drobinkami, które nie są brokatowym, choinkowym blaskiem. CZasem używam poszcególnych kolorów mozaiki jako cieni. Dzieki temu pudrowi można mieć trochę lata przez cały rok...

Używam tego produktu od:2 tygodni

super puder brazujacy

Jeszcze 2 dni temu zastanawialam sie czy go kupic....czytalam wasze recenzje i sie zastanawiam nad jego zakupem na allegro:) Niestety w drogeriach juz go nie ma , wiec nawet nie wiedzialam jak wyglada (tylko na zdjeciach) Do tego jeszcze paleta dla brunetek, kiedy ja jestem blondynka he.Podobalo mi sie bardziej zestawienie kolorow u brunetek. paleta dla blondynek posiada jakies zolte i rozowe łatki a fujj.. nie lubie takich kolorow.
No i kupilam :)) Jest super naprawde i nie jest taki ciemny. Opalona blondynka spokojnie moze sie nim posluzyc:) Wczesniej uzywalam chanel..ktory moze mial elegantsze opakowanie!! Ale jakos Guerlaina jest perfekcyjna:) Polecam

Używam tego produktu od:2 dni

Mój ci on :)

Uwielbiam firmę Guerlain, ich produkty są doskonałe. Zwłąszcza pudry. Tę mozaikową Terracottę dorwałam pod koniec wakacji w Berlinie bo w moim mieście była już nieosiągalna (to ponoć seria limitowana na tegoroczne lato czy wiosnę...) Nie żebym specjalnie po puder się tam wybrała...po prostu wstąpiłam do jednego z tamtejszych Douglasów i ku mojemu zaskoczeniu znalazłam jeszcze na półce to cudo. Bardzo chciałam go mieć bo wiele dobrego było mi dane na jego temat usłyszeć.
Mam baaaardzo bladą cerę więc potrzebowałam maksymalnie delikatnego koloru. Wybrałam więc wersję dla blondynek. Jestem tym pudrem zachwycona i potwierdzam wszystko co pisały dziewczyny przede mną. Rzeczywiście efekt jest delikatny, subtelny, nienahalny...kolor zbliżony do mojej naturalnej opalenizny dzięki czemu nie ma efektu przemalowanej pudernicy :)
To, co niezbyt mi w tym pudrze odpowiada to zapach. Wydaje mi się jakiś taki babciowaty...ale na szczęście nie utrzymuje się on długo. Poza tym trochę wkurzają mnie dość duże drobinki z najbardziej "złotej" części mozaiki. Staram się nabierać mikroskopijne ilości tego złota na pędzel.
Generalnie jednak puder jest wspaniały. Jest bardzo wydajny co jest dość ważne wziąwszy pod uwagę jego niemałą cenę. Guerlain znowu mnie nie zawiódł :)

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:troszkę jednego

najlepszy z brazujacych

Cena powalajaca jak dla mnie ale poswiecilam sie. Kupilam go po Amber Bronze, ktory byl za zolty i poszedl na Allegro.
Teracotta ma ladniejszy kolor, sliczne wyrazne ale nie tandetne drobinki. Nie ma obawy ze nalozy sie go za duzo.
Pozdsumowujac: polecam

Używam tego produktu od:1 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Świetna...ale mi skamieniała:(

Świetny,ale tylko dla kobiet,które lubią naturalny i delikatny efekt.Mam wersję dla blondynki.Twarz po nim jest promienna,bardzo delikatnie brązuje,można nalożyc kilka warstw na calą twarz bez obawy,że się przesadzi.Polecam szczególnie do bardzo bladych cer.Nie wiem jak z wydajnością,bo mam go dopiero kilka dni,ale jestem pewna,że wystarczy na baaardzo dlugo.Nie podoba mi sie zapach,taki intensywny (jak krem nivea???) oraz opakowanie ciężko i niewygodnie się otwiera.Ale za to nie odejmuję gwiazdki.Używam tego produktu od:dość dawna
Ilość zużytych opakowań:pierwsze,dokupiłam drugie,na zapas:)

EDIT:Odejmuję aż dwie gwiazdki.Wciąż uważam,że Terracotta jest świetna,ale mi niestety skamieniała.To niestety sprawia,że nie kupię jej już więcej.Zresztą znalazłam już coś lepszego.