Guerlain, Terracotta, Light Bronzing Powder (Mozaikowy puder brązujący w kamieniu)

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria

Wspaniały puder mozaikowy, składający się z 5 odcieni. Zmieszane ze sobą nadają skórze piękny, naturalny blask i delikatny efekt opalenizny. Rozświetla i brązuje pielęgnując przy tym cerę. Dostępny w 4 wersjach - 02 jaśniejszy `dla blondynek`, 03 ciemniejszy `dla brunetek` oraz w wersji 04 i 05 z późniejszej edycji.

prasowane
Efekt
rozświetlające

Bardzo trwały

Nie jest to celebration mój ukochany, ale też jest świetny- jest inny. Ja mam dla brunetek odcień. Ładnie rozświetla skórę, daje złotą poświatę. ładny brązowy odcień, sprawia że wyglądam na opaloną. Jest twardy, a dla mnie to duża zaleta, bo starczy na długo- do nastepnej limitowanki

Używam tego produktu od:od tygodnia

jestem na tak

Posiadam wersje dla blodynek i jestem z tego pudru bardzo zadowolona. Pieknie ozywia twarz i nadaje efekt naturalnej opalenizny, delikatnie rozswietlajac skore. Swietna trwalosc, trzymuje sie na mojej tlustej skorze przez caly dzien. Polecam.

Używam tego produktu od:

Idealny braz

Mam bardzo jasna cere, wiec dobor pudru brazujacego jest w moim przypadku bardzo ograniczony, poniewaz nie moge miec niczego z odcieniem pomaranczowym. I ten puder przede wszystkim wlasnie spelnia ten najwaznieszy wymog! Daje brazowy, a nie pomaranczowy ani zoltawy odcien. Ponadto daje ladny polysk dzieki swietlistym drobinkom, ale jest to bardzo delikatny efekt.
Wytrzymuje prawie caly dzien. A dodatkowy plus to sliczna puderniczka.
Ten puder nie daje mocnego efektu, wiec wielbicielki mocnej opalenizny powinny poszukac czegos innego. Dla mnie jest to puder idealny, :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

najlepszy

Kupiłam pod wpływem wątku madziarry o brązerach (ten wątek juzprzeszedł do historii wizażu ;) ).
Puder jest doskonały, rozświetla ale nie zostawia efekt bombki choinkowej. Daje efekt poświaty i blasku (ale nie połysku typu "nadmiar sebum), tego typu efekty można sobie pooglądać na teledyskach Jennifer Lopez ;) SKóra lekko brązowa, rozświetlona, zdrowa, jednym słowem PIĘKNA.
Puder ma klasyczną "terracottowską" puderniczkę, moja niestety troszkę niezdarnie się otwiera (ale nie odejmę za to gwiazdki). Pachnie ładnie, jest wydajny, ma poręczne lusterko. Zastanawiam się nad kupnem jeszcze jednej sztuki na zapas. Bo to niestety limitowanka :(

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w takcie peirwszego

godny polecenia

Jesli chodzi o kolorowke Guerlaina, zawsze auje mi sie uniknac zakupu bubli:) i tym razem tak jest..
Puder moze nie jest cackiem jak limitowanka sprzed 2 lat,ale ma funkcjonalne i mile dla oka opakowanie.Zawartosc sklada sie z roznych odcieni brazujacych, przy czym jeden to wlasciwie zloty pylek,Mam wersje dla blondynki( bo tylko taka udalo mi sie kupic- i to po poszukiwaniach w wielu perfumeriach) Odcien jest dosc jasny, tak ze nie ma obawy o szybkie przedawkowanie,ma sliczne mieniace sie drobinki,jednak nie ma to nic wspolnego z grubymi drobinami, jest to raczej zlota poswiata.
Mega wydajny(co chyba bedzie jego wada ,bo znudzi mi sie znaim sie skonczy i znow wyladuje wsrod zakurzonych zapomnianych kosmetykow)
polecam!

perełka

Na Terracotte polowałam dobre kilka miesięcy - najpierw chciałam kupić limitowaną Sunset Celebration, potem już prawie miałam klasyczną 20, ale kiedy dowiedziałam się, że na wiosnę firma ma wypuścić jakieś cuda-niewidy wstrzymałam się z zakupem , aby spojoknie poczekać na nową kolekcję Guerlaina i zobaczyć, czym mnie firma zaskoczy. No i nie powiem - zaskoczyła.A kupon ze zniżką Sephorowską zapukał do mych drzwi w najlepszym momencie ;)
Kiedy tylko zobaczylam puder w sklepie - oszalałam! Piękna mozaika, zawierająca różne warianty kolorystyczne, pięknie migocząca w słońcu i delikatnie brązująca...Ideał kosmetyczny każdej kobiety :) Niezmiernie ucieszona i zadowolona wróciłam do domu z nowym nabytkiem i nie omieszkałam od razu wypróbować. Akurat świeciło pierwsze, wiosenne słońce, przy którym puder wyglądał na twarzy bajecznie - rozświetlił, delikatnie przybrązowił i ożywił zmęczoną długą zimą skórę. Jednocześnie dawał naturalny efekt. Puder nadaje się do stosowania zarówno na całą twarz jak i na same policzki. Dołączone lusterko jest poręczne a samo opakowanie bardzo efektowne. Kosmetyk będzie służym mi na długo - używam go już ponad miesiąc a ubytek zerowy. A poszczególne odcienie mozaiki używam też czasem jako cienie do powiek :)