For Your Beauty, Grzebyk do rzęs i szczoteczka do brwi

For Your Beauty, Grzebyk do rzęs i szczoteczka do brwi

Grzebyk pozwala rozdzielić sklejone maskarą rzęsy, jeżeli jeszcze nie wyschły, szczoteczka doprowadzi do porządku brwi.

grzebyki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

nie nadaje sie do torebki

Tani i przydatny

rozdziela sklejone rzęsy
czesze brwi
ładnie wygląda
jest 2 w 1, oszczędza kasę
nie zajmuje dużo miejsca
łatwo się go myje
jest arcy tani
mój miał ponad rok i nie zepsuł się, ani nie pękło w nim nic, nawet ząbek, ale nie transportowałam go w torebce, tylko stał na toaletce wraz z innymi akcesoriami

bardzo dobry gadżet, ale mam akurat dwie kredki do brwi z takimi zakończeniami, a jedna z końcówka jak od maskary więc grzebyczek wyrzuciłam

Używam tego produktu od: ponad rok

Wystarczający.

Plusy:
- Wygląd
- Cena
- Ładnie rozdziela rzęsy i doprowadza brwi do porządku

Minusy:
- Łamliwy
- Trudny do czyszczenia bez jego uszkodzenia

Produkt ogólnie dobry, ale nie będzie długo służył, pozdrawiam ;).

Używam tego produktu od: 3-ech miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Bardzo niskiej jakości

+Spełnia swoje zadanie jeżeli chodzi o doprowadzenie brwi do porządku.
+tani

-bardzo niska jakość (ząbki łamią się, końcówka po czasie wypada, włoski się wykrzywiają..)

Jeżeli ktoś szuka taniego grzebyka, to polecam także z firmy For Your Beauty, tylko w zestawie z dwoma pędzelkami (do cieni i różu) oraz aplikatorem do cieni (najlepszym jakim miałam!).
Cały zestaw do nabycia w każdym rossmanie, w kolorze czarnym z etui. Za niewielkie pieniądze, a jakościowo moim zdaniem całkiem nieźle!

Używam tego produktu od: używałam około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

muszę znaleźć inny...

Miałam już go kilka razy i w sumie to jest średni. Plusy to cena, dostępność, dość fajny wygląd, dobre działanie. Ale po jakimś czasie pękają mi ząbki w grzebyku, szczoteczka wywija się na wszystkie strony i znowu lecę do drogerii po nowy. Muszę znaleźć coś innego

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Sprawdza się

Bardzo przydatny gadżet w mojej kosmetyczce. Korzystam z niego dość często. Dobrze spełnia swoją funkcję, tzn. dobrze rozdziela rzęsy i robi porządek z brwiami. Włoski i ząbki z grzebyków nie wypadają/nie łamią się. Jedynym minusem jest to, że po dłuższym używaniu końcówka z grzebykiem i szczoteczką odkleja się w środku metalowej otoczki (stało się tak w obu sztukach) i nie za bardzo można z niej skorzystać - np. przy próbie rozdzielenia rzęs końcówka zaczyna się przekręcać - można zrobić sobie krzywdę trafiając w oko. Niewygórowana cena sprawia jednak, że ten minus nie jest znaczącym kryterium w ogólnej ocenie.

Używam tego produktu od: kilku lat

dobry

Ogólnie rzecz biorąc grzebyk jest spoko.
Szczerze to nie mam porównania, bo nie używałam nigdy żadnych po za nim.
Mój pierwszy i chyba już zawsze pozostane mu wierna ;)

Spełnia swoje funkcje.
Niestety dwa razy pod wpływem wody gumka łącząca grzebyk z ączką się rozmiękczyła i w efekcie było po grzebyku :D
Ale to nic, jest tani więc 5 zł to nie problem.

Gdy nosi się go w kieszeni ząbki się łamią.
Co pewnien czas trzeba wymieniać, wiadomo.
Brudzi się tuszem czy tez podkładem.
A umyć tego się raczej nie da, bo częste mycie wiąże się (czyt. powyżej)z połamaniem szczoteczki :)

Ale jest naprawde ok, przyzwyczaiłam się już do niej, polecam.

Używam tego produktu od:roku

robi swoje

grzebyk jak grzebyk - w tym zakresie wielkiego wyboru nie ma. Wszystkie są podobnej jakości, wielkości i trwałości.

+ ładny
+ mi się nic nie łamię ( czyszczę starą szczoteczką do zębów )
+ rozczesuje
+ układa brwi
+ cena

no minusów nie widzę. Mi nie żal 5 zł raz na ruski rok :)

Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

taki sobie

Bardzo poręczny i praktyczny gadżet ale...

Plusy:
+cena;
+ładnie układa brwi a tylko do tego go używam, do rzęs mam tusz;
+wygląd;

Niestety na tym kończą sie już jego plusy.

Minusy:
-łamliwość;
-jakiegoś większego nacisku to by chyba nie wytrzymał.

Ale jak za tą cene można częściej kupować:)

Używam tego produktu od:nie pamiętam.
Ilość zużytych opakowań:2.

całkiem całkiem ;)

Fajny gadżet, jestem z niego bardzo zadowolona. :) Grzebyczek sprawdza się doskonale przy rozczesywaniu i rozdzielaniu rzęs, zaś kilka ruchów szczoteczką sprawia, że rzęsy wyglądają bardziej naturalnie. Plusem jest też to, że grzebyk jest przeźroczysty - łatwiej oczyścić go z resztek tuszu.
Jedynym minusem jest trwałość - trzeba uważać, by przy myciu nie wyłamać ząbków w grzebyku - ja już dwa straciłam. ;) Ale ogólnie bez większych zastrzeżeń. :)

kiepściutka

Eh co tu dużo mówić, kiepski produkt i tyle. Jakoś może by, ale trwałość ŻADNA. Trzymałam ją w kosmetyczce w domu, więc nie była narażona na żadne wypadki i przypadki, a złamała się bardzo szybko. Kupiłam kolejną myśląc, że ta była po prostu pechowa, ale okazało się, że to zwykły bubel.
NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 2szt.

ok

kupiłam szczoteczkę aby uczesać brwi i rozdzielić sklejane rzęsy. jest świetna, przyjemnie się używa i w ogóle. do tej pory nie wyłamałam żadnych ząbków ani nic (a w poprzednich się to zdarzało). poza tym atrakcyjna cena. polecam.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Dobrze się zapowiadało :/

Kupiłam ze względu na cenę (jeszcze do tego w promocji).Po jakimś czasie chciałam wystawić jak najlepszą ocenę,ale po przeczytaniu pozostałych recenzji postanowiłam się wstrzymać.I niestety zgadzam się z moimi poprzedniczkami :( W moim przypadku grzebyczek nastawiony jest na ekstremalne warunki,ponieważ zawsze muszę go mieć przy sobie i gdzieś tam mi się wala bezładnie w torebce.Narażony jest więc na liczne uszczerbki mechaniczne.I choć na początku zapowiadało się dobrze,to po ok 2 miesiącach wypadł mi już 1 ząbek.Poprzednio miałam jakiś grzebyczek no name i wytrzymał znacznie dłużej :kwasny: Ogólnie nie wygląda zbyt elegancko,jest nietrwały,choć spełnia swoje zadanie.Ale nie mam zamiaru kupować co 2-3 miesiące nowego :kwasny: Szukam dalej :)