For Your Beauty, Grzebyk do rzęs i szczoteczka do brwi

For Your Beauty, Grzebyk do rzęs i szczoteczka do brwi

Grzebyk pozwala rozdzielić sklejone maskarą rzęsy, jeżeli jeszcze nie wyschły, szczoteczka doprowadzi do porządku brwi.

grzebyki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

słaby i nie wytrzymały

Zawsze musze mieć idealnie rozczesane rzęsy, więc z uporem maniaka kupowałam te grzebyczki, gdy poprzednie się niszczyły. Nie służyły mi zbyt dobrze, ale nie miałam alternatywy. Ząbki w grzebieniu bardzo szybko się łamią. W dodatku niebyt dobrze rozczesuje rzęsy, cieżko trzeba się namęczyć, aby uzyskać porządany efekt. Dla posiadaczek krótkich i cienkich rzes może by odpowiadał, mi niezabardzo.Używam tego produktu od: dlugiego okresu czasu

slaba

Wlasnie przegladam ta strone zeby dowiedziec sie jakie pedzle do makijazu i inne kosmetyczne akcesoria warto zakupic i o dziwo widze bardzo przychylne recenzje produktu ktory zmusza mnie do takich poszukiwan bo nie spelnil absolutnie moich oczekiwan. Wczoraj wyrzucilam ta szczotecze-grzebyk. Juz po niedlugim czasie wyglad tego sprzetu, raczka, nie budzil mojego zachwytu. Potem stopniowo zaczely odpadac kolejne zabki, potem ku mojemu zaskoczeniu (dotad nigdy mi sie to nie zdarzylo) kilka niepokornych wloskow z grzebyka w wyniku ukruszenia siejego czesci zaczelo odstawac w druga strone. Szanuje wszelkiego rodzaju sprzety :) ten widocznie jest wyjatkowo nietrwaly. Jesli ktos chce cos taniego na chwile, prosze bardzo, ale moim zdaniem jest to zwykly bubel.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy niezbyt intensywnie

Ha!

Nie spodziewałam się, że za tą cenę (3,99) można mieć taką fajną szczoteczkę do brwi. Jest odpowiednio twarda i sprężysta, aby dobrze je ułożyć; teraz widzę, że szczoteczka, której używałam wcześniej była zbyt miękka. Jest także wygodna i estetyczna.
Ocenę za trwałość daję trochę na kredyt, bo używam tego "sprzęciku" dopiero od miesiąca i prałam go na razie jeden raz, ale wygląda naprawdę porządnie i solidnie. Co do grzebyczka to myślę, że powinien mieć trochę cieńsze ząbki, ale i tak jest zupełnie dobry. :)
Polecam wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Poczesał, rozdzielił, ułożył!

Och, ależ ze mnie gapcio!
Największym problemem moich rzęs było zawsze to, że zbierają się w takie kępki - ząbki. Niczym ich nie mogłam rozczesać z wyjątkiem tuszu Nivea, który z kolei podrażnia mi oczy...
Tego typu grzebyczek to spełnienie moich marzeń! Dlaczegóż nie wpadłam wcześniej na to, by kupić sobie taki sprzęcik?!
Robię tak: Nakładam na rzęsy odżywkę, póki jest mokra rozczesuję je szczoteczką i dopiero kiedy już dobrze wyschną maluję je mascarą. Efekt jest dokładnie taki, jak powinien być.
Grzebyczek rzeczywiście sprawia wrażenie, że ząbki są w nim za grube - nie odczuwa się tego jednak przy czesaniu rzęs. Przynajmniej dopóki nie osiądzie na nim warstwa tuszu. Później trudno ten zaschnięty tusz zmyć (używam wodoodpornego) i grzebyk szybko traci ząbki.
Szczoteczka ładnie układa brwi - choć robię to także "na odżywkę".

Używam tego produktu od: w tej chwili od ponad miesiąca i dlatego edytowałam reckę by odjąć gwiazdek

najlepsza za tę cenę

kupiłam gdy stary grzebyk pokruszył się od czyszczenia (po roku korzystania). ten natomiast jest wyjątkowo odporny. jego ząbki są sztywne i nie wyginają się podzcas czyszczenia szczotezką (dzieki czemu plastik się nie osłabia). z pozoru ząbki wydają się bardzo grube jednak tak naprawdę są jedynie szerokie. doskonale rozczesują rzęsy. brakuje mi jedynie wyprofilowania i zaostrzonych końców. część do brwi także jest solidna (troszkę sztywna ale przecież ma służyć tylko to ułożenia brwi)
ogólnei jestem zadowolona
jeśli nie znajdę tak samo taniej wyprofilowanej z pewnością kupię znów tą.

Używam tego produktu od:kilu miesięcy

przydatne

niezły produkt,praktyczny (takie dwa w jednym oszczędza miejsce:D).przydaje się dla sklejonych rzęs.dobry też do przeczesywania brwi-ma miękkie włoski,co bardzo mi odpowiada.ogólnie,można polecić.

nie dla mnie

Miałam kupić sobie szczoteczkę w Sephorze ale skuszona promocją (1,99zł) kupiłam tą. Niestety już ją wyrzuciłam bo na nic mi się nie przydawała. Sprzęt tego typu potrzebny mi jest głównie do ujarzmiania nieposłusznych brwi i w tej rorli zupełnie się nie sprawdza ponieważ włosie jest za miekkie i jest go za mało.
Szkoda nawet tych 2zł.