For Your Beauty, Basic, Gąbeczka do podkładu

For Your Beauty, Basic, Gąbeczka do podkładu

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui.

do podkładu
zestaw
gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 3

Nie warte kupna

Niska cena nie jest opłacalna w stosunku do nerwów, które sprawiło mi nakładanie tymi gąbeczkami makijażu.
Podczas aplikacji pchłaniają ogromną ilość podkładu. Próba wykończenia makijażu gąbeczką i ujednolicenia/rozprowadzania równomiernie go kończy się ścieraniem nią produktu z twarzy.
Czyszczenie gąbeczek szło bardzo opornie i po jednej aplikacji nadawały się jedynie do wyrzucenia.
Nie polecam, chyba że jesteś cierpliwa i masz do dyspozycji dodatkową godzinę na poprawianie makijażu.

• Trwałość / wykonanie: 2

Beznadziejne

Gąbeczki strasznie wpijają podklad, a praca z nimi wcale nie jest przyjemna, używam ich do pudru pod oczy i całkiem okej się sprawdzają ze względu na swój kształt.

• Design produktu: 5

Do podkładu się nie sprawdziły, ale znalazłam inne ich zastosowanie ツ

Kupiłam kiedyś te gąbeczki i tak leżały w półce bardzo długi czas dopóki się nie zdecydowałam ich w końcu użyć. Przeznaczone są do nakładania podkładu, jednak w tym wypadku kompletnie się nie sprawdziły. Faktycznie pochłaniają bardzo dużo podkładu, a praca z nimi wcale nie należy do najprzymniejszych. Podkład wcale na twarzy dobrze nie wyglądał, a gąbki bardziej rozcierają produkt niż go ładnie rozprowadzają na całej powierzchni twarzy.

Postanowiłam, więc próbować dalej i znalazłam zupełnie inne ich zastosowanie. Gąbeczek używam do aplikacji pudru na twarzy - nie lubię tego efektu maski, który często widoczny był przy użyciu pędzli. Delikatnie za pomocą gąbeczki wklepuję sypki puder w twarz i w razie potrzeby rozcieram. Twarz nie dość, że jest świetnie zmatowiona, to na dodatek dzięki gąbeczkom jestem w stanie zapanować nad nadmiernym osadzaniem się produktu w niektórych miejscach.

Gąbeczki również świetnie sprawdzają się do blendowania, a za ich pomocą możemy fajnie rozetrzeć na naszych kościach policzkowym różne bronzery i róże.

Bardzo lubię kształt tych gąbeczek, bo choć są małe to znakomicie się nimi operuje i możemy użyć ich nawet w trudno dostępnych miejscach, np. w kąciku oka.

W plastikowym i okrągłym pudełeczku znajdziemy, aż 6 gąbeczek - dostępne są naprawdę różne wersje kolorystyczne. Miałam zarówno kolorowe, jak i czarno-białe. Gąbeczki są naprawdę trwałe - nie kruszą się, nie pękają, również łatwo jesteśmy je w stanie wyczyścić (choć trudno usunąć z nich kolor pudru czy podkładu, który się w nie wchłania), a dodatkowo są naprawdę przyjemne w dotyku.

Na obecną chwilę nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez tych gąbeczek, jednak trzymam je z dala od podkładów, a bliżej pudrów i kosmetyków do konturowania twarzy. Świetnie również nadają się do tworzenia efektu ombre na paznokciach. Pamiętajmy jednak, że gąbki są siedliskiem bakterii i należy je często czyścić lub wymieniać.

• Design produktu: 1

Nie nie nie i jeszcze raz nie

Te gąbeczki to jakaś totalna masakra. Chłoną hektolitry podkładu. Zostawiają na twarzy mega smugi. Nie idzie tego rozprowadzić normalnie żeby można było wyjść z domu. Moja przygoda z tymi gąbeczkami zakończyła się wywaleniem 3/4 opakowania do kosza bo do niczego innego się nie nadają!

• Trwałość / wykonanie: 2

Zdecydowanie NIE

Ładnie zapakowane, kolorowe i w dodatku w niskiej cenie. I na tym atuty tych gąbeczek się kończą. Wchłaniają niebotyczne ilości produktów. Do aplikacji podkładu absolutnie się nie nadają. Do zdobienia paznokci już lepiej się sprawdzą. Używałam ich jeszcze do malowania twarzy farbami i tutaj też nie było fajerwerków - smugi, za dużo nabranego produktu. Niestety cena jest adekwatna do niskiej jakości. Szkoda pieniędzy.

Szkoda pieniędzy

Moim zdaniem nie trzeba było się spodziewać fajerwerków po takim produkcie. Przeczuwałam że nie zaskoczy mnie pozytywnie i sie nie myliłam.

Gabeczki są beznsdzieje . Rozmazują podkład po całej buzi, nie wyłączając go w skórę. Po aplikacji podkładu tą gąbką otrzymujemy na buzi placek, który wygląda mało estetycznie. Dodatkowo gąbki zjadają ogromną ilość produktu. Kosztują 6 zł ale jesteśmy stratne dużo więcej bo podkład ginie w zastraszającym tempie

Bubel

Gąbeczki kuszą swoimi pięknymi kolorami oraz niską ceną. Niestety nie potrzbnie bo to wydane pieniądze w błoto chyba, że ktoś znajdzie inne zastosowanie gąbeczek na przykład do zdobienia paznokci.
Gąbeczki nawilżone wodą bardzo chłoną podkład i zdecydowanie nie nadają się do aplikacji podkładu i lekkich korektorów. Jednyną konsystencją, którą gąbeczki są w stanie dobrze rozprowadzić i zaaplikować na skórze są cięzki bardzo kryjące korektory. Więc jeżeli używasz takowego może ona się Tobie sprawdzić, ale tylko do tego, z podkładem daruj sobie bo szkoda podkładu.
W przypadku mocnych podkładków bardzo boagtych w składzie i konsystencji niestety nie zdają egzaminu, poniewaz gąbki niesamowicie je chłoną i podkładu z nałożenego na skórze pozostaje się około 1/4. Pozostawiają ślady na skórze, podkład nałożony tymi gąbeczkami roluje się, ściera, istna porażka. O konsystencjach lekkich podkładów szkoda się rozpisywać bo jest jeszcze gorzej...
Fakt, że 6 gąbeczek w takiej cenie kusi i nie ma co się spodziewać jak za taką kase, aczkolwiek lepiej zainwestować w produkt który nie zrujnuje nam humoru oraz makijazu. Odradzam wam kochane ten produkt mimo, iżbardzo lubię tą markę.
Ja znalazłam jego zastosowanie przy zmywaniu paznokci i przy ich zdobieniu bo można z gąbeczek zrobić dziubki i zmmywac nimi trudno dostępne miejsca. Ale nie oszukujmy się gąbeczek do podkładu ( tak właśnie nazwał je producent) nie kupujemy w innych celach.

Często wracam.

To już moje czwarte opakowanie gąbeczek 'for your Beauty'. Często do nich wracam, bo są skuteczne i niedrogie. W promocji płacimy za nie coś około 7 złotych. W opakowaniu mamy 6 gąbeczek, które "dają radę". Są niewielkie, przez co dużo podkładu nie wypiją. Dobrze się nimi operuje przy makijażu. Są poręczne. Co prawda, nie są jakieś super trwałe, ale i tak chętnie z nich korzystam. Dobrze nakłada się podkład przy użyciu tych gąbeczek, łatwo się rozprowadza. Są kolorowe i ładnie wyglądają wśród domowych kosmetyków. Używam zarówno na mokro, jak i na sucho. Poręczne, skuteczne, ekonomiczne. Ja to kupuję. Polecam.

• Design produktu: 4

Bardzo dobre jak na swoją cenę

Przejrzałam kilka opini i jestem zdziwiona aż tak surową oceną, gdyż nie oszukujmy się wiemy ile kosztują firmowe świetnej jakości gąbeczki, które również nie są niezniszczalne. Zakupiłam je z ciekawości, akurat moja uległa już zniszczeniu. Zachęciła mnie bardzo niska cena. Jeszcze calego opakowania nie zdarzyłam zużyć ale jestem w trakcie korzystania z 4 gąbeczki i nie mogę stwierdzić, że są beznadziejene. Jak dla mnie bardzo dobrze spełniają swoją funkcję, nie pozostawiają śladów używania, gdzie zdarzyło mi się to zaobserwować przy dużo droższym produkcie. Z czystym sumieniem mogę je polecić, jak za taką cenę nie można wymagać jakości z najwyższej półki ale ja jestem zadowolona.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Jak za taką cenę to są SUPER

Gąbeczki kosztują niewiele jak za 6 gąbeczkę. U mnie trwałość takiej gąbeczki około miesiąc może czasami trochę dłużej. Najczęściej używam ich do nakładania podkładu, ale również świetnie nadają się do bakingu czy konturowania twarzy na mokro. Są małe docierają w każde miejsce na twarzy. I chyba za to je najbardziej lubię za ich uniwersalność i fajny kształt.
Czytałam i słyszałam wiele opinii o nich że “dziadostwo”, “piją dużo podkładu” i inne niepochlebne rzeczy. Ale czego się możemy spodziewać za mniej niż 10zł!!!?
Powiem tak to jest już moje drugie opakowanie tych gąbeczek - Tak lubię je.!
Trochę faktycznie czasami gąbeczką “pije” dużo podkładu ale mam wrażenie, że to najczęściej występuje kiedy gąbeczka jest już trochę “stara”. Na początku czyli gdy gąbeczka jest nowa aż tak bardzo nie wsiąka podkładu.

Łatwo się pracuje tymi gąbeczkami. Następnym plusem jest cena. Ja najdłużej gąbeczkę miałam 3 miesiące więc tych mi nie jest żal wyrzucać częściej niż innych.

• Design produktu: 2

Po prostu nie

Kupiłam ze względu na ilość sztuk w opakowaniu za niska cenę. Gdy wyjmiemy gabeczke z pudełka jest miękka w kształcie trojkata. Myśle sobie super taki kształt będzie łatwiej mi wklepać korektor pod oczami koło skrzydełka nosa nawet jak ktoś zrobi najpierw brwi a potem nakłada podkład to dałoby radę spokojnie dojechać dokładnie do okoła i nie zostały by one naruszone. Ale poszłam zmoczyć gabeczke, nie urosła ani milimetra, miękka była taka jak przed moczeniem ale gdy przystąpiłam do aplikacji podkładu to jedna wielka maskara pochłania tak wielkie ilości produktu, ze aż żal mi było w ogóle próbować używać tych gąbek, jest porowata i tak tez pozostawia ślady na twarzy dobrze nią się nie pracuje, pod okiem zabierała mi korektor zamiast ładnie go wklepać i rozkładała podkład nierównomiernie. Nie kupię ich więcej ba nawet nie wzięłabym ich jakby za darmo rozdawali!

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

warta swoich groszy

Zachecila mnie ilosc gabeczek w jednym opakowaniu. Starczaja na jakiś czas i dość wygodnie się nimi nakłada podkład.
W myciu też nie sprawiają kłopotu lecz wystarczają na krótko . Krusza się i rozrywają. Gabeczki są kolorowe i w kształcie trójkąta. Wygodne w nakładaniu,gdyż nie są duże. Szczerze ?Za taka cenę warto mieć czasem taki mały zapas.