Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum modelujące brzuch i pośladki

Serum zawiera nowatorski, niezwykle skuteczny składnik - BodySculpt komplex(r). Bezpośrednio po nałożeniu, cząsteczki zawarte w kompleksie tworzą "niewidoczną siateczkę", która natychmiast napina skórę brzucha i pośladków. Aby wzmocnić strukturę skóry i zwiększyć skuteczność preparatu, serum wzbogacono unikalnym składnikiem ujędrniającym. Zawarte w preparacie wyciąg z bluszczu i kofeina odgrywają ważną rolę w spalaniu i utlenianiu kwasów tłuszczowych. Redukują nadwyżkę tłuszczu i poprawiają krążenie krwi. Skrzyp poprawia jędrność i elastyczność skóry, przywraca jej zdrowy koloryt oraz wspomaga przemianę materii. Centella asiatica zapobiega powstawaniu rozstępów. Wyciąg z alg laminaria - głęboko nawilża i doskonale odświeża skórę. Wszystkie te elementy zapewniają natychmiastowe napięcie skóry brzucha i pośladków. Sprawiają, że ciało ma pięknie wyrzeźbione kontury, jest jędrne, kształtne i nawilżone.

ostro mrozi

No więc tak:
chłodzi bardzo fajnie- choć po pierwszej aplikacji wystraszyłam sie tych dreszczy i uczucia chłodu :)
zapach ma zadowalający ,
cena niska,
efekty : DOBRE.
Skóra jest delikatna, napięta, nawilżona(jedna z ważniejszych zalet tego produktu).

Polecam! :)

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

Ekstra :)

Kocham go :D niska cena, super wydajność, żelowa konsystencja, przyjemne chłodzenie, napięcie skóry :) lepszy od serum termoaktywnego. Godny polecenia :)

Używam tego produktu od:miesiąca

BIEDRONKA

Serum w postaci żelu po nałożeniu czuje się schłodzenie ciała dzięki mentolu . Nie jest rewelacyjne w działaniu, ale gdy połączymy go z balsamem efekty są nawet zadowalające ;). Efektu wyszczuplenia nie zauważyłam. Fajny na lato, plus za dość szybkie wchłanianie i brak lepienia.
A teraz ciekawostka :) ma identyczny skład co Body desinger (intensywne serum modelujące)z Biedronki które jest o połowę tańsze.

Używam tego produktu od:JAKIŚ CZAS TEMU

do niczego

Lepki żel wysuszający skórę , efekt chłodzący + zero jakichkolwiek efektów . Poprawa napięcia skóry po posmarowaniu kosmetykiem znika po prysznicu czy kąpieli . Chyba najgorszy kosmetyk z linii eveline , jaki stosowałam , a kupiłam go zachęcona niektorymi super pozytywnymi opiniami na wizażu ;) Cena niewielka więc strata również nieduża , ale po prostu szkoda czasu na smarowanie się takim produktem , który nie robi nic . Obietnice producenta .... hmmm
Stosowałam na skórę po pilingu , regularnie także nie byle jak i raz na jakiś czas .
Nie polecam .

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 całe

nic specjalnego

Serum lekko napina i wygładza skórę, z tym,że efekt jest krótkotrwały.Żelowa konsystencja zaraz po aplikacji daje uczucie schłodzenia, które dla mnie jest zdecydowanie nieprzyjemne,kosmetyk wchłania się dość wolno i pozostawia klejącą warstwę na skórze.Stosowany samodzielnie nieco wysusza skórę.

Używam tego produktu od:1,5m-ca

Szukałam produktu na rozstepy, i wpadłam przypadkiem na te kosmetyk. cudów nie zdziałał...
+fakt, skóra po użyciu była napięta, jędrniejsza. za to duży plus.
+gładka skóra.
+ładny zapach
+cena!

-zlikwidowania rozstępów nie zauważyłam- a na to głownie liczyłam...

Daję ***, bo rzeczywiście napina skórę,ale rozstępom niestety nie dał rady- nawet nie chodzi mi o całkowite zlikwidowanie, tylko o zmniejszenie, wyblaknięcie, itd.

Używałam tego produktu przez 4 mies.

Dobry, ale mógłby być lepszy

Bardzo lubię produkty z serii Eveline, dlatego jakiś czas temu skusiłam się na zakup tegoż serum.

Plusy
+Cena jest przystępna, wręcz niska.
+Serum dobrze ujędrnia i napina skórę

Minusy
-Po zaaplikowaniu na skórę po cieplejszej kąpieli/prysznicu efekt chłodzenia jest nieznośny!

Pół na pół:
Niezbyt podobała mi się konsystencja, ale ogólnie wolę kremową niż żelową. Zapach zwykły, obojętny.
Serum nie wyszczupla (choć nie wierzę, że jakiekolwiek mazidło tego typu może wyszczuplić), za to ładnie unosi i modeluje pośladki.
Skóra nie jest super wygładzona, ale rozstępy robią się mniej widoczne. Nowe mi się nie zrobiły ale to raczej zasługa diety/sportu niż balsamu.
Redukcja cellulitu - nie miałam zbyt wielkiego, ale nie zlikwidował całkowicie.
Średnio wydajne.

Za tą cenę nie oczekiwałabym cudów.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

wygładza i ujędrnia

Jestem osobą drobnej postury, więc nie kupiłam go po to żeby się odchudzić ale po to aby się pozbyć szorstkiej skóry na udach oraz pośladkach oraz aby ujędrnić te drugie. Co mogę o nim powiedzieć:
serum spełniło swoje zadanie - wygładziło oraz ujędrniło miejsca na których mi zależało. Z całą pewnością nie modeluje sylwetki, po parunastu zastosowaniach widać było minimalne zmniejszenie cellulitu (może dlatego, że ja sama mam "minimalny" cellulit i nie ma co likwidować :-)natomiast producent nic nie pisał o cellulicie tak wiec traktuje ten efekt jako bonus :D
Podsumowywując: jeśli ktoś chce tylko wygładzić oraz ujędrnić skórę to będzie bardzo zadowolony. Jeśli liczy na wymodelowanie sylwetki proponuje zapisać się na aerobik albo basen ;-)

wielkie G.

ten kosmetyk to jedna wielka pomyłka. nic mi nie zniknęło. rozstępy były - są, cellulit był - jest, tłuszcz był - jest. oczywiście, że nie liczyłam, że od samego kremu coś się stanie, był on dla mnie wspomagaczem dla diety. konsystencja jest przyjemna, kosmetyk łatwo się rozsmarowywuje, nie jest drogi, ale CO Z TEGO, skoro NIE DZIAŁA ?!!!

myślałam, że działa, ponieważ tak śmiesznie mnie "chłodził" i miałam wrażenie, iż coś tam redukuje. a tu guzik. wielkie rozczarowanie. jakby tego było mało, powstały mi kolejne rozstępy :( NIGDY WIĘCEJ !

Używam tego produktu od: miesiąca, 2-ch

Taki sobie

Kupilam kilka miesiecy temu i nie zdzialal nic. Ladny zapach i opakowanie mnie skusily ale nic oprocz tego. No niestety bez diety i ciczen to nic nie dziala. ALe tn balsam to przegral u mnie i wiecej go nie kupie lepszy jest juz serum antycelulitowe.

Coś tam się dzieje

Nie wierzę w cudowne działanie jakiegokolwiek kosmetyku wyszczuplającego. Muszę jednak powiedzieć, że z tego Eveline jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze podobało mi się w nim to, że mam konkretne przeznaczenie (brzuch i pośladki), a nie modelujące wszystko.
Po drugie: cena. Uważam, że jest adekwatna do jakości produktu.
Po trzecie: konsystencja. Śmieszna, żelowa. Ale nie przeszkadzała mi. Przeciwnie, serum się bardzo dobrze rozprowadzało.
Po czwarte (najważniejsze): działanie. W połączeniu z ćwiczeniami faktycznie zauważyłam zmniejszenie brzucha, zrobił się mniej odstający. Na plus muszę temu serum policzyć także to, że po odstawieniu nie spowodował efektu jojo. No i jest całkiem niezły na rozstępy. Po nałożeniu mrowił odrobinę skórę, czyli robił dobre wrażenia :)
Minusem jest dla mnie zapach: odrobinę drażniący, ale do przejścia :)
Ogólnie jestem zadowolona z tego serum, na pewno kupię je ponownie.

Ilość zużytych opakowań: na razie 1

porazka jak wszystkie z Evelin

beznadziejny.
zbyt mocno chlodzi a wygaldza tylko dzieki zawartosci alkoholu i mentolu jak cala seria z Eveline-wszystko to samo tylko kilkanascie roznych preparatow o roznych nazwach-i tak wlasnie kreci sie biznes. serum do tego serum takie modelujace,wyszczuplajace wygladzajace ujerdniajace i co jeszcze? a wszystko podobny zapach i dzialanie:P
dodam ze ejszcze bym zniosla to ze chlodzi gdyby byly efekty ale dzialanie jest tylko na czas smarowania!
2 dni bez i juz skora nie ejst jedrna jak po innych balsamach.

ja znalzlam juz swoje KWC na szczescie
wole wydac 2 razy tyle niz meczyc sie z tym mrooozem okropnym;/

Używam tego produktu od:kiedys tam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe