Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum modelujące brzuch i pośladki

Serum zawiera nowatorski, niezwykle skuteczny składnik - BodySculpt komplex(r). Bezpośrednio po nałożeniu, cząsteczki zawarte w kompleksie tworzą "niewidoczną siateczkę", która natychmiast napina skórę brzucha i pośladków. Aby wzmocnić strukturę skóry i zwiększyć skuteczność preparatu, serum wzbogacono unikalnym składnikiem ujędrniającym. Zawarte w preparacie wyciąg z bluszczu i kofeina odgrywają ważną rolę w spalaniu i utlenianiu kwasów tłuszczowych. Redukują nadwyżkę tłuszczu i poprawiają krążenie krwi. Skrzyp poprawia jędrność i elastyczność skóry, przywraca jej zdrowy koloryt oraz wspomaga przemianę materii. Centella asiatica zapobiega powstawaniu rozstępów. Wyciąg z alg laminaria - głęboko nawilża i doskonale odświeża skórę. Wszystkie te elementy zapewniają natychmiastowe napięcie skóry brzucha i pośladków. Sprawiają, że ciało ma pięknie wyrzeźbione kontury, jest jędrne, kształtne i nawilżone.

Godny polecenia

Żelowa konsystencja dobrze się rozprowadza i dość szybko wchłania, daje uczucie chłodu, zapach całkiem ładny, skóra jest gładka i napięta, niska cena, opakowanie wygodne w użyciu. Muszę przyznać, że przy pierwszym opakowaniu nie stosowałam systematycznie, wiadomo nieraz się zapomni albo się nie chciało to samo z ćwiczeniami i efektów nie było tak widocznych. Przy drugim podejściu codziennie używałam rano i wieczorem do tego wzięłam się za ćwiczenia i efekty są i to bardzo duże nawet cellulit tak jakby się zmniejszył skóra bardziej napięta i jędrna. Bardzo dobry kosmetyk polecam, bo naprawdę działa.

Ilość zużytych opakowań:2 i nastepne w użyciu

fajny

Fajny produkt za niską cenę. Żelowa konsystencja, świeży zapach, szybko się wchłania. Mocno chłodzi. Faktycznie działa-ujędrnia, napina, wygładza, dobry efekt jak za tą cenę. Poza tym wydajny - niewielka ilość wystarczy na pokrycie brzucha i pośladków. Warto spróbować.

Używam tego produktu od:miesiąca

fajny

naprawde fajne serum
-super ujedrnia
-skora robi sie gladka
-napina
-efektow wysczuplajacych za bardzo nie zauwazylam
-niska cena
-dosc przyjemny zapach
-konsystencja zelu ulatwia aplikacje

polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno

CZaD !:Dprzez dUże C!

ja go uzywam od dawna od kas sie pojawil na rynku mam lekki brzuszek ale jesem szczupla uzywajac go mam brzuch plaski jak deska :P ja jestem zadowolona jest tani i dobruy :) polecam !

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:mnustwo :P

Rewelacja ...

Moim zdaniem te serum jest rewelacyjne i godne polecenia. Zużyłam już 3 opakowania tego serum i mogę powiedzieć, że daje jakiś efekt. Oczywiście przy codziennym stosowaniu (a ja nie należę do obowiązkowych). Wiadomo lato się zbliża, więc trzeba zacząć dbać o siebie. (skóra po zastosowaniu tego serum jest jedwabiście gładka, kosmetyk pachnie miętą i daje chłodzenie). Polecam ...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

widać efekt

Zużyłam pierwsze opakowanie tego specyfiku więc czas na ocenę.
Rzeczywiście działa!!! Nie zauważyłam co prawda strasznego wymodelowania pośladków, ale brzuch na pewno prezentuje się lepiej! I to już po kilku użyciach. Ma miły zapach, dobrze się wchłania, nie klei się. A do tego pozostawia miłe uczucie chłodu.

Dobry

Kupiłam go 3 tyg temu. Stosuje regularnie rano i wieczorem. Ogólnie mi się podoba. Działa jak powinien, wcześniej miała brzuch strasznie twardy,po tych 3 tygodniach mam bardzo miękki,mogę łapać za fałdki,czego nie mogłam robić wcześniej. No i boczki zmalały. Jedyny minus to ten efekt chłodzenia,nie można dotknąć po nim skóry bo jest strasznie zimno. No i jeszcze troszkę długo się wchłania i troszkę lepi. Ale jeśli działa to nie jest to ważne.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ok

swietnie chlodzi, ujedrnia i napina skore. duzy plus za niska cene i wydajnosc! generalnie nie mam przekonania co do takich kosmetykow bo bez diety i sportu tluszczyku sie nie mozna pozbyc. mysle, ze sam w sobie mi nie szkodzi. stosowalam na brzuch i bioderka.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:drugie

czy to działa??

Nie jestem pewna czy powinnam oceniać ten produkt no ale zużyłam całe opakowanie to oceniam.

Plusy;
+przyjemne chłodzi:)
+ w miarę szybko , jak na taki żel, się wchłania
-skóra nie wysuszona...ładnie wygładzona

Minusy:
-nie widziałam efektów tego modelowania brzucha (choć przyznam że stosowałam z przerwami)
-klei się zanim nie wyschnie...

Gdyby nie to że dostałam go gratis to bym go nie kupiła. Może przy regularnych ćwiczeniach i dodatkowo używaniu żelu są efekty.

Używam tego produktu od: roku z przerwami??? ostatnio 1/4 wykończyłam we wrześniu 2008

Świetny!

Używam wraz z innymi produktami z tej serii. Efekt jest zdumiewający. Skóra jest świetnie napięta i gładziutka! Po żadnym kupionym wcześniej preparacie tego typu z innej firmy nie osiągnęłam takiego efektu. Ogromnym minusem jak dla mnie jest uczucie chłodu po aplikacji... Nienawidzę tego, muszę szybko uciekać pod koc.
Po regularnym stosowaniu naprawdę przynosi efekty. Podoba mi się też jego bardzo niska cena i szybkość wchłaniania. Polecam!

Używam tego produktu od: ho, ho jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: z 3, 4 ?

na tak:)

kupiłam - miesiąc używałam - na brzuchu są efekty (mniejszy cellulit i lepiej napięta skóra:D) to tak w skrócie:D:D:D

+ niezła pojemność
+ niska cena
+ działanie (o tym na początku:D)
+ przyjemne uczucie chłodzenia (mentol rządzi:D)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Raczej nie

Używałam innych produktów Eveline z tej linii i były całkiem ok. Niestety to serum nie sprawdziło się w moim przypadku, efekt napięcia skóry był bardzo krotkotrwały, zero nawilżenia czy wygładzenia. Niefajny zapach, ale byłam na niego przygotowana, podobnie jak i na uczucie chłodu po aplikacji.

Wchłania się błyskawicznie, dla mnie to minus, ponieważ po wsmarowaniu lubię poświęcić parę minut na masaż, a tu skóra już klei i już po wszystkim.

Zdecydowanie wolę serum/krem intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit.