Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum modelujące brzuch i pośladki

Serum zawiera nowatorski, niezwykle skuteczny składnik - BodySculpt komplex(r). Bezpośrednio po nałożeniu, cząsteczki zawarte w kompleksie tworzą "niewidoczną siateczkę", która natychmiast napina skórę brzucha i pośladków. Aby wzmocnić strukturę skóry i zwiększyć skuteczność preparatu, serum wzbogacono unikalnym składnikiem ujędrniającym. Zawarte w preparacie wyciąg z bluszczu i kofeina odgrywają ważną rolę w spalaniu i utlenianiu kwasów tłuszczowych. Redukują nadwyżkę tłuszczu i poprawiają krążenie krwi. Skrzyp poprawia jędrność i elastyczność skóry, przywraca jej zdrowy koloryt oraz wspomaga przemianę materii. Centella asiatica zapobiega powstawaniu rozstępów. Wyciąg z alg laminaria - głęboko nawilża i doskonale odświeża skórę. Wszystkie te elementy zapewniają natychmiastowe napięcie skóry brzucha i pośladków. Sprawiają, że ciało ma pięknie wyrzeźbione kontury, jest jędrne, kształtne i nawilżone.

fajny kosmetyk

Serum godne polecenia! jetem szczególnie zadowolona, gdyż kupiłam go w promocji za 9zł, jak na kosmetk wyszczuplający to bardzo niewiele. po nałożeniu na skórę ( a używam jedynie na pośladki) czuje się przyjemne zimno- to znaczy że składniki zawarte w kosmetyku działają. zapach przyjemni, ale nie zniewalający. jedynie co mnie mi sie nie podoba to konsystencja- zielonkawego żelu. ja lubie kosmetyki gęste. POLECAM

Używam tego produktu od:roku

fajny:)

serum bardzo dobrze nawilża napina i ujędrnia skórę, gdy stosowałam regularnie to mój brzuszek i nogi były takie gładkie i jędrne:) no własnie, były... ale przy tego typu kosmetykach to przecież normalne:) nie oszukujmy się, gdy nie będziemy ćwiczyć i utrzymywać diety to nawet kosmetyki nic nie pomoga... to są tylko wspomagacze i umilacze:) ten jet akurat super:) pamiętam ten efekt chłodzenia ktory był super, i tak sobie myślę, ze skoro idzie lato to może znów sobie je zakupię:)

Używam tego produktu od:dawno

Trzeba myśleć ;)

Czytając niektóre z Wasych recenzji jestem przerażona ;)

Słuchajcie kobitki, nie wierzycie chyba w to, że JAKIKOLWIEK krem, serum czy inne takie zdoła zrobić za Was wszystko...
<?> To mogą być co najwyżej pomocnicy w walce z fałdami czy pomarańczową skórką <przerażenie > ;)

To serum MOŻE pomóc. W połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami jest w stanie dać dobry efekt :)

Doskonale ujędrnia skrórę, napina, uelastycznia. Stosuję go od miesiącas i widać już pewne efekty :)

JEdynym minusem może być ten efekt .. no .. chłodzenia. NIe każdy to lubi...

pozdrawiam ;)

Używam tego produktu od: miesiączka ;)
Ilość zużytych opakowań: jeszcze 1 <wydajny, nawet na moje ciałkoOo > :)

Okropny podrażniacz

Kupiłam ten produkt gdyż chciałam poprawić jędrność skóry.
Serum owszem napina delikatnie skórę i początkowo wygładza, ale po kilku użyciach to co się stało ze skórą przechodzi ludzkie pojęcie.
To coś tak wysuszyło i podrażniło skórę aż do krwi!! :mad:
Zamiast pięknie ujędrnionych pośladków mam piekącą, trzeszczącą skorupę, którą próbuję teraz nawilżyć.

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

drugi raz nie kupię

Miałam nadzieję, że serum ujędrni mój brzuch po ciąży. Niestety efetów brak. Żel klei się i zimą nieprzyjemnie mnie chłodził. Jedyna zaleta to bardzo gładka skóra po nim, ale na tym najmniej mi zależało.

polecam goraco!!!

W cuda nie wierzę więc kupując ten produkt nie spodziewałam sie spektakularnych efektów. Używam go od dwóch tygodni dwa razy dziennie na przemian z serum antycellulitowym z tej serii i zauważyłam różnicę:) Przyznam sie od razu że od ponad miesiąca ćwicze w miarę regularnie na steperze i pewnie głównie temu zawdzięczam mniejszy cellulit i szczuplejsze uda, ale dzieki tym kosmetykom skóra jest zdecydowanie bardziej napieta i jędrna, wyglada bardzo ładnie:) Jedynym minusem jest to, ze jest malo wydajny - jedna tubka starcza na nieco ponad tydzien wiec miesieczna kuracja to koszt ok 50zł. Za miesiąc slub i podróz poslubna więc jeszcze troche zainwestuję, bo warto:)Używam tego produktu od: 2 tygodni

aktualizacja: dodałam gwiazdkę bo po miesiacu stwierdzam ze kosmetyk jest swietny! rewelacyjny stosunek jakości do ceny! dodam jeszcze, ze ponad tydzien temu zepsul mi się stepper:( wiec jestem teraz zdana tylko na ten kosmetyk i nadal uparcie go wklepuję (nauczyłam sie stosować je wydajniej) a efekty są rewelacyjne - skóra jędrna i naciągnięta tak, że uda i posladki wydają się szczuplejsze:) Nawet kupiłam bardziej wycięte bikini na lato, na co wczesniej bym sie nie odważyła;) Zamierzam zrobic zapasy na wakacyjny wyjazd:)

lubimy się :]

bardzo dobry produkt.
Zaraz po uzyciu skóra staje się gładsza. W miarę stosowania skóra staje sie bardziej napięta.
Brzuch płaski (bez zadnych cwiczen), pośladki lekko uniesiona i jędrniejsze. Z ćwiczeniami na pewno dałby jeszcze lepsze efekty.

Ma miłą żelową konsystencję, zapach przypomina mi gruszki.

Polecam.
(zaznaczam, że nie wiem czy kupię ponownie ponieważ będę testowac jeszcze inne produkty ujędrniające)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Świetny

Świetny produkt, moim zdaniem doskonale spełnia swoją rolę. Od razu po użyciu czuć miłe napięcie skóry, ogołnie skóra staje się milsza w dotyku, wydaje mi się tez, że stosując go ubyło mi trochę tłuszczyku na boczkach. Polecam!

miłe zaskoczenie

Kupiłam bardziej dla wypróbowania, wcześniej używałam serum na cellulit (który z resztą też jest bardzo dobry). Serum bardzo dobrze się sprawdza. Co prawda nie wierzę w jego właściwości wyszczuplające. Jednak co do właściwości ujędrniających i ogólnie napinający to jest bardzo na piątkę. Dobrze się wchłania, jest bardzo wydajne. Fajnie unosi pośladki, dobrze wygładza skórę na brzuchu. Z dietą i ćwiczeniami daje naprawdę zadowalające efekty:)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Rewelacja :)

Co tu mogę dużo powiedzieć. Jak dla mnie firma Eveline ogólnie jest firmą ponad wszystko, za takie niskie ceny, tak dobre kosmetyki?
Serum idealnie modeluje brzuch i pośladki, rewelacyjnie działa na cellulit. Po ciąży miałam go w nadmiarze, wyglądałam jak jedna wielka pomarszczona pomarańcza... a teraz? cellulit mało co widoczny, nawet po ściśnięciu skóry mało co widać :)

brzuch też o wiele bardziej ujędrniony, gładziutki, i nawet lepiej wyglada niz przed ciążą, choć jeszcze zbędne kilogramy i oponka zostały do zgubienia. Jak zejdą kilogramy skóra będzie idealna :) teraz już jest naprawde ładna :)

polecam serdecznie

Używam tego produktu od: 1miesiąca

Jedyną wadą tego kosmetyku jest konsystencja żelu, przez którą po nałożeniu mam wrażenie,ze skóra jest trochę lepka...

Chłodzi mniej niż inne kosmetyki z tej serii,więc to nawet lepiej :) Skóra jest delikatnie napięta i wygładzona.

Za taką cenę warto.

ujędrnienie tak

zaczęłam uzywać 5 dni po porodzie, nie zależało mi na wyszczuplaniu, bo w cuda nie wierzę, ale na odżywieniu i ujędrnieniu i w tym sparawdził się znakomicie. skóra szybko wróciła do stanu z przed ciąży, ściągnęła się i odzyskała formę. co do odchudzania, modelowania sylwetki to jednak najlepsze są dieta i sport :)
ja jestem zadowolona, używam z przyjemnością, ale na początku mały szok związany z efektem chłodzenia na skórze :) teraz się przyzwycziłam i nie zwracam uwagi

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego