Max Factor, Silk Gloss Tube

Max Factor, Silk Gloss Tube

Rewelacyjny błyszczyk w poręcznej i praktycznej, zgrabnej tubce. Niesamowity, apetyczny połysk połączony z wyjątkową pielęgnacją. Zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i masło shea.

upiększa i pielegnuje

Zdecydowany pozytyw. Kolor trafiony w 10, mam jasny beżyk. Efekt mokrych ust. Swietny smak i zapach, cappuccino. Ladna i praktyczna tubka. Mimo bardzo czestego stosowania bardzo wydajny, swietnie pielegnuje usta. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i wciąż w trakcie

Bardzo dobry!

Tego błyszczyka używam od 2 lat i ciągle do niego wracam! Jest bardzo wydajny (chyba nie spotkałam bardziej wydajnego) i ładnie pachnie jakby budyniem.
Kolejnym plusem jest to że sie długo utrzymuje na ustach i sie przesadnie nie klei. Jest wspaniały ponieważ błyszczy a jednocześnie nawilża i pielęgnuje. Jedynym minusem jest to że opakowanie bardzo szybko sie niszczy, nie ma to jednak żadnego wpływu na jakość silk glossa.
Szczerze polecam !!!Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1:)

nie jestem zawiedziona

wczesniej uzywalam zwyklego silk glossa. ze wzgledu na niechec to tamtego opakowania (ile zostaje w srodku kosmetyku!!??) zdecydowalam sie na tubke i jestem zadowolona. w przeciwienstwie do opakowania z patykiem, ten nie ma blyszczacych drobinek. ok, podoba mis ie to, choc ten brokacik tez mial swoj urok (max factor wie co robi, drobinki sa drobniutkie, a nie platy wielkosci dachowki).

latwo sie naklada, trzyma bardzo dobrze (jak na blyszczyk - pamietajmy, ze im tlustsza formula, tym mniejsza trwalosc), kilka godzin bez poprawek. nadaje ustom ladny polysk, super wykonczenie makijazu na codzien (od wielkiego dzwona klade go na szminke, jest suer efekt). usta faktycznie sa mieciutkie i ladnie wygladaja. ale moze to zalezy od ogolnej pielegnacji, a nie jednego blyszczyka? musze przyznac, ze dopiero niedawno wyleczylam sie z manii ciaglego uzywania szminek pielegnacyjnych.

zastanawialam sie, czy zrezygnowac z silk glossa na rzecz innych blyszczykow. zwlaszcza, kiedy na KWC czytalam opinie: z taka jakoscia mozna kupic cos tanszego. no i szukalam. zniechcecilam sie,gdzy posrod opinii o tych tanszych znalazlam kilka takich: odejmuje gwiazdke, bo nazwa marki starla sie z opakowania... :/

uznalam, ze nie bede polegac na opinii osob, dla ktorych wazniejszy jest szpan niz jakosc i jednak zdecydowalam sie na factora.

dlaczego odjelam gwiazdke? nie, napis sie nie starl :p moze to indywidualna kwestia, ale mi czasem wazy sie na ustach. nie wiem, od czego to zalezy. nie przeszkadza mi to bardzo (ze szminkami jest u mnie jeszce gorzej), wiec uzywam silk glossa i bardzo go polecam.

Używam tego produktu od:miesiaca w tubce, silk gloss wogole od kilku lat
Ilość zużytych opakowań:ojj...zeby, to ja pamietala. kilka.

Lubię

Posiadam odcień najjaśniejszy - beżowy, który ładnie wygląda na ustach i myślę, że pasowałby każdemu.
Błyszczyk nie posiada drobinek, daje efekt "mokrych ust", ma fajną konsystencję i co ważne nie klei się.
Jak na błyszczyk jest bardzo trwały, naprawdę. U mnie trzyma się kilka godzin, oczywiście gdy nic nie jem. Do tego jest bardzo wydajny. Kupiłam go bodajże w lutym i jeszcze co nieco uda mi się z tuby wycisnąć:)
Cena przy tak dużej wydajności i pojemności jest odpowiednia.
Jeszcze kilka miesięcy temu może dałabym 4 gwiazdki, ponieważ błszczyk fajnie nawilża usta i nie wysycha, ale od pewnego czasu chyba mi nie służy, gdyż powoduje powstawanie białych kreseczek.

Może jeszcze kupię, ale na zimę.

Używam tego produktu od:pół roku

nic specjalnego

Paleta kolorów rzeczywiście świetna - nie powiem, wybór tego jedynego był trudny ;) W końcu zdecydowałam się na malinowy...

Błyszczyk co prawda się nie lepi, i bardzo długo nie zużywa (mam wrażenie że tubka nie ma dna :)). Niestety, zostawia ślady na szklance i szybko znika z ust - muszę go używać ok. co pół godziny, żeby zachować efekt :/

Po firmie i cenie spodziewałam sie trochę większej trwałości - ogólnie może być, ale nie kupię go jeszcze raz.

Używam tego produktu od: ponad roku

z KWC na okropienstwo!!!

po udanym Silk Gloss z aplikatorem zdecydowalam sie kupic od razu, jak sie tylko pojawil, Silk Gloss Tube :)
wlasciwie to jest ten sam blyszczyk, zamkniety tylko w innym opakowaniu i innej gaie kolorystycznej ;o)
to naprawde fajny blyszczyk!!!
nawilza, regeneruje, otula usta miekkoscia :)
delikatnie nadaje kolor, a drobinki odbijajace swietlo pieknie mienia sie na ustach, powodujac ich blyszczenie :)

07.04.2008 Edycja
podczas ostatniej wizyty w polsce zakupilam ponownie ten blyszczyk razem z blyszczykiem z aplikatorem.
bardzo sie rozczarowalam bo to juz nie jest ten sam blyszczyk!
albo to jakas felerna seria, albo Max Factor zszedl na psy...
blyszczyki niesamowicie smierdza i smakuja.
kupilam je w dwoch roznych sklepach, data waznosci jest ok....
strasznie sie rozczarowalam!!!

Używam tego produktu od: uzywalam rok
Ilość zużytych opakowań: skonczylam 1

doskonały.

Kolejny bardzo dobry kosmetyk formy Max Factor.
Silk Gloss Tube świetnie nawilża usta i daje im efekt soczystych, lekko mokrych ust. Nie jest mocno kryjący, wręcz przeciwnie przejrzysty (mam najciemniejszy kolor, nie pamiętam koloru ale na ustach jest niemal transparentny) i połyskliwy. Nie posiada nachalnych drobinek dtypowych dla błyszczyków.
Świetnie sprawdza się nałozony na pomadkę, ponieważ wydobywa jej kolor.
Kosmetyk jest bardzo wydajny i ma gestą, nielepiącą się konsystencję.

Jak na błyszczyk kosmetyk doskonały. Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od:stycznia2007
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

mój ulubiony

Mam go już długo, tubka mi nie przeszkadza, powiem nawet, że bardzo wygodnie mi się go używa, kolor trzyma całkiem całkiem, nie trzeba co chwilę nakładać nowej warstwy. To jeden z moich ulubionych błyszczyków, a kolor, który mam, pasuje mi praktycznie do wszystkiego, więc mam go prawie zawsze przy sobie;) No i mogę go używać bez lusterka i bez obaw, że wyjadę gdzieś, co się zdarza przy błyszczykach z gąbką (czy jak nazwać to `coś` na patyku;) - zwłaszcza, gdy mają intensywny kolor.

Używam tego produktu od:bardzo dawna, a on się nie kończy:P
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Obiektywnie - dobry

Mam odcień takiego brudnego różu; uboga paleta odcieni w Sephorze - w Douglasie szczęka mi opadła gdy zobaczyłam wszystkie kolory, jednak pohamowałam irracjonalne pragnienie kupienia kilku kolejnych, bo mnie nie zachwycił. Obiektywnie jest to dobry błyszczyk. Nie lepi się, bardzo dobrze nawilża, ma maleńkie drobinki które nie drażnią skóry ust, zostawia ładną taflę na ustach. Subiektywnie drażnił mnie zapach - niby neutralny, ale dla mnie zbyt duszny i pewnie nie do końca dopasowany kolor (tu już raczej podświadomie, bo nie jest źle). Nie wiem czy do niego wrócę, może skuszę się na inny odcień. Warto wypróbować.

A jednak ciach! Już po dwóch dniach używania go jako jedynego smarowidła do ust - często i grubo - wysusza usta, robi mi się wtedy tradycyjny, przesuszeniowy zajad w jednym kąciku. To jest dla mnie niedopuszczalne.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i wykończyć nie mogę

super !!!

Zachęcona opiniami na wizażu odnośnie błyszczyka sama weszłam w jego posiadanie i jestem nim zachwycona. Fajnie nawilża i daje efekt mokrych ust. Kolejny plus jest taki, że się prawie nie klei. Kolor jest bardzo delikatny co mnie osobiście bardzo odpowiada. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Owocowy i delikatny

Błyszczyk ma świetny owocowy zapach, miłą gęsta konsystencję i dyskretne drobinki. Miałam odcień peach, który wcale nie był brzoskwiniowy tylko o łagodnie czerwonym kolorze wchodzącym w pomarańcz. Jak na błyszczyk dość długo trzyma się na ustach, nadaje im nawilżony, lśniący wygląd. Wada: jakby się do czegoś przyczepić to kolor mógłby być odrobinę mocniejszy!

Używam tego produktu od:już nie używam

Naturalny efekt do pracy

Według mnie ten błyszczyk jest w miarę dobry- może nie na imprezę, gdzie usta powinny kusić i lśnić niczym lustro, ale na codzień, do pracy. Nie rzuca się w oczy przesadnym blaskiem, nadaje ustom delikatny odcień i ma bardzo przyjemny zapach. Kolejnym plusem jest to, że posiadany przeze mnie odcień Rose Petal idealnie pasuje do jaśniutkiej karnacji typu Królewna śnieżka, a nie wygląda przy tym tandetnie :) Nie znoszę zbyt wodnistych błyszczyków i ten mieści się jeszcze w granicach normy dopuszczalnej. Zasługuje na cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od:1 miesiac