Garnier, Skóra muśnięta słońcem, Krem nawilżający

Garnier, Skóra muśnięta słońcem, Krem nawilżający

Krem nadaje skórze promienny wygląd - efekt muśniętej słońcem skóry - tworzy delikatną i naturalną opaleniznę. W przeciwieństwie do klasycznego samoopalacza pozwala kontrolować proces nadawania skórze słonecznego kolorytu. Ma również silne właściwości nawilżające - gasi pragnienie skóry przez 12 godzin. Wzbogacony w olejek z moreli - trwale utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry, która pozostaje jedwabista, jeszcze bardziej delikatna. Jego formuła z niewielką ilością substancji samoopalających stopniowo nadaje skórze słoneczną, harmonijną barwę.
Po 4 dniach skóra uzyskuje zdrowy, letni wygląd. Stosując krem codziennie, zachowujesz naturalnie rozświetloną, muśniętą słońcem skórę - bez pomarańczowych smug i bez efektu sztucznej opalenizny, niezależnie od pory roku.
Produkt nie zawiera ochronnych filtrów słonecznych.
2 rodzaje:
- do cery jasnej;
- do cery śniadej.

TRAGEDIA!!!

Masakryczny!! Kupiłam go by przedłuzyc wakacyjna opalenizne.... z poczatku nie widziałam efektow a po pewnym czasie zaczełam wygladac jakbym miała zółtaczke... ochyda!!!!! a na domiar złego uczułił mnie. Zapach z poczatku przyjemny z czasem zaczyna smierdziec. Daje mu 1 gwiazdke za wygodne opakowanie. Nie wart swojej ceny. NIe polecam!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:Lipca
Ilość zużytych opakowań:nie całe 1

nieporozumienie

posiadam wersję do jasnej karnacji (kolor mojej cery - między jasną a normalną)
- nie zauwazylam w ogole przyciemnienia skóry
- konsystencja beznadziejnie płynna, rzadsza niz jakiekolwiek mleczko do ciala, zawsze wypływa w nadmiernej ilosci
- zapach - moze byc, nie drazni nadmiernie i nie przeszkadza
- efekt nawilzenia - taki sobie

krem posluzyl mi ostatecznie jako mleczko nawilzajace do nog po goleniu, wiec nie zmarnował się calkowicie - za to 2 gwiazdki

Używam tego produktu od: ok pol roku

taki sobie

Mam wersję do cery śniadej chociaż mam zdecydowanie jasną karnację, a i tak efekt jest baaardzo delikatny. Żeby faktycznie było widać lekką "opaleniznę" musiałam się smarować przez kilka dni codziennie rano i wieczorem bardzo dużą ilością kremu. Wtedy faktycznie efekt nawet nawet. Jednak opalenizna od razu schodzi pod wpływem mycia twarzy... więc żeby utrzymać efekt na więcej niż jeden dzień trzeba by smarować się nieustannie rano i wieczorem. I tu objawiają się minusy tego kremu. Jest on nieodpowiedni do tak częstego stosowania: wysusza skórę, śmierdzi samoopalaczem i przede wszystkim - zapycha! Niestety nie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

delikatny efekt

Mam wersję do jasnej karnacji.Używam kremu co drugi dzień i widzę delikatny efekt.
Nie jest to opalenizna jak z tropików ale cera ma ładniejszy,cieplejszy odcień i jest delikatnie przybrązowiona.
Gdybym stosowała go codziennie efekt byłby napewno mocniejszy.
Krem ma przyjemną,lekką konsystencję,bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania.Nie zapycha.
Dla mnie minusem jest jego zapach,bardzo intensywny,nie każdemu przypadnie do gustu.
Generalnie polecam i na pewno jeszcze kupię choć pewnie nie za szybko ponieważ jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego,będą kolejne

super kremik

posiadam wersję dla śniadej karnacji, dla mnei ten kremik to śweitne rozwiązanie gdyż twarz zawsze mam bardziej bladą niż resztę ciala
+ładnie pachnie
+dobrze nawilża
+opalenizna wygląda naturalnie i pozostawia plam jak samoopakacz
+ jest bardzoo wydajny

Używam tego produktu od:poł roku

Jestem na tak!

Bardzo fajny, lekki, przyjemny kremik. Ma świetną konsystencję, idealnie się rozprowadza, może ciut powoli wchłania, ale mogę mu to wybaczyc :)

Dla mnie nawilża wystarczająco - rano po przebudzeniu buzia jest miła i gładka. Jest wydajny, ma dogodną formę opakowania i w czasie aplikacji ładnie pachnie.

Długo się wahałam, który krem z serii opalających kupić i nie żałuję! Mam wersję dla cery jasnej, ale następnie skuszę się na tą ciemniejszą, skoro faktycznie szybciej opala :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

b.b.b.fajny!

zaczne od tego, ze wybralam go w momencie, kiedy kosmetyki roznych firm w stylu delikatna opalenizna wlasnie wchodzily na polski rynek. i majac porownanie do reszty tego typu [dove, loreal, j&j-wyprobowalam wszystkie] garnier jest IDEALNY!
zaczelam od kremu do ciemnej karnacji [mimo iz jestem dosc jasna] i bardzo ladnie mnie opalil, chociaz w pewnym momencie nie moglam uzywac go codziennie, bo koloryt mojej twarzy w stosunku do reszty skory robil sie nienaturalny. tak co 2-3 dni i jest super;)
teraz na wiosne, by uniknac tej kolorystycznej dysproporcji kupilam wersje do cery jasnej, ale chyba rzeczywiscie nie daje on zbyt widocznego efektu. moze to dla takich naprawde bialych, wrecz przezroczystych cer?
+NIE ZAPYCHA! to juz jest duzy plus
+nie czuc samoopalaczowego nieprzyjemnego zapachu, pachnie wrecz bardzo ladnie, chociaz ten do jasnej cery ladniej;)
+moja cere [normalna ze sklonnoscia do przetluszczania sie] nawilza dosc ladnie
+nie uczula ani nie podraznia! [a jestem na to bardzo wrazliwa]
+tani i ogolnodostepny;)
+fajna, lekka konsystencja
+nie zostawia smug ani brzydkich sladow
odejmuje jedna gwiazdke z 2 powodow
-nie ma filtrow [w sumie nawet gdyby mial to bylyby dosc niskie. uzywam go po ok 15minutach jak wchlonie sie moja 40 avene]
-roznica w dzialaniu obu wersji jest dosc duza. ciemna opala dosc mocno, jasna prawie wcale.
mimo wszystko polecam, trzeba sie go poprostu nauczyc go uzywac, dostosowac do siebie;)

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 5, moze 6

B.dobry

Na wstępie napiszę tylko ze oczekiwałam po tym kremie właśnie lekkiego efektu przyciemnienia skóry, tak zeby nie trzeba było sie smarować samoopalaczem od stóp do głów (no bo jak twarz to szyja, jak szyja to dekold, jak dekold to ręce, itd.) - i taki też efekt osiągnęłam :D
Użyłam napoczątku 2 -3 dni pod rząd a potem co 2 dni aplikacja. no więc tak :
+ działa :D
+ odpowiada mi opakowanie ( tubka)
+ dobra konsystencja (nie zabyt rozwodniony ani nie za gęsty)
+ charakterystyczny smród samoopalacza praktycznie niewyczuwalny
- raczej nie nawilża a wręcz leciutko wysusza, wiec do cery suchej się nie nadaje (ja mam mieszaną także spoko)

Używam tego produktu od: 1-2 mies.

polubiłam.

delikatny efekt brązujący, skóra jakby "muśnięta słońcem".
ładnie nawilża, przede wszytskim na sympatyczny zapach.
Nie zostawia smug, jest bardzo wydajny (1 opakowanie schodziło mi przez ponad pół roku).
dużo lepszy od podobnego kremu firmy Dove. Na pewno kupię przed wakacjami, razem z wysokim filtrem to zdrowa alternatywa dla opalania i fotostarzenia skóry.
polecam!

lepszego nie znam

Mimo, że mam jasną karnację zakupiłam typ do śniadej i chyba dobrze zrobiłam, bo kolorek jest naprawdę fajny, skóra nawilżona, nie wyskakują mi po nim wypryski i nie przeszkadza w gojeniu się starych jeśli akurat są :D fajny zapach, wydajny w dobrym opakowaniu (lubię tubki :D )

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Dla Mnie sparwdził sie bardzo

Gdy pierwszy raz zaczełam go uzywac nie wiedziłam ze beda az takie efekty....nie jestem az tak blada jestem nawet dos opalonajescze od wakaji ale nie az tak do przesady :) Napoczatku zaczełam uzywac do cery jasnej i dał mi bardzo dobre efekty kolezki Mnie sie pytała czy hodze na saloarium itp. a nie byłam na nim ;) Tylko poprostu posmarowałam sie pare razy tym garnierem do cery jasne...bradzo dobrze przyjoł mi sie on do skory i nadał jej ładnej opalenizny. Teraz kupiłam garnira do skory sniadej ale nie wiem jak teraz zadzila napewno bardziej nie przedtem. A co do smog to mialm czasami je na poczatku na łokciach i na nadgarstkach ale potem juz było ok. Jetse bradzo dobry i polecam go wszystkim....

Używam tego produktu od:około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1(jasna cere) bede zaczynac 2 do cery sniadej

dla mnie ok

Stosunkowo niedawno zaczelam moją przygode z samoopalaczami, kremami brazującymi itp. Wczesniej nie czułam takiej potrzeby.

Garnier jest jednym z lepszych z jakimi się zetknełam. Polecam również ten do całego ciała.

Krem jest w zasadzie świetny, gdyby nie to że to ,,nawilżanie\ jest tylko w nazwie. Musze na noc używać lepszego kremu nawilżającego. Krem jest wydajny (stosuję ok 2 razy w tyg), skóra jest ożywiona, wygląda zdrowo. Wcale nie ma sztucznego efektu jak po nieumiejetnym stosowaniu solarium. Efekt utrzxymuje sie dość długo, jak się dobrze i równiutko rozprowadzi to ryzyko wystapienia smug jest znikome.

Zapach jest dosc delikatny jak dla mnie, cena tez niska! :D
Polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od:2-3 mc