Łucznik, Silikonowa szczoteczka do mycia twarzy AH 485

Łucznik, Silikonowa szczoteczka do mycia twarzy AH 485

Szczoteczka do czyszczenia twarzy. Głęboko oczyszcza i masuje skórę działając ujędrniająco i przeciwzmarszczkowo. Głębokie oczyszczenie, pozwalające skórze oddychać. Zmiękcza zrogowaciały naskórek, wspomaga delikatną regenerację skóry.
Systematyczne używanie szczoteczki i jej działanie oczyszczające powoduje, że nie musisz już używać peelingu aby uzyskać jasną, gładką cerę. Kontroluje przetłuszczanie się skóry, regenerując równowagę wodno-lipidową. Rozjaśnia cerę czyniąc skórę naturalnie doskonałą. Masuje i relaksuje skórę twarzy.
Szybkie i proste czyszczenie - powłoka silikonowa zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń na szczoteczce, wystarczy dokładnie spłukać urządzenie po użyciu

Zastosowanie

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

genialna!

Swoją szczoteczkę kupiłam przypadkiem na promocji w hipermarkecie za 15 zł. Za tą cenę nie oczekiwałam cudów, wręcz zastanawiałam się czy to w ogóle będzie działać. Po pierwszym użyciu uznałam, że jest to ciekawy produkt warty dalszego testowania. Z czasem totalnie się zakochałam! Używam jej po aplikacji kremu lub olejku w celu szybszego wchłonięcia produktów i masażu twarzy. Działa fenomenalnie! Skóra jest gładsza i bardziej jędrna, a niedoskonałości jakby mniej, a przy tym mam wrażenie, że szybciej się goją. Po paru miesiącach niestety się rozwaliła, ale bez zastanawiania kupię następną za te śmieszne pieniądze. Uważam, że nie warto przepłacać za oryginalne Foreo, gdyż działanie jest praktycznie to samo, a przy tym jest około 40 razy tańsze :o

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Super!

Mam chyba trochę inną wersję tego modelu, który jest okrągły na górze. Produkt znalazłam w hipermarkecie na promocji. Stwierdziłam, że spróbuję (Foreo dla mnie za drogie). I byłam zszokowana! Moja skóra po tym była oczyszczona i gładziutka! Nakładanie na nią krem było samą przyjemnością! Kupiłam to mamie i przyjaciółce, one także są zachwycone! Bardzo niska cena w porównaniu do jakości. Mega!