BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

Dwufazowy spray do prostowania włosów. Sprawia, iż włosy stają się śliskie, dzięki czemu prostownica łatwiej przesuwa się po pasmach włosów. Ponadto chroni, domyka łuskę włosa, wygładza oraz nablyszcza. Wzbogacony o pantenol oraz składniki unikalnej technologii CI.

Średni

Spray ten kupiłam, ponieważ używała go moja fryzjerka i naprawdę spisywał się świetnie. Na początku wygładzał doskonale, ale po jakimś czasie wygładzenie było bardzo słabe i przestał działać. Na wilgoci włosy się puszyły i elektryzowały,więc nie byłam zadowolona. Do tego ten okropny, mocny zapach, niewiem jak go określić, ale nie podoba mi się.

Używam tego produktu od:miesiąc

Kiepski!

Witam!
Zacznę od tego iż mam mocno kręcone włosy, z natury gęste i mocne.
Niestety zachciało mi się prostych włosów, zaczełam prostować wpierw produktami z drogerii (jednak nie uzyskałam efektu prostych i lśniących włosów).

Ponieważ po 5 latach jestem już doświadczona w prostowaniu włosów, zadbałam o dobrą prostownice, ale z produktami wspomagającymi i dbającymi o włosy jest naprawdę cieżko.

Używałam serii Matrix i innych dla profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Problem prostowania włosów i ich wysuszania polega na tym iż DUŻO PRODUKTÓW DO PROSTOWANIA MA W SWOIM SKŁADZIE ALKOHOL, który wysusza, w ten sposób każda z nas choć ma proste włosy je straszni wysusza. Później się puszą i są same problemy.

WARTO SZUKAĆ CZEGOŚ BEZ ALKOHOLU!!!!!!!!!

Ja sama szukam teraz testuję Joanne Professional zobaczymy jak się sprawdzi.

Używam tego produktu od:roku

jak dla mnie jest super

jedna z moich koleżanek poleciła mi spray pierwsze byłam negatywnie nastawiona na jego stosowanie , ODSTRASZAŁA MNIE CENA .Jednak już po pierwszym użyciu zmieniłam zdanie i postanowiłam go sobie kupic . Miałam słabe i zniszczone włosy przez używanie prostownicy babyliss to zmienił .Wcześniej gdy prostowałam włosy nie sprawiało mi to przyjemności , a teraz uwielbiam prostowanie włosów.Prostownica z łatwością ślizga się po powierzchni włosów ,. A same włosy pięknie lśnią .

Używam tego produktu od:6 mc-y

co to ma być?

Nie wiem co to ma być bo na pewno nie profesjonalny spray do prostowania...klei się to niemiłosiernie, atomizer -przeciekający, rozlewający się koszmar, zapach- lepiej nie wspominać.włosy po wyprostowaniu nie utrzymywały się jakoś rewelacyjnie długo a ochrony i ułatwionego prostowania nie zauważyłam, za to komfort użycia zerowy

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

Ok

Kupiłam, bo używam zwykłej niemarkowej prostownicy i chciałam ochronić moje włosy przed temperaturą. Rzeczywiście działa, włosy nie są zniszczone, przełuża efekt prostowania, całkiem fajnie pachnie- bardzo intenstywnie i chemicznie, ale jest to jednak przyjemny zapach. Bałam się, że się szybko skończy, a starczył na kilka miesięcy. W porównaniu z wydajnością (bardzo długą) cena wydaje się adekwatna (39 zł).
Jedyny minus to trochę za duże rozpylenie. Mogłoby być trochę mniejsze, żeby nie marnować tyle preparatu. Polecam! :)Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Przekonał mnie

Polecono mi ten spray w Polwellu i nie żałuję zakupu. Fakt, na początku trochę przeciekała zakrętka, ale jakimś cudem przestała:) Zapach na początku jest dość mocno alkoholowy jednak włosy po użyciu tego produktu pięknie pachną i alkohol znika. Chroni przed ciepłem, sprawia, że włosy dłużej są proste, nie puszą się i stają się odporne na wilgoć. Jest wydajny.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię go ponownie bo szukam ideału:)

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

Polacam!!!

Polecam ten kosmetyk wszystkim dziewczyną, które miały problem z puszacymi się i źle układajacymi włosami. Jest naprawde swietny. Dzieki niemu włosy są odporne na wilgoc i nie krecą się. Ponadto włosy ładnie, zdrowo po nim wygladają. Są ślniace i łatwo sie prostują :)Polecam serdecznie

Używam tego produktu od:ponad roku

obciąża.

kupiłam ten spray gdy jeszcze miałam manię na prostowanie włosów.
po spryskaniu włosów prostowanica gładko po nich sunie, włosy są miękkie i efekt utrzymuje się długo. zapach w miarę ok.
bardzo duzym minusem tego produktu jest to, że włosy po wyprostowaniu są jakby bez życia, oklapnięte, smętnie wiszące, po prostu je obciąża i wyglądam jakbym była przylizana i miała o połowę mniej włosów.
co do ochrony włosów przed prostownicą nie mogę się wypowiedzieć, gdyż używałam go dość krótko.
użyłam kilka razy, później kilka razy ciotka, teraz opakowanie z ponad połową zawartości stoi i się kurzy.

faza na prostowanie włosów już mi minęła, a zostało mi ponad pół opakowania produktu

Używam tego produktu od: kupiłam jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

bardzo dobry :)

Spray jest bardzo dobry, ułatwia rozczesywanie włosów, z dobrą prostownicą już po jednym przesunięciu po paśmie włosy są idealnie gładkie, nie puszą się przy wilgoci, do tego jest bardzo wydajny :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świetny produkt.

Stosowałam już spray matrixa, ale kryje się przy tym, a do tego jest o wiele droższy. Spray Babyliss jest świetny, pięknie pachnie i łatwo się rozprowadza. Prostownica sunie po włosach z niezwykłą gracją i łatwością. Wystarczy jedno przejechanie i są one lśniące, wygładzone, nie puszą się i nie elektryzują. Najważniejsze jest jednak to, że włosy nie są zniszczone i zmęczone prostowaniem. Takiego właśnie efektu oczekiwałam. Polecam z całego serca. Nie na daremno jest to kosmetyk profesjonalny.

przereklamowany

Kosmetyk fajnie wygładza włosy i ich nie obciąża. Od razu po prostowaniu włosy są miękkie i sypkie, ale po kosmetyku za taką cenę można się spodziewać że włosy jako tako wytrzymaja do kolejnego mycia(u mnie to przykladowo 2 dni). Kolejna fatalna cecha to to ze kosmetyk jest niesamowicie MAŁO WYDAJNY. Ostatnią buteleczke zużyłam w 1,5 miesiaca(prostując co dwa dni, wg mnie starcza na bardzo krotko)!!
Polecam dziewczynom które nie zwazaja na cene i ze w efekcie beda mogly sobie pozwalac na comiesieczny wydatek.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy z przerwami

super!!!

uzywalam roznych kosmetykow do prostowania ale wiekszosc zostawiala tlusta lepka powloke i wlosy wygladaly nie swiwzo jak nie umyte byly ciezkie.mam bardzo mocno krecone wlosy i potrzebuje naprawde dobrego kosmetyku wspomagajacego prostowanie i ten produkt to strzal w dziesiatke.wlosy sa proste nawet gdy jest zimno i moktro na dworze.nie skrecaja sie pod wplywem wilgoci nie sa ciezkie i tluste.ale ten spray ma jedna malenka wade po zetknieciu sie z prostownica zostaje na wlosach dziwny zapach nie kazdemu moze sie spodobac .ale i tak jest godny polecenia.fakt nie tani ale za to bardzo wydajny.starcza na bardzo dlugo.

Używam tego produktu od:2-3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka i bede dlugo do niego powracac.napewno poki co nie wyprobuje nic nowego!