BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

Dwufazowy spray do prostowania włosów. Sprawia, iż włosy stają się śliskie, dzięki czemu prostownica łatwiej przesuwa się po pasmach włosów. Ponadto chroni, domyka łuskę włosa, wygładza oraz nablyszcza. Wzbogacony o pantenol oraz składniki unikalnej technologii CI.

Jestem na NIE

Kupiłam, bo kilka osób mi go polecało, ale nie widzę większego efektu i jestem na nie.

+ dobrze się aplikuje
+ chroni włosy przed gorącą prostownicą
+ włosy nim spryskane są dłużej proste

ALE

- szybciej przetłuszcza włosy
- obciąża
- jest nieodporny na wilgoć, tzn. nie chodzi o bezpośredni kontakt z wodą, tylko, że podczas zimniejszych, mokrych dni włosy bardzo szybko się zwijają
- za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego ;)

Jestem raczej na nie i wolę dalej szukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2/5 butelki

Słaby jak na cene

Kupiłam zachęcona efektem po wyjściu od fryzjera, okazało się, że jednak co innego - albo inny kosmetyk albo prostownica utrzymuje moje włosy w idealnej gładkosci i prostości przez 2 dni po wyjsciu od fryzjera.

Zalety:
-ładnie pachnie
-wygodna aplikacja
-gładkie w dotyku i
-błyszczące włosy

Wady:
-stosunkowo wysoka cena niestety
-kompletna nieodporność włosa na wilgoć - dziś lekko oberwało się moim włosom wilgotnością jak wyszłam, doszłam do pracy, a końcówki już przykręcone, spuszone
-nie dam głowy za ochrone przed ciepłem prostownicy

Jesli ktos chce tylko ładnie przygładzić włosy, oczekuje nabłyszczenia bez przyklapywania i obciażania włosów to jak najbardziej. Ale dla utrzymania efektu prostych włosów to zdecydowanie za mało...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

OK :)

To mój pierwszy produkt tego typu. Zachęcona opiniami nabyłam go nim zaczęłam notorycznie prostować włosy. Pierwsze wrażenia były bardzo negatywne. Dozownik był tragiczny, a do tego preparat bardzo przetłuszczał mi włosy. Gdy po miesiącu zauważyłam, że stan włosów się pogorszył [widać to było przed prostowaniem], a do tego coraz bardziej się przetłuszczały - przestałam go używać [po dłuższym czasie pozostawia na włosach taki "specyficzny filtr" [podobny mam po produktach Loreal Elseve]. Wróciłam do niego po kilku miesiącach [po kilku koloryzacjach i dekoloryzacji], gdy w żaden sposób już nie mogłam zapanować nad włosami i tym razem efekt był dużo lepszy. Włosy zaczęły się ładnie układać nawet po prostowaniu [choć zawsze potrzebny jest jeszcze lakier, by efekt był bardziej trwały]. Już się tak nie przetłuszczały
Podsumowanie
Zalety:
- ułatwia prostowanie "włosy stają się śliskie" i układanie wyprostowanych włosów
Wady:
- obciąża włosy [polecam tylko do zniszczonych włosów]
- słabo chroni przed wilgocią
- słabo chroni przed wysoką temperaturą
- spryskiwacz źle rozpyla i w niektórych pozycjach jest nieszczelny [to duży minus podczas podróżowania]

Używam tego produktu od: ponad 0,5 roku

Jestem na tak

1. Jest bardzo wydajny
2. Ma calkiem przyjemny zapach
3. Swietnie wygladza wlosy
4. Nie skleja, nie obciaza
5. Dobrze chroni

To sa zalety, a wady? Hmm, moze przy wilgotnym powietrzu moglby bardziej "trzymac" wlosy...
Ale ogolnie poleacm!=)

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Godny polecenia.

Kupiłam go od razu, gdy tylko dostałam prostownicę. Jest naprawdę dobry, używam go wraz ze sprayem got2be. Dzięki niemu moje włosy nie są w takim strasznym stanie, jakby mogło się wydawać, bo prostuję włosy już od roku, co 2 dni.
Zacznijmy od wad: mógłby chronić jeszcze bardziej włosy (choć go używam, mam wrażenie, że włosy są bardziej suche, niż powinny) i cena - nie jest to AŻ TAK rewelacyjny kosmetyk - jest wiele innych, o wiele tańszych, spełniających tą samą rolę.
Zalety: ładny zapach, jest wydajny, korzystanie - poręczny, ochrania do 200 stopni.
Produkt mógłby być trochę lepszy, ale zawsze można się do czegoś doczepić. Większych zastrzeżeń nie mam. :)

Bardzo fajny spray,znacznie ułatwia prostowanie i przedłuża trwałość fryzury. Moje włoski są cienkie i niesforne,lubią się puszyć a ten spray świetnie je ujarzmiał:) Pięknie wygładza i nabłyszcza,trzeba tylko pamiętać o dokładnym wymieszaniu obu faz,bo mi zdarzało się z pośpiechu o tym zapomnieć i wtedy efekt był marny... Ogólnie szczerze polecam,sama kupiłabym go jeszcze raz gdyby nie to że postanowiłam przerzucić się na loczki;)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Ok

Ogólnie jestem z niego zadowolona:)

Plusy:
-piękny zapach
-ułatwia prostowanie
-megawydajny- używam go codziennie od roku i jeszcze mam trochę.

Minusy:
-nie chroni przed wilgocią
- nie jestem pewna czy chroni przed temperaturą
-obciąza włosy- wyglądają pod koniec dnia jak tłuste mimo, że uzywam go nie od czubka głowy i w małych ilościach

Używam tego produktu od:grudnia 2007

Zadowalający

Dość dobry kosmetyk ułatwiający prostowanie włosów, a używałam ich wiele i ten jak na razie najlepszy. Dobrze nawilża włosy i ma cudowny wręcz zniewalający zapach :)
Ma jednak też i wady, jedną z nich jest to że nie przeciwdziała efektom wilgoci, więc gdy nawet jest mała mżawka, efekt prostych włosów nie utrzymuje się zbyt długo, a drugi minus to nakrętka z aplikatorem, która przecieka.

Używam tego produktu od: około 2 lata

W porzadku

Wygladza i nablyszcza dzieki czemu ulatwia prostowanie. Utrzymuje wloski proste nawet przez kilka dni - pod wplywem wilgoci nie pusza sie. Ladnie pachnie. Niestety przetluszcza mi wloski co jest duzym minusem:( Drugi minus jest taki ze kiedy nim potrzasam spray cieknie z dozownika

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

jeden z lepszych:)

Kupiłam go w salonie i nie żałuję: doskonale nawilża włosy, ułatwia prostowanie, nabłyszcza i co jest bardzo ważne utrzymuje prostowanie baaaardzo długo( moje włosy szybko się puszą pod wpływem wilgoci). Ten spray jest świetny i bardzo wydajny. Jednyny mały minusik to cena ale w porównaniu z jakością i wydajnością da się przeżyć :)

Używam tego produktu od: już długi czas...

Rewelacja!!!

Super spray :) nie skleja włosów,pozostawia na nich śliski film dzięki czemu prostownica idealnie przesuwa się wzdłuż każdego pasma, efekt jest długotrwały, nawet pod wpływem wilgoci włosy się nie odkształcają :) produkt ładnie pachnie :):):)

***POLECAM***

Świetny

Jest wydajny, ładnie pachnie, co najważniejsze włosy po nim są miękkie i ładnie lśnią. Do prostowania jest idealny:)
*************************************************************************************

Używam tego produktu od:września 2008 roku