Tutti Frutti, Mus do ciała (3 rodzaje)

Tutti Frutti, Mus do ciała (3 rodzaje)

Lekkie musy do ciała z tej linii zostały wzbogacone fitoendorfinami i przepysznymi aromatami egzotycznych owocowych kompozycji.
Cudownie lekki mus do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i soczyście świeżym zapachu dzięki zawartości karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie.
Kosmetyk dostępny w wariantach zapachowych:
-Melon i arbuz;
-Figi i daktyle;
-Mango i brzoskwinia.

Zdecydowanie NIE

Witajcie.

Kupiłam ten produkt (wersja brzoskwinia i mango), ponieważ od dawna lubię masła do ciała, a będąc w Rossmanie w wakacyjnym okresie, natknęłam się na niego, zobaczyłam wielki napis "mus" i stwierdziłam, że chcę spróbować. Niestety rozczarowałam się.

Zalety:

+ nie uczula, nie podrażnia

+ nie wysusza skóry

+/- po zastosowaniu skóra jest gładka, ale ten efekt jest krótkotrwały, powiedziałabym dwugodzinny, dla mnie to duży minus

+/- wydajny - dla mnie to minus, bo nie spodobał mi się ten kosmetyk i długo męczyłam się zanim go zużyłam, jednak jeśli ktoś go lubi, to oczywiście duży plus

Wady:

- leista konsystencja, wręcz wylewa się z opakowania

- sztuczny, chemiczny zapach, duszący, mdły, na ciele pozostaje przez kilka sekund

- bardzo kiepsko się wchłania, zostawia nieprzyjemną, tłustą warstwę na skórze

- brudzi ubrania, pościel

Podsumowując, oceniam produkt na dwie gwiazdki, na więcej zdecydowanie nie zasługuje według mnie. Cieszę się, że mogę się z nim pożegnać.
Szczerze odradzam Wam tego kosmetyku - kosztuje nie mało, lepiej wydać te pieniądze na coś innego, lepszego, a może nawet tańszego :).

Może to jest dla kogoś ważne - zawiera oleje parafinowe, parabeny.

Świetny, szczególnie na lato!

Osobiście posiadam wersję Melon&Arbuz.

+niesamowity zapach!
+lekki
+odświeżający
+wydajny!

Nie widzę minusów i chętnie wypróbuje inne "smaki" :)

Brzoskwinia mango dla mnie w sam raz :)

Przepiękny zapach długo utrzymujący się na skórze.
Łatwa i przyjemna aplikacja.
Odpowiednia konsystencja musu.
Poręczne pudełko.
Wydajny.
Pięknie pachnie.
Odpowiednia cena.
Na lato idealny!

Jedynym minusem jest kiepskie nawilżenie - za to obniżam jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia drugiego opakowania.

melon<3arbuz

Uwielbiam te dwa owoce i ich zapach przez co skusił mnie ten produkt. Miałam go kilka lat temu i byłam oczarowana. Świeży, letni zapach zapaszek zatknięty w estetycznym opakowaniu.
Konsystencja troszkę dziwna ale wtedy mi to nie przeszkadzało.
Jak to z kosmetykami tego typu; bardziej pachnidło niż nawilżacz etc.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Ulubiony :)

Na sam początek powiem tyle - mój najlepszy, ulubiony produkt do ciała :)
Zaczęło się w sumie od tego, że szukając w rossmanie prezentu dla mamy na dzień matki, rzuciło mi się w oczy opakowanie z wizerunkiem mango i brzoskwini. Rodzicielka uwielbia mango w każdej postaci, tak więc bez dłuższych decyzji - biorę :) Dodatkowo obie lubimy kosmetyki Farmony, tak więc wiedziałam, że wybór będzie trafny. I nie myliłam się! Kiedy mama otworzyła opakowanie i posmarowała sobie &quot;na próbę&quot; rękę - zapach mango z brzoskwinią czuć było w całym pokoju! Pozazdrościłam i od razu kupiłam sobie też. :)
Nie przedłużając - cudowne! Może nie jest to mus - bardziej masło - ale ma fajną, nieklejącą się i nie tłustą, szybko się wchłania, nawilża, skóra jest zarąbiście milusia w dotyku :) Ale i tak najlepszy jest zapach! Po prostu obłędny :) Kiedy cała wysmaruję się tym masełkiem, mango czuć w całym mieszkaniu! Zapach dosyć długo utrzymuje się na skórze. Jak dla mnie, bomba :)

Plusy:
- ZAPACH! <3
- konsystencja
- dobrze nawilża
- po użyciu skóra staje się miękka i miła w dotyku
- cena - zaledwie ok. 12 zł, a opakowanie spore
- wydajność - używam często, nie znika prawie nic
- zapach długo utrzymuje się na skórze

Minusów nie zauważyłam. :)

Używam tego produktu od: maj

Super produkt. Zapach przepiękny :D

Dostałam ten mus mango & brzoskwinia i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Zauważyłam w nim same zalety :
+bardzo szybko wchłania się w skórę
+ piękny zapach
+nogi są gładkie i delikatne
+ skóra pachnie jeszcze dużo godzin po aplikacji

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

TAK PACHNIE SZCZĘŚCIE!

Jestem szczęśliwą posiadaczką musu brzoskwinia & mango.
PLUSY:
- zapach (na skórze pachnie cudownie! wakacyjnie, świeżo, słodko, optymistycznie. zapach poprawia humor!)
- nawilża (nie jest to produkt typowo nawilżający jednak skóra jest po nim gładka i miła w dotyku)
- konsystencja (łatwo się rozprowadza, bardzo łatwo wchłania)
- ekonomiczny (niewielka ilość kosmetyku starcza na nawilżenie całego ciała)
- nie pozostawia klejącej się skóry (ma się wrażenie naturalnie gładkiej skóry bez jakiegokolwiek kremu na niej)
- nie brudzi ubrań
MINUSY:
- zapach (jeżeli mam się już czepiać to zapach w opakowaniu minimalnie sztuczny, lecz na skórze nie czuć tego w ogóle!)
POLECAM! IDEALNY NA LATO!

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Mój typ na lato

Jestem posiadaczką wersji &quot;Figi i daktyle&quot; i muszę przyznać, że produkt bardzo mi odpowiada.
Szukałam lżejszej od typowego masła alternatywy na lato i uważam, że w tej kwestii mus Farmony jest idealny.
Ma przyjemną konsystencję, która dość szybko się wchłania, nie pozostawiając przy tym tłustych plam.
Nawilża dość przyzwoicie, ale nie ma się co oszukiwać, że jest aż tak skuteczny jak masło.
No i ten zapach- owocowy, radosny i wcale nie sztuczny. Na skórze utrzymuje się do kilku godzin i to bardzo mi odpowiada, szczególnie latem, kiedy używanie wód toaletowych i perfum może skończyć się odbarwieniem skóry.
Polecam ten mus też dlatego, ponieważ nie uczula i nie wywołuje podrażnień :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

nie polecam

Miałam mango i brzoskwinię. Dla mnie kiepski. Zapach sztuczny, chemiczny, nie ma nic wspólnego z owocami. Kleisty, rzadki, nie nawilża. Skóra się po nim lepi. Zdecydowanie nie dla mnie. Nie polecam.

rewelacja!!!

kocham, kocham, kocham!!! Dla mnie idealny na lato- szybko sie wchlania, wyrownuje koloryt skory i cudownie pachnie :-) Ostatnio moj chlopak powiedzial: &quot;Jak to to robisz, ze masz taka gladka skore?&quot; Nie znalazlam lepszego musu do ciala. Zawsze z Polski zabieram pokazny zapas :-)

Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: dziesiatki.... :-)

Mega Fajny

posiadam zapach mango - brzoskwinia i jest super !

Plusy ;
+cena

+wydajnośc

+ przyjemny słodziutki zapach

+ szybko sie wchłania

+ skora pachenie do kilku godzin ( w moim przypadku )

+nawilżenie

Minusy ;
minusów brak !

Jestem zadowolona z tego musu i jego pieknego zapachu !
napewno kupie go jeszcze raz :)

pozytywna energia

Mango i brzoskwinia:

- niesamowicie przyjemny słodko-owocowy zapach, (który od razu pokochałam) utrzymujący się całkiem długo
- lekka konsystencja która szybko się wchłania
-nawilża
-wydajny

Bardzo go lubię, zwłaszcza stosując na zmianę z innymi kosmetykami. Zapach wyjątkowo przypadł mi do gustu, określiłabym go jako &quot;wesoły&quot; , &quot;pozytywny&quot; :) i choć to nie do końca określenia odpowiednie dla zapachu, w tym przypadku to pierwsze co przychodzi mi na myśl :) Zdecydowanie do niego wrócę.