Nivea, Visage Young, Pure Beauty, Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 `Be Beautiful`

Sposób na gładką cerę bez konieczności stosowania dodatkowego podkładu. Jednocześnie nawilża, wygładza i wyrównuje koloryt cery. Dzięki świeżej, beztłuszczowej formule z czystymi morskimi minerałami zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Przystosowuje się do naturalnego koloru cery. W widoczny sposób wygładza, wyrównuje koloryt cery i poprawia jej wygląd.
Ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania i nie zatyka porów skóry.
Efekt: piękna, gładka cera i naturalny wygląd.

Skład: Aqua, Glycerin, Distarch Phosphate, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Maris Sal, Aluminum Chlorohydrate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, BHT, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum, [+/- (Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77007)]

Cena: ok. 14zł / 75ml

bardzo dobry

Używam go od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Kiedys musialam sie bawic w kremowanie, podklad, korektor puder itp. teraz wytarczy tylko ten krem plus puder. Moim zdaniem dobrze matuje, co mnie zadziwiło tuszuje lekkie niedoskonalosci i dostosowuje sie do koloru skory. Mam karnacje nie za jasną nie za ciemną wiec myslalam ze krem bedzie za ciemny, ale po nalozeniu pieknie sie wyrownuje. Owszem jesli źle sie go rozprowadzi to zostaną smugi, ale wystarczy palcami rozsmarowac i efekt jest swietny.
Polecam osobą o cerze normalnej i mieszanej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 (bardzo wydajny)

....

mieszam go z kremem:( i to w proporcjach zdecydowanie na korzyść kremu.jest dość ciemny, ale z kremem da się rozjaśnić. plusem jest dość dobre nawilżenie i duże opakowanie.kolor za ciemny jak dla nastolatek:D

ja go lubię :)

Plusy:
* jeżeli dobrze się go nałoży, nie robi smug
* nie podkreśla suchych skórek
* ładnie tonuje
* delikatnie kryje
* jest lekki
* nie zapycha ani nie uczula

Minusy:
* słabo nawilża
* ściera się z biegiem dnia, a także jak np. wycieramy nos chusteczką
* w kontakcie z deszczem/śniegiem tak jakby się rozpuszczał i lekko spływał, więc to produkt typowo wiosenno-letni

Używam tego produktu od:długoo

dobry

Ehhh... strasznie się na niego napaliła, więc go kupiłam, ale się zawiodłam, ale zacznę od początku:

Kupiłam go z nadzieją, że będzie super, ale neistety - przereklamowany. Cieżko się go nakłada. Robi smugi, musze trzeć twarz, żeby to ładnie wyglądało, ale po nłożeniu i po tym tarciu buźki strasznie mnie ona boli! :(

Kolor oczywiście za ciemny :(
Matuje troszeczkę, ale po godzinie błyszczy się twarz, nie,nie tłuści się - poprostu ten specyfik robi tak, że się świeci ;/ nie wiem jak to wytłumaczyć.. daje mu niestety dwa +.

EDIT: ODSTAWIAM GO NA ZIMĘ, A TAK JAK RECENZENTKA POWYŻEJ :) LATEM, JAK BEDE MIEC OPALONA BUZKE, BEDE GO UŻYWAĆ :):)

dodaje mu jednak jedną gwiazdkę:D

ZNOWU EDIT!!!:
Zaczęłam go znowu używać - już parę dni. Doszłam do wniosku, że wcześniej po prostu za dużo go nakładałam i od tego te smugi. Teraz jest OK. Nauczyłam się go nakładać ;) Jest DOBRY :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

niefajny

nie można spodziewać się po nim wielkiego krycia, jego zadanie to wyrównywanie kolorytu skóry, a to robi tak, jak obiecuje producent. nawilża - za to też plus. opakowanie spore, jest wydajny. ładnie pachnie. niestety, zapycha pory.
Używam tego produktu od: 5/6 miesięcy

fajna sprawa;)

bardzo dobry produkt:) lekko wygladza i wyrownuje koloryt skory - nie jest to oczywiscie podklad, wiec efekt nie jest spektakularny, ale delikatny i ogolnie bardzo przyjemny:) nawilza, skora jest mila w dotyku. o dziwo faktycznie dopasowuje sie do odcienia skory, mam baardzo jasna karnacje i obawialam sie, ze moze wygladac zle, tymczasem jest ok:). polecam, na pewno jeszcze go kupie.

EDYCJA
no coz, troche sie pospieszylam z tymi pochwalami. jednak nie jest tak dobry, troche zniszczyl mi cere [pryszcze!], i nie dopasowuje sie tak jak wczesniej mi sie wydawalo. moze dla kogos o ciemniejszej cerze bedzie ok, ja juz go wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Mieszane uczucia :) 3+ / -4

HM... no nie wiem ... Po pierwsze niesty wdlg mnie zatkal mi pory :( Hmm.. podkladzik no nie powiem fajnie wygladza skore ale wedlug mnie wogole jej nienawilza niestety. Buzka po nim ladnie wyglada ale juz wieksze niedoskonalosci trzeba przykryc korektorem. Jezeli sie zle rozprowadzi zostaja smugi :( Uzywam go wtedy kiedy moja twarz wyglada dorbze ;) Ogolnie bardzo fajna rzecz przydatna dla dziewczyny ;)

Używam tego produktu od:okolo 1.5 mies
Ilość zużytych opakowań:Jedno koncze

Nie zbyt.

Mam problemową, jasną cerę, dla której podkład ten zupełnie się nie nadaje.
Daję AŻ dwie gwiazdki bo zdaję sobię sprawę, że dla ciemniejszej karnacji osób bez zmian trądzikowych może być ok.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bardzo fajny :)

Krótko i na temat:
*promienna cera
*nie zatyka porów
*naturalny wygląd-w ogóle nie sprawia wrażenia podkładu, bardziej jak krem nawilżająco-tonizujący
*wydajny
*dopasowuję się do karnacji

Minusem może byc to, że nie maskuje moich popękanych naczynek na skrzydełkach nosa, a bardzo bym chciała, ale tego producent nie zapewnia, wiec się nie czepiam, tylko marze na głos...;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Nigdy sie z nim nie rozstane!!

Poprostu wspanialy kosmetyk! To moj tym na KWC! Dlaczego? -->
Idelanie wtapia sie w koloryt skory, delikatnie maskuje moje male popekane naczynka, nie wyglada sie w nim jak w masce (moj chlopak nie zauwaza ze go mam na sobie), utrzymuje sie na buzi bardzo dlugo, bardzo latwy sposob nakladania, poreczne opakowanie... generalnie ma on same plusy. Uzywam go juz od 2 miesiecy i nie moge sie wciaz nadziwic jaki jest swietny. Wczesniej sama zawsze mieszalam podklad z kremem, a tu ktos o tym pomyslal za mnie. Duzy plus za konsystencje (rownomierne rozprowadzenie po twarzy jest dziecinnie latwo)!
Z czystym sumieniem polecam kazdemu!!!

Ps: nawet moja matka zaczela mi go podbierac i teraz juz nie uzywa nic innego, tylko tem cudowny podklado-krem ;-)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 (baaardzo wydajny)

jest ok ale...

dla osób z troszkę ciemniejszą, bezproblemową skórą. Nie kryje, a kolor niestety nie dopasowuje się dobrze na jasnych buziach. Ja mam jasną (ale nie bardzo jasną) cerę i on jest dla mnie teraz za ciemny (niestety). Dobry jest jak się troszkę posiedzi na słońcu :) Ale ma też wiele niezaprzeczalnych zalet (w końcu za nic 4 gwiazdek się nie dostaje) :)

+ nie jest tłusty
+ ładnie matuje
+ nawilża
+ wygląda fajnie przez cały dzień (pod warunkiem, że nie dotyka się twarzy zbyt często) :)
+ buzia wygląda na zdrową i zadbaną
+ nie zatyka porów, nie ma po nim przykrych niespodzianek

REWELACJA!!

Kupiłam ten kremik zachecona reklama i sprawdził sie w 100%. Co prawda nie mam zadnych problemow ze skora wiec nie wiem jak jest z kryciem ale doskonale upiększył moja skóre:p Jezeli chodzi o kolor to jak dla mnie jest idealny bo mam dosyc ciemna karnacje TAKZE POLECAM

Używam tego produktu od: