Bioderma, Photoderm AR SPF 50 / UVA 33

Bioderma, Photoderm AR SPF 50 / UVA 33

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Krem tonujący do skóry z problemami naczynkowymi.
Zapewnia optymalną ochronę przed promieniowaniem UVA-UVB, dzięki połączeniu nowego systemu filtrów z komplexem Bioprotection, który pobudza naturalny system obronny skóry oraz chroni przed zmianami w obrębie DNA; Formuła kremu została wzbogacona kompleksem Rosactiv, który chroni i uszczelnia naczynka krwionośne oraz zapobiega powstawaniu trwałego zaczerwienienia skóry.
Chroni skórę wrażliwą i delikatną, często zaczerwienioną i z widocznymi naczynkami przed szkodliwym działaniem słońca. Posiada działanie łagodzące i zmniejszające przekrwienie. Naturalny kolor pozwala zatuszować zaczerwienienie skóry oraz innego rodzaju zmiany skórne. Zalecany w przypadkach umiarkowanego i silnego nasłonecznienia. Lekka, delikatna konsystencja, łatwo się rozprowadza i nie zatyka porów, nie zawiera środków zapachowych. Bardzo dobrze tolerowany, fototrwały, wodoodporny.

Nie trafiony

- szarość cery,
- cena
- wydajność

Plus:
- powiedzmy plus......... delikatny koloryt, który jednak alergizuje.............

Używam tego produktu od: 2 misiecy

mam go dość

Używam tego kremu od prawie dwóch lat z przerwami, ale chyba już go więcej nie kupię.

Głowną zaletą dla mnie jest fakt, że nie robi z twarzy białej maski tylko ma jasnobeżowy kolor, który ładnie stapia się ze skórą.

Poza tym ma bardzo wysoki filtr UVA, co ma dla mnie ogromne znaczenie, bo używam go głównie po to, żeby "chronić młodość mojej skóry \' :)

Ale kryje bardzo słabo, naczynek i zaczerwienionych policzków nie tuszuje.

Świeci się nawet na suchej skórze - to jak każdy filtr.

Na poprawę stanu skóry naczynkowej raczej nie wpływa, zawiera alkohol i czasem pieką mnie po nim policzki.

Strasznie drogi.

Czuję takie zniechęcenie do kremów z wysokim filtrem, że chyba z nich zrezygnuję na rzecz przyjemniejszych w użyciu kremów z spf 15-20.

Biodermy AR używałam najdłużej z wszsytkich testowanych kremów spf , bo to jedyny barwiony filtr który odpowiada mi kolorystycznie, czyli nie jest za ciemny dla mojej bardzo jasne cery.

Ale biorąc pod uwagę, że przy tak wysokiej cenie pozostaje tak nieprzyjemny w użyciu, nie będę się nim więcej torturować.

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Lekki i jasny

Plusy:
-bardzo lekki, dobrze się rozprowadza i wchłania
-tylko lekki błysk przy skórze suchej
-dobrze nawilża
-jasny, blady kolor
-nie zapycha
-słaby zapach
-bez alkoholu
-łagodzi

Minusy:
-mała pojemność, jak na tak dużą cenę
-migruje do oczu i lekko podrażnia

Używam tego produktu od: 6msc

bardzo fajny:)

Zalety:
- wysoki filtr
- ładnie wyrównuje koloryt skóry
- trzyma się cały dzień
- bardzo łagodny, nie powoduje podrażnienia
- cena bardzo niska w porównaniu do jakości
Wady:
- twarz się po nim strasznie świeci, ale ja używam dodatkowo pudru

Ogólnie bardzo polecam:)

dobry, ale niezbyt wydajny

Kupiłam ten krem po zaleceniu dermatologa, gdy w wiosnę miałam zamykane pęknięte naczynko na nosie.
Jest na pewno świetnym blokerem. Nie powoduje podrażnień (chociaż raczej trzeba omijać oczy, bo mi np. łzawiły). Ładnie komponuje sie z kolorem skóry.
Mam spory problem z doborem kremu, bo zwykle dostaję na nosie i czole takich małych krostek. A ten krem niczego takiego nie spowodował!
Mam tendencję do zaczerwienienia cery - krem to zredukował.
Minusem jest świecenie po nałożeniu, które czasami utrzymuje sie dłużej, a czasami nie (trudno mi powiedzieć od czego to zależy). Moim zdaniem jest też niezbyt wydajny.
Super krem dla osób, które nie chcą nakładać fluidu, bo nieco wyrównuje koloryt skóry.
Podsumowując - ja jestem zadowolona.

dobry ale....

dobry lecz na lato. ładnie nawilża twarz i chroni ją przed słońcem. spełania swoje zadanie w 100%.

natomiast u mnie nie sprawdził się pod podkład, strasznie się rolował. ja go używam latem bez podkładu ponieważ nie mam jakiś wielkich niedoskonałości. ma lekki beżowy kolorek który zasłania małe przebarwienia itp. na wielkie niedoskonałości się napewno nie nadaje.....

Używam tego produktu od: latem
Ilość zużytych opakowań: 1 i pół drugiego napewno będzie więcej

Przyzwoity produkt na lato.

Przy mojej mieszanej cerze ze sklonnoscia do tradziku i przetluszczania sie w strefie T blocker na lato jest sporym wyzwaniem.
Photoderm AR dobrze nawilżał, a filtr przeciwsloneczny spelnial swoje zadanie.
Oprócz tego lekki efekt brazowujacy na plus.
Duzy minus na swiecenie sie i brak matowania.

Używam tego produktu od: w okresie letnim

jestem zadowolona

Plusy:
Wysoki filtr ochronny,
krem lekko koloryzujący - nie pozostawia białych śladów,
łatwo się rozprowadza,
ma lekką konsystencję.

Minusy:
Pozostawia cerę bardzo świecącą,
zapach - niezachwycający ale też nie odpychający.

Krem dostałam jako gratis do innego kremu Biodermy - dlatego cena nie była oszałamiająca, jednak w ofercie standardowej zastanowiłabym się czy na pewno powtórzyć ten zakup.

Używam tego produktu od: ponad roku

zastąpił anthelios

Bałam się nieco koloryzacji, ale kolorek wtapia się delikatnie w cerę, iI to olbrzymia zaleta - twarz nie jest pokryta białą świecącą mazią. Latem nawet nie muszę stosować podkładu, wystarcza oprószenie pudrem.
Krem delikatny, nie podrażnia.
Zastąpiłam nim, już chyba trzeci rok, stosowany wcześniej fluid Anthelios, który szczypał w oczy.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

całkiem dobry, ale nie dla wszystkich

Niestety nie dla mnie. Bo chociaż ma plusy

+ naprawdę zredukował zaczerwienienia
+ bardzo dobrze chroni przed słońcem

to minusy przeważają

- zapycha po dłuższym stosowaniu
- twarz świeci się po nim niemiłosiernie
- nieprzyjemnie pachnie, na szczęście potem ten zapach się ulatnia

Jeśli kiedyś moje naczynka będą mi dokuczały bardziej niż świecenie cery, to może do niego wrócę.

kiepski

Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym kremem.

Minusy:

- okropny zapach - mnie przywodzi na myśl zapełniona popielniczkę

- fatalne zapychanie! Nie wiem jak opis mógł zapewniać że nie zapycha! Zapycha strasznie i jest bardzo ciężki.

1,5 gwiazdki za wysoki filtr.

- mam cerę naczyniową ale też tłustą - świecę się po tym kremie niemiłosiernie.

- mimo koloru - krycie zaczerwienień zerowe!

Nie widzę żadnych plusów tego kremu. Dla mojej skóry - totalna porażka!

mój filtr

Nie wierzyłam, że znajdę w końcu dla siebie filtr, że z wysokim filtrem nie można wyglądać "normalnie". Zmieniłam zdanie, kiedy udało mi się kupić właśnie ten.
Na co dzień nie stosuję podkładów, ale też cerę mam w nie najgorszym stanie, więc Bioderma Photoderm AR mi po prostu wystarcza. Przypudrowuję go tylko i jeśli pamiętam, żeby nie dotykać w ciągu dnia twarzy, spokojnie wystarcza mi ta przedpołudniowa aplikacja (jednak dla pewności ponawiam ją, kiedy przebywam dłużej niż zwykle na zewnątrz). Krem ma jaśniutki kolor, właśnie taki, jaki powinien mieć kolor mojego podkładu (który to jest chyba z tej racji nie do zdobycia w polskich perfumeriach, hehe) i moja twarz wygląda z nim promiennie i świetliście.
Czasami stosuję go łącznie z minerałami (Bare Minerals) i wtedy również sprawuje się bez zarzutu.
Jestem z niego bardzo zadowolona i już nie szukam innego. Dlatego bardzo polecam!