Yves Rocher, Nature Millenaire EDT

Yves Rocher, Nature Millenaire EDT

Woda toaletowa o niepowtarzalnym zapachu, odpowiednia dla osoby, która pragnie się wyróżnić i podkreślić swoją osobowość.

Nuty zapachowe: irys, benzoes, wetiwer, piżmo, galbanum, ziarna hibiskusa, czystek

Cena: 59zł / 60ml

cudownie ziemisty

Ech... człowiek to kiedyś śmieszny był :)
Miałam kilka miniaturek i sobie wlewałam do kominka zapachowego, żeby dom pachniał ciepło i bezpiecznie.
Reszteczka kryje się na dnie wyliniałej butelki (złazi z niej to brązowe) a zapach jak był piękny, to taki pozostał.
Dla mnie pachnie przekopaną ziemią i stertami wilgotnych, jesiennych zbutwiałych liści. To jedne z najpiękniejszych zapachów jakie znam :)
Później robi się przystępniej - delikatny cynamon (o dziwo tu mnie nie drażni), jakieś korzenne przyprawy, kardamon. Suche, przydymione drewienko i benzoinowa nutka, nie do pomylenia z żadną inną. A w tym wszystkim jakaś głęboka słodycz.
Piękne są, takie samsarowate :)
Na mnie nienajtrwalsze niestety :( Na ubraniach dużo lepiej.

Szkoda, że wycofali. Miniaturki na zagranicznych aukcjach są w jakichś absurdalnych cenach...
Nie skuszę się - trudno, pozostaje mi ta reszteczka na dnie.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię - z oczywistych względów.
To chyba stały numer firm takich jak Yves Rocher albo Avon - jak już im się coś uda, to wycofują z produkcji...
Może za jakieś 50 lat wypuszczą zestaw Vintage Collection albo coś w tym stylu :)

Używam tego produktu od: od dawna...
Ilość zużytych opakowań: kilka miniaturek

Draństwo i skandal!!!

Kto wpadł na barbarzyński pomysł wycofania tego zapachu,no kto?! Mój pierwszy kontakt z NM to był ukradkowy psik z buteleczki mamy mojego TŻta. Poczułam jesienne liscie i delikatny dymek. Teraz wyławiam więcej nut, a może zapach inaczej się na mnie rozwija? Na początku czuję... kokosa, przysięgam! Dołączają do niego nuty pudrowe, z których stopniowo wyłania się dym i lekko wilgotne, opadłe, złote liście klonu. W bazie piżmo i nuty korzenne. Zapach złożony, intrygujący, inny niż wszystkie. I coraz trudniejszy do dostania, więc prawdopodobnie nie będzie mój :cry: Trwałość świetna, doskonale wyczuwalny.
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:testy, próbka

Piękny

Zapach ciepły, tajemniczy, spokojny.
Czując je na sobie widzę kobietę, która żyje wśród ludzi, ale jakby była nieobecna, ich troski i rozterki jej nie dotyczą, wśród ludzi, ale we własnym świecie.
Ona widzi świat inaczej, czuje inaczej, nie biegnie za nikim, nie goni, nie czeka.
Jest wrażliwa, widzi więcej, czuje więcej, jednak ludzkie zdanie, ludzka zawiść ją nie bolą, nie ranią.
Spaceruje jesienią po lesie w promykach zachodzącego słońca, tańczy, biega. Las szumi tak jak ona chce, milknie gdy ona tego chce. To kobieta tajemnicza, która wzbudza respekt i ciekawość, szacunek. Ona chodzi swoimi ścieżkami, idzie przed siebie, wśród nas, ale w takim różnym od naszego świecie, swoim świecie.
Flakon jest bardzo ładny pasuje do zapachu, rdzawy kolor liścia.
Zapach jest bardzo trwały, czuję go na sobie ok. 5-6 godzin.
Bardzo żałuję że został wycofany. Udało mi się kupić ponad połowę 60ml flakonu na Allegro i nową 60ml na ebayu

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 x 60ml

niby nie dla mnie

nie sądziłam że zapach tak korzenny moze mi się podobać
pasuje raczej do innego typu kobiety o egzotycznej i mocnej urodzie,
jednak mi się podobał - korzenny, miodowy, słodko brązowy
do tego piękna buteleczka, mimo żebuteleczka z korkiem jest niehigieniczna, nie lubie takich bo perfumy zbierają bakterie ze skóry i sie szybciej psują
dosć trwały, pewnie przez te korzenne nuty, na skórze czułam go nawet na drugi dzień po kąpieli

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: zimą skończyłam 1

Korzenne słodkości

Nigdy bym nie uwierzyła, że tak mnie zauroczy zapach wystylizowany na brązowy, zwiędły liść ;)

Nature Millenaire jest niezwykłe. Słodkie, przyprawowe, korzenne, egzotyczne, drzewne i orientalne, ale nie ma to wymiaru pompatycznego i przesadnego jak w przypadku większości przedstawicieli orientu. Jest trochę spożywczo - gorzka czekolada, lukier, kruche cynamonowe ciasteczko - ale zostało to przyprawione tak hojną ręką, że nie ma mowy o banale i jednoznacznej jadalności. Zapach jest na skórze suchawy, bardzo ciepły, otulający. Przemiły :)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: ...

Perełka!

Początkowa ostrość Nature Millenaire bardzo szybko zamienia się w CUDOWNY,słodki,cynamonowo-drzewno-korzenny aromat. Trwały,przez wiele godzin daje o sobie znać,60 ml starczy mi na pewno na długo :) bardzo pozytywne zaskoczenie i "najrealniejszy" cynamon jaki spotkałam w perfumach. Niebanalna słodycz,niesamowity zapach,spokojnie przebija wiele wysokopółkowych perfum. Cudo,cudo.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 60ml

SIÓDME NIEBO...

Czekolada ze szczyptą mojego ukochanego cynamonu ( :love: ).
Słodko, apetycznie, węcz bajecznie i to do tego stopnia, że aż mogłabym rozpłynąć się z zachwytu.
Zapach po prostu śliczny, otulający, przejemnie ogrzewający w zimne dni, krótko rzecz ujmując - cudeńko.
Wadę dostrzegłam tylko jedną - mała intensywność, dlatego zabieram gwiazdkę...

Szkoda wielka, że te perfumy zostały wycofane, a co za tym idzie - bardzo trudno je zdobyć, ale będę dobrej myśli, może kiedyś mi się uda ;)

Cudo =]

HeHe, rozpaczam że perfumy te wycofano z produkcji YR... Były dla mnie po prostu fantastyczne, taki ciepły sweterek otulający zimą =] Taki slodki korzenno-cynamonowy zapach! Fantastyczny, kojarzył mi sie z pieczeniem pierniczków. Zapach bardzooo dlugo się utrzymywał! Cos fantastycznego, nie drogie, piekne a i opakowanie niczego sobie. Gdyby tylko wrocily do oferty YR nawet bym sie nie wahała żeby je zakupic!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Smazone kotlety

Kupiłam skuszona opisem w sprzedazy wysyłkowej YR. Njapierw zapach wydał mi sie miły, jednak jkiedy znajomy spytał mnie dlaczego pachne smazonymi kotletami ( zaraz po uzyciu NM) kompletnie mnie od niej odrzuciło:) Dałam koleżance, ale jej podobnie sie kojarzyła:) Więc powędrowała do jakiejś starszej ciotki tej koleżanki. Nigdy wiecej Natura Millenaire

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niewiele, z 5 ml:)

Calkowicie podbita :-)

Slodki, drzewno-korzenny zapach, moja milosc od pierwszego powachania ;-))). Duzo slyszalam wczesniej o Nature Millenaire, ale bylam pewna, ze mojego serca nie podbije - niestety, zupelnie nie bylam przygotowana na cos tak pieknego, upajajacego, fascynujacego. Rzeczywiscie, jest tam i czekolada, i przyprawy, i nuty drzewne, i chyba odrobinka owocow - calosc jest taka, ze moglabym go wyzerac lyzeczka z buteleczki, mmmmm ;-))).
Oczywiscie wycofany - bo jak mogli zostawic w sprzedazy taki cudny zapach, tiaaa.
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedna probka

To BYŁO cudo!

Czy kupię? Zaznaczylam opcję że nie wiem - może i kiedyś do nas wróci! Dlaczego fiemy wycofują naprawdę piękne rzeczy? (za to ucinam kawałek gwiazdki).

Zapach poznałam stosunkowo niedawno - w gablocie mojej kumpelki - i popłynełam natychamiast - pięlny, otulający, głęboki, zmyłśowy, korzenny, niepowtarzalny, charakterystyczny, taki w podczas wąchania którego można było się wprost rozpłynąć. Trwałość - nie można narzekać

Buteleczka - bardzo ładna - kolor liścia zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż w tej zielonej!

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Korzenna slodycz

Zapach, który lubię od lat. Byl to chyba pierwszy orientalny zapach jaki miałam, dlatego mam do niego ogromny sentyment.
Zapach jest słodki, korzenny. Intensywny, ale nie jest zbyt natarczywy. Utrzymuje sie długo.
Szkoda, ze już wycofany.
Butelka ładna, taki jesienny liść. Może nieprzypadkowo, bo bardzo dobrze nosi sie ten zapach jesienią właśnie, pięknie otula i ogrzewa.
Czy ponowie zakup? Raczej wątpię- coraz trudniej dostępny. Myślę, ze moja sentymentalna butelka na długo mi wystarczy, a zresztą mam już inne wielkie miłości...

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka butelek, aktualnie w trakcie 50 ml