Ziołolek, Linoderm Plus (Maść z alantoiną)

Ziołolek, Linoderm Plus (Maść z alantoiną)

Maść zawiera:
witaminę F pochodzącą z oleju lnianego, która natłuszcza i nawilża.
alantoinę przyspieszającą gojenie, wygładzającą i regenerującą uszkodzoną skórę,
witaminę E usuwającą wolne rodniki.

w słoiku
50-100ml
normalna
pielęgnacja ciała
regenerujące, uelastyczniające / na rozstępy
bez alkoholu

Bardzo treściwa i wydajna maść, odpowiednia dla najdelikatniejszej skóry dziecka

Maść Linoderm Plus z alantoiną stosuję jako standardową maść pod pieluszkę w pielęgnacji mojej rocznej córeczki. Produkt jest odpowiedni dla dzieci od 1. dnia życia, zawiera witaminy E i F oraz łagodząca alantoinę.

Kosmetyk jest bezzapachowy, a jego konsystencja jest bardzo treściwa i gęsta, dzięki czemu zabezpiecza na długo okolice pieluszkowe. Kosmetyk ma kolor żółtawy. Maść wcale nie tak łatwo zmyć nawet podczas kąpieli, ale według mnie to dobrze o niej świadczy. W przypadku wystąpienia podrażnień na skórze zaobserwowałam, że szybko ją regeneruje.

Produkt kupujemy zapakowany w kartonowe białe pudełeczko z zielonymi napisami. Wewnątrz znajduje się plastikowy pojemniczek w kształcie walca, zamykany zieloną nakrętką. Produkt dodatkowo jest zabezpieczony folią aluminiową, wobec tego mamy pewność, że nikt przed nami go nie otwierał.

Maść jest dostępna w niektórych aptekach, ja przeważnie kupuję ją w drogerii internetowej. Kosztuje ok. 12-15 zł za opakowanie 50 ml, w zależności od sklepu. Pojemniczek maści o takiej pojemności starcza mi na ok. 2 miesiące standardowego smarowania okolic pieluszkowych. Ponieważ kosmetyk ma prosty skład, jako mama mam pewność, że stosowanie go jest bezpieczne dla delikatnej skóry niemowlęcia. Polecam wszystkim rodzicom, jest to dobrej jakości maść i do tego starcza na długi czas.

Uwielbiam

Stosuje krem przy AZS. Szczególnie na uszkodzoną, przesuszona skórę. Krem pomimo, że nie nadaje się na dzień jest bardzo skuteczny. Jest bardzo tłusty, ale super radzi sobie z podrażnieniami. Natluszcza i regeneruje skórę. Działa kojaco i tworzy opatrunek na skórze. Często stosuje na zaczerwienione i suche powieki. Rano są jak nowe. Przy dłuższym stosowaniu na twarz zapycha, więc radziłabym stosować z umiarem. Generalnie polecam. Jest delikatny.