Vichy, Oligo 25, Błyszczyk

Vichy, Oligo 25, Błyszczyk

Intensywnie nawilżający błyszczyk, który polepszając ukrwienie ust i delikatnie je złuszczając przywraca im miękkość i gładkość oraz poprawia ich koloryt. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych: musujący róż, orzeźwiający pomarańcz, promienna czerwień, błękitne złoto, słoneczne złoto.

bardzo dobry

Bardzo dobrze działa na usta - przede wszystkim ich nie wysusza.
Daje świetny połysk,bez żadnych brokatów ani drobinek nie-wiadomo-czego, jest wygodny do noszenia w torebce - nie paćka się i nie wydostaje sam z tubki.
Jest wydajny.
Cena nie jest wygórowana, jak na kosmetyk tej jakości.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań:prawie jedno

dobry, ale ta cena

dostałam kiedyś od cioci w prezencie na gwiazdkę dwa odcienie tego błyszczyka - jeden malinowo-pomarańczowy, który na ustach wyglądał naturalnie i jeden, mniej trafiony, z dziwnym złotym połyskiem (do tej pory nie zużyłam)

pierwsze co pomyślałam - jaka strata kasy ;)
ja od błyszczyka nie wymagam wiele, nie wiem po co wydawać 30zł, takie same właściwości pielęgnacyjne mają dużo tańsze kosmetyki

a poza tym nie lubię tubek, wolę aplikatory, szczególnie pędzelki

tak czy inaczej, powiedzmy, ze jedno opakowanie zużyłam z przyjemnością, a z drugim się męczę ze względu na kolor, który jak na złość jest wyrazisty i wytrzymały ;)

Ilość zużytych opakowań: jedyno, w trakcie drugiego

milusi

może nie jestem od niego uzależniona, ale i ładnie wygląda na ustach, jest "smaczny" i chroni. Przetestowałam wszystkie kolory, są na tyle subtelne, że każdej dziewczynie będą pasowały. Nie pachnie "plastikowo", nie lepi się i jest wydajny. Niby ochrona, a do tego zdobi. Można paćkać po ustach bez lusterka, co często czynię.

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań:

Fajny efekt

Bardzo lubie ten blyszczyk, szczegolnie ze wzgledu na to jaki daje efekt na ustach. Wargi ladnie blyszcza, taki efekt mokrych ust. Jednoczesnie nawilza i pielegnuje. Mam odcien rozowy i na poczatku balam sie, ze bedzie za intensywny. Ale na ustach jest prawie bezbarwny. Duzym plusem jest to, ze w ogole sie nie lepi, nie jest tez ciezki a mimo to nie zjada sie szybko. Nie jest bardzo drogi zwazywszy na firme i wydajnosc. Ogolnie bardzo polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsze

leczniczy

Wspaniały gdy mam spierzchnięte usta. Kolor delikatny, prawie nie widoczny. Kliei się i niestety zjada szybko. Usta są miękkie i nawilżone, z śliczny mokrym efektem.Używam tego produktu od: roku

Najlepszy z najlepszych

Błyszczyk delikatnie pielegnuje usta, dlugo sie na nich utrzymuje. Ma fajna, niestlusta konsystencje. Nie klei sie. Ladnie pachnie. Kolor jest niewidoczny, ladnie sie blyszczy.
Idealny na lato i na zime.

Używam tego produktu od:2ch lat

Spełnia obietnice

miałam kolor radiant red - koloru na ustach nie było, natomiast efekt mokrych ust doskonały, długo się trzyma a przede wszystkim doskonale nawilża,

ostatnio miałam mocno spierznięte usta do tego stopnia , że zerwałam naskórek z ust i bardzo bolało, nie miałam oligo 25 przy sobie a inne specyfiki mało działały. Pobiegłam do apteki i kupiłam w kolorze Yellow Golden

usta wyleczone, a kolorek super, Yellow Golden posiada mnóstwo delikatnych drobinek, mam wrażenie, że nie specjalnie złote lecz bardziej srebrne, natomiast na ustach wyglądają bosko, usta są jakby powleczone łuną, lśniącą taflą. Lubię błyszczyki brokatowe i z drobinkami, ale takiego efektu się nie spodziewałam po Oligo. Tak, że jestem zadowolona i z koloru (drobinkowej lśniącej tafli) a też dobrze nawilża i wyleczył moje spierzchnięcia, usta są super. Trzyma się tak sam długo ok 3-4 godzin, jest bardzo wydajny. PolecamUżywam tego produktu od: 3 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i w trakcie drugiego

Yellow Golden kupiłam w aptece za 28 zł

Super mój ulubiony

Błyszczyk jest świetny.
Przede wszystkim dlatego , że nie obciąża ust, jest poprostu lekki.
Nie cierpię gęstych sklejających i obciążających usta mazi.

Ten jest lekki, nie skleja, super nawilża i ładnie się błyszcz. Zauważyłam że efekt mokrych ust bardziej pociąga mężczyzn niz potłuczona bombka choinkowa :D

lubię

Zaczne od poprawki To nie błyszczyk - tylko pomadka nawilżająca w płynie:-)Jest bezzapachowy kolor transparntny choc tubka na to wcale nie wskazuje:P
Lubię maznąć się nim na noc wtedy wiem jak działa A naprawde nawilża i się nie klei.
Minus za cenę troche wygórowana
Używam tego produktu od:pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania 1 tubki

dobry ale za drogi

Bardzo przyjemny i dobry błyszczyk. Jest gęsty ale nie kleisty, świetnie chroni usta ale też pielęgnuje. Usta są gładkie, miękkie i nawilżone. Daje bardzo subtelny połysk, bez drobinek, wygląda ładnie i naturalnie. Jest trwały. Zapobiega wysuszeniu ust, pierzchnięciu i podrażnieniom, dobrze sprawdza się zimą przy mroźnej i wietrznej pogodzie.
Błyszczyk ma delikatny zapach, przyjemny, trochę owocowy ale bardzo subtelny.
Błyszczyk jest bardzo wydajny, używałam go kilka miesięcy.
Niestety produkt jest zbyt drogi jak na zwyczajny w sumie błyszczyk, podobne można kupić w dużo niższej cenie ale myślę, ze i tak jeszcze kiedyś się skuszę na niego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ideał

kupiłam bo był akurat szeroko reklamowany i zaskoczył mnie. Świetny, nawilża usta doskonale, nie ma nieprzyjemnego smaku i zapachu. Na ustach wygląda zawsze świeżo i naturalnie. Nie ma brokatu :) moim ulubionym kolorem jest fizzy rose :)

Ok dla naturalnego wygladu

Mimo, że bardzo nie lubię błyszczyków bezbarwnych ten jakoś mi podpasował.
Może dlatego, że nie błyszczy się tak strasznie, nie lepi i wygląda bardzo naturalnie.
Plusy:
- delikatny, naturalny wygląd na ustach
- dla mnie bardzo przyjemny zapach i smak- nie
nachalny
- poreczna i wygodna tubeczka
- ładny kolorek w tubeczce (na ustach niestety brak:))
- dobrze dziąla, nawilża
- nie klei się
- nie czuć go jakoś strasznie na ustach

Minusy:
- cena mogłaby być może trochę niższa- błyszczyk jest przyjemny ale bez cudów :)

Używam tego produktu od:tygodnia