Vichy, Oligo 25, Błyszczyk

Vichy, Oligo 25, Błyszczyk

Intensywnie nawilżający błyszczyk, który polepszając ukrwienie ust i delikatnie je złuszczając przywraca im miękkość i gładkość oraz poprawia ich koloryt. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych: musujący róż, orzeźwiający pomarańcz, promienna czerwień, błękitne złoto, słoneczne złoto.

kochammm

nie wyobrażam sobie torebki bez Oligo ! mam dwa : jeden miniaturkę a drugi pełnowartościowy kolory fizzy rouge. pierwszy błyszczyk który się nie klei, nie waży w kącikach ust, nie błyszczy przesadnie i w dodatku dba o usta :) do zapachu już dawno się przyzwyczaiłam i nawet go polubiłam ! poprostu rewelacja !

Używam tego produktu od:1,5 roku

Nić nadzwyczajnego

Nadaje tylko trochę połysku i co najgorsze złuszcza usta,co powoduje zgrogowacenia w kącikać ust. Nie ma zapachu owoców, a pachnie taką hmmm "apteką" . Plus za to że długo się trzyma i ma ładne opakowanie :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Najlepszy!

To już moje 5 opakowanie tego cuda aptecznego(:Delikatnie pachnie, nadaje efekt zdrowych apetycznych ust. Dość długo się utrzymuje, nie zbiera się w załamaniach ani kącikach ust. Nie tworzy białego nalotu. Wygląda super naturalnie!Dla zwolenniczek świeżego wyglądu!!!!!!!!Mój ulubiony to musujący róż

Używam tego produktu od:2 lat

Średni

Jakość nie adekwatna do ceny. Jak dla mnie ma za rzadką konsystencje i nie nadaje żadnego koloru, tylko subtelny błysk.Nawilża dość dobrze usta I łatwo sie rozprowadza. Ma małą pojemność i dość szybko się zużywa.

Ilość zużytych opakowań:nie

Lubię...

Błyszczyk ten ma wady - nie nadaje ni grama koloru oraz średnio pachnie (wolę takie "słodziaki"). Ale dobrze pielegnuje usta i nie zbiera się w kącikach. Tak więc jako upiększacz to tylko dla wielbicielek naturalnego koloru ust, a jeśli chodzi o pielęgnację to nic mu zarzucić nie można. No chyba że cenę...

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy

ok

co jakis czas powracm do niego, blyszczyk to moze za duze slowo ale jest przyjemny w urzyciu usta sa zdrowe i miekkie, kolor blyszczyku jest bez znaczenia - na ustach wygladaj identycznie, polecem na spierzchniete usta szczegolnie latem

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam

jak każdy inny

Transparentny (kolor tubki prawie nie gra roli - ja miałam pomarańczowy), przyjemny w uzyciu błyszczyk o bardzo ładnym, plastikowym zapachu. Ten zapach to dla mnie największa zaleta. Nie zauważyłam obiecywanego pielęgnacyjnego działania - nawilża usta jak każdy inny i jak każdy (oprócz mojego ukochanego "Eau de Gloss" Bourjois) trochę się klei.
Rozczarowało mnie trochę, że wbrew reklamie usta nie stają się od niego bardziej czerwone.

Używam tego produktu od:sporadycznie od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Swietny

Jedyna jego wada jest to, ze nie daje koloru. Ale nie przeszkadza mi to tak bardzo, bo inne jego zalety rekompensuja mi to. Rewelacyjna zelowa konsystencja, blyszczyk w ogole sie nie klei (a to dzis rzadkosc wsrod blyszczykow) i swietnie nawilza usta. Ma tez delikatny i nienachalny zapach. Efekt jaki daje jest bardzo subtelny: sliczny blask koloru, bez zadnych drobinek, ktorych niecierpie. Bardzo dobry blyszczyk, polecam.

Używam tego produktu od: rok

Rozczarowanie

Kupiłam zachęcona opiniami na wizazu i bardzo się rozczarowałam. Błyszczyk (ten różowy) nie daje absolunie żadnego koloru, żeby w ogóle było go widać na ustach, muszę nanieść go sporo i zrobić sobię klejącą ciapaję. Bardzo szybko znika a do tego śmierdzi i ma niemiły smak. Podejrzewam nawet, że chyba trafił mi się jakiś egzemplarz przeterminowany albo popsuty :-( Termin ważności był jednak ok. Po pierwszej aplikacji wszystkie skórki stanęły mi do góry, usta zrobiły się szorstkie i nieładne. Uparcie używam go jednak nadal. Skórki już tak nie odstają ale do zapachu i smaku trudno mi się przekonać. Poza tym bardzo szybko go ubywa. Podsumowanie: produkt absolutnie niewart swojej ceny!

spoko

lepki, bardzo gesty, dobrze nawilza i przy okazji wygladza, ladnie pachnie, jedyne co mi sie nie podoba to to ze wszytskie jego odcienie tak naprawde sa przezroczyste, nie daja nawet minimalnego koloru!!!!

Używam tego produktu od:4 tygodni

Niezły

W zasadzie ma tylko jeden minus: w zastraszającym tempie znika z ust. Trzeba co pół godziny nakładać kolejna warstwę. Poza tym same plusy: zapach jest ok, pielęgnuje i wygładza usta.

Używam tego produktu od:miesiaca

Milusi

Super pachnie, dość szybko znika zust poniewąz nie jest gęsty i nie klei się. Nie wysusza ust, dobrze nawilża!!! Generalnie nie lubie błyszczyków bo usta skleją się, w tym przypadku tego nie ma.
Słabo wydajny.
Generalnie polubiłam go i polecam :)

Używam tego produktu od: 2 tyg.