Bell, Satin Mat (Matowe cienie do powiek)

Bell, Satin Mat (Matowe cienie do powiek)

Delikatne jak mgiełka, pudrowe cienie do powiek Satin Matt firmy Bell.
Idealne dla delikatnego naskórka powiek, trwale do niego przylegają, nie osypują się i nie odkładają w załamaniach. Różnorodność kolorów, pozwala na stworzenie wyjątkowych makijaży, a witaminy C i E chronią i pielęgnują naskórek, nadając mu subtelną miękkość jedwabiu. Matowe cienie do powiek Bell Satin Matt są dostępne w jedenastu odcieniach.

Mój ukochany

Wszędzie szukałam dla siebie idealnego jasnego koloru (koloru skóry) i znalazłam (No 145).
Bardzo delikatny,pudrowy.
Ten kolor fajnie też rozjaśnia cienie pod oczami.
Jeszcze jeden ogromny plus to cena.

Polecam.

Super :)

Kupiłam przez przypadek. Szukałam szafy Bell zachęcona opiniami o Pudrze 2skin i przy okazji zakupiłam m.in. cień w kolorze cielistym (nr.145) za 7 zł. Jest świetny. Idealny do makijażu dziennego. Mocno napigmentowany, łatwy do nałożenia, bardzo naturalnie wygląda. Używam go codzienie i prawie go nie ubyło.
Odejmuję pół gwiazdki za to, że w czasie 8h pracy czasem muszę oko "poprawić". Nie zmienia to jednak faktu, że raczej zostanie ze mna na dłużej.

rewelacja

cienie sa rewelacyjne, maja piekne kolory, swietnie sie z nimi "pracuje", sa stosunkowo trwale, nie osypuja sie no i cena!!naprawde godne polecenia, dyskwalifikuja wiele drozszych marek! ps. szkoda tylko ze gama kolorystyczna nie jest zbyt bogata
Używam tego produktu od: miesiac, moze dluzej
Ilość zużytych opakowań: 2 rozne (roz i braz-w trakcie)

ŚWIETNE.!

Posiadam cień brązowo-szary ,nr. 147.
Muszę powiedzieć, że jestem zachwycona.

Cień jest super napigmentowany, jego konsystencja jest kremowa, bardzo długo się trzyma, nie obsypuje się i ślicznie wygląda z kremowymi cieniami lub w odcianiach złota .
Faktycznie zostawia bardzo przyjemną , satynową powłokę.
Do tego jest niedrogi. Czego chcieć więcej.

Jedyny mankament jest taki, że nie wszedzie możemy je dostać, w niewielu drogeriach można je znaleźć.

+za wytłoczone motylki :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Niewiem

Niestety mam bardzo mieszane uczucia. Bo duzym jego minusem jest to że robi placki- ciężko sie rozprowadza, bardzo nierównomiernie. Zwlaszcza jesli robie to na baze..to juz go nie rozetre.. kolory ładne, fajnie napigmentowane i za taka cene. Posiadam ciemny brąz. jest sliczny..ale te plamy odstraszaja mnie całkiem:(

Bardzo dobre, niedrogie cienie

Cienie są bardzo, bardzo dobre, szkoda tylko, że w niewielu małych drogeryjkach można je spotkać.

-są bardzo ładnie napigmentowane, mam 3 kolory:
szary 147, brązowy 148, fioletowy 150

-zostawiają taką aksamitną, satynową, bardzo przyjemną jedwabistą powłoczkę

-bardzo ładny, wytłoczony motylkowy wzór, lubię takie rzeczy

-nie obsypują się nadmiernie, trwałość na bazie bardzo zadowalająca, bez bazy też trzymają się ładnie kilka godzin bez zmian, potem troszkę blekną

-chętnie spróbowałabym innych kolorków, niestety są słabo dostępne i rzadko je widuję

Bardzo porządne cienie.

W załącznikach zdjęcia na palcu i zdjęcia samych cieni w opakowaniu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 3 kolorów

Znakomite! Piękne maty! Trwałość i elegancja!

Przede wszystkim znalezienie dobrych cieni prawdziwie matowych graniczy z cudem. Dlatego bardzo cieszę się, że je odkryłam.
Cienie są prawdziwie matowe, żadna satyna czy perła, której wszędzie zalew. Przez to eleganckie i na każdą okazję.
Nie osypują się przy nakładaniu, konsystencja wręcz wyborna. Super się nakładają i super rozcierają. Pigment jest w sam raz. Pięknie łączą się ze skórą. Są trwałe - nie wchodzą brzydko w załamanie powieki. Kolory bardzo ładne. Cielisty kocham ponad wszysko i używam nawet jak nie maluje cienami oczu - dla wyrównania koloru powieki. Często stosuje go też pod oczy jako korektor/rozświetlacz. Przy mojej jasnej karnacji sprawdza się tu idelanie i pięknie utrwala korektor pod oczami a czasem go zastępuje.
Uwielbiam też ich dwa brązy, szczególnie zimny brąz.

Opakowania są ładne, dobrze się otwierają, poręczne. Ciekawa faktura motyli:)

Minus za małą ilość kolorów. Cienie są tak dobre i tak lubiane, że firma powinna już dawno poszerzyć kolorystykę, szczególnie, że na rynku brakuje dobrych cieni matowych - nawet z wysokiej półki.

Minus też za dostępność. Poprawia się - ale nadal firma ma duży problem z dystrybucją, mimo naprawdę dobrej jakości produktów jak za tą cenę.

Bardzo bym sobie życzyła całej matowej paletki np. 8 czy 12 cieni o tej samej jakości. Łatwo by było zabrać w podróż, do torebki czy generalnie miec je w jednej paletce a nie osobno. Chwaliłabym wtedy firmę pod niebiosa!

Dla mnie cienie są rewelacyjne. Cielisty będę odkupywać w koło bo używam co dzień. Inne nie zużywają mi się tak szybko ale z całą pewnością kiedy się skończą i będą na rynku - kupuje!

Mam brązy, cielisty, zielenie, biały, różowy. Chyba wszystkie oprócz niebeskiego - bo nie maluje się na niebiesko:)

Ilość zużytych opakowań: kilka kolorów - cały czas jedne opakowania

świetne!

Kupiłam go całkiem przypadkowo, po prostu potrzebowałam czegoś na już. I... jestem zachwycona!

Cienie:
+nie obsypują się,
+nie kruszą,
+nie zbierają w załamaniu powieki,
+świetne kolory, [brąz jest naprawdę brązowy],
+ładne opakowanie,
+długo zostają na powiece,
+wydajne,
+świetnie się cieniują,
+ śmiesznie niska cena,

Posiadam kolor nr. 148 i żałuję, że tylko ten jeden... :(
Żadnych minusów jeszcze nie znalazłam. :)
POLECAM!

bardzo fajny

bardzo fajny cien, szkoda ze mam jeden- kolor skory

+ladne opakowanie- proste dobre,wytrzymale i na poczatku cien mial sliczne motylki
+ ladnie wyglada na powiece- praktycznie zawsze go stosuje
+nie pachnie, nie pyli
+dlugo sie trzyma (jak mam liner i ten cien to daje w zalamaniu baze ale pod lukiem brwiowym(gdzie nie potrzebuje bazy) bardzo dlugo sie trzyma)

minusow nie ma

dobry matowy cien, jak spotkam kiedys te cienie (u mnie niestety nie ma ;/) to kupie sobie - widzialam taki fajny braz

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pol jednego

zdecydowanie polecam!!

zdecydowanie mój nr 1 jeśli chodzi o cienie! używam waniliowego kolorku, bardzo naturalnego, utrzymuje sie caly dzien, jest jedwabisty i pieknie matuje, wydajny, wrecz idealny dla mnie!! Duzo lepszy od manhattana, astora i innych drozszych marek. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno i będzie ich dużo więcej!

Brawo, Bell!

To były moje pierwsze matowe cienie - i nadal uważam, że są znakomite!
Pierwszy plus - to paleta kolorów: bardzo naturalne, eleganckie - uwielbiam takie, zwłaszcza w wydaniu matowym. Ponadto trwałe, niezwykle miłe w aplikacji - miękkie i jedwabiste. Nie pylą!
Jasny, cielisty (nie pamiętam numeru) wydałam, bo w Inglocie znalazłam mój ideał "cielaka", jednak pozostałe bardzo lubię, a są to: pudrowy róż 144, świetny nawet do subtelnego podkreślania bladych policzków; opisywany tu już 147 - brązowoszary, moim zdaniem zbliżony do 358 z Inglota, ale nieco cieplejszy; oraz 140 - ja nazywam go brunatnym, bo jego czerń jest niezwykła - taka ciepła, piękna; jest świetny do robienia kresek na mokro.
Bardzo polecam te cienie do makijaży "w kolorach ziemi". Jedyny ich minus - jeśli to można nazwać minusem - jest niezbyt ładne opakowanie, estetki może nie będą usatysfakcjonowane ;).

Ilość zużytych opakowań: napoczęte cztery

elegancki matowy makijaż.

Oceniam 3 cienie z tej serii :
145- cielisty/waniliowy - używam aktualnie
147 - szaro bury brązowy - używam aktualnie - już drugie opakowanie
1.. - czarny (pokruszył mi się przy próbach przeprowadzki do dużej palety Inglot)

Cienie są przede wszystkim eleganckie - matowy makijaż ma to do siebie, że nadaje się na różne okazje, również te "oficjalne".

Intensywność koloru (tak tak, to ta znielubiana przeze mnie słynna "pigmentacja" ) na bazie ArtDeco (bez niej w moim przypadku nie ma sensu nakładać cieni) jest bardzo dobra.

Opakowanie - no cóż - nie jest może szczególnie eleganckie - wolę ciemne, jak np. MAC, Inglot, ale nie umniejsza ono zawartości.
Ogólnie oceniam je jako praktyczne i trwałe. I obiektywnie niebrzydkie.

Kolor 147 jest moim absolutnym faworytem jeśli chodzi o "brązoburoszarość" - idealny też na całą powiekę w makijażu mono. Chłodny, nie za ciemny brąz. Do niebieskich oczu rewelacja:)

Cena - 7-8 zł , choć np. za 10zł możemy mieć wkład Inglota. Nie ma tam jednak dokładnie takiego matowego brązu , więc nie narzekam, bo tak czy siak wydatek to żaden.

Dostępność - słaba. W moim mieście jedynie w jednej z galerii handlowych jest stoisko Bell. W małych drogeriach, tym bardziej w sieciówkach ich nie spotykam. A szkoda, bo wiem, że niektóre Natury mają Bell.
Ja swoje kupiłam w warszawskiej Hebe po cudownie promocyjnej cenie 4.90 :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania