Clarins, Huile Santal [Face Treatment Oil] (Olejek do twarzy do skóry suchej lub naczynkowej)

Olejek do twarzy na bazie roślin, dla cery suchej lub naczynkowej. 100% czystych wyciągów z roślin.
Działanie:
- zmniejsza przekrwienie, działa tonizująco
- łagodzi zaczerwienienia
- koi i nawilża
- zapobiega odwodnieniu
- wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych.
Zawiera:
- olejki eteryczne z drzewa snadałowego, kardamonu i lawendy: zmniejszają przekrwienie, stymulują i zmiękczają naskórek
- olejek z orzechów laskowych: zapobiega odwodnieniu, odżywia, wygładza.

na zaczerwienienia, nawilżające, łagodzące
olejek
sucha, naczynkowa, odwodniona
z pipetą
lekkie
olejki

brat bliźniak lotusa?

Używałam olejku lotosowego i byłam nim zachwycona, ale jako posiadaczka cery mieszanej postanowiłam dopieścić moje suche poliki. I co się okazało? Poza zapachem te olejki właściwie niczym się nie różnią ;) To znaczy oba sprawdziły się świetnie, ale nie widzę specjalnej różnicy w działaniu.
Jak już pisałam w recenzji lotusa - więcej tych olejków nie kupię ze względu na zbójecką cenę - teraz mieszam własne kompozycje zapachowe.

Używam tego produktu od: kilku lat

mozliwy

Chcialam zmienic i wyprobowac iinny z tej samej serii olejek i niestety sie rozczarowalam ;( Olejek przeznaczony do cery bardzo suchej i taka cere mam , natomiast wcale mi jakos nie natluscil cery i wrecz odwrotnie rano bylo bardziej wysuszona ,grrrrrrr.
Zapach nie za bardzo mi tez odpowiadal, wiec szybciutko wrocilam do swojejgo ulubienca z tej serii Clarins Orchidee

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:nie zuzylam oddalam