Dax Cosmetics, Chusteczka samoopalająca z wyciagiem z lilii wodnej, d-pantenolem i witaminą E

Chusteczka samoopalająca do stosowania na twarz i ciało. Nowatorska i niezwykle wygodna w aplikacji samoopalająca chusteczka nasączona wysokiej klasy czynnikiem brązującym. Preparat łatwo i równowmiernie rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania i nie pozosatwia smug. Zawiera czynniki pielęgnacyjne, wyciąg z lilii wodnej, d-pantenol i witaminę E, które nawilżają, łagodzą podrażnienia oraz chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem. Chusteczka posiada delikatny, przyjemny zapach.

Skład: aqua, glycerin, dihydroxyacetone, PPG-26-buteth-26/PEG-40 hydrogenated castor oil, d-panthenol, butylene glycol, nymphea alba, tocopheryl acetate, DMDM hydantoin iodopropyl butylcarbamate, parfum.

Cena: 2 zł / szt.

jest ok. Tańszy niż samoopalacz, nie zostawia smug, nie jest czasochlonne.

Jak dla mnie super produkt. Nie zostawia smug, nie trzeba długo czekać na efekt, a efekt koncowy nie jest przesadzony.
Cena też niska, warto spróbować.
Minus to efekt ściągnięcia skóry po uzyciu, ale szybko mija, więc nie jest to bardzo wielki minus.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo dobre

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu,nie spodziewałam się,że chusteczki opalające na prawdę działają.Nie wiem jak inne firmy ale te są super!Jedną można wysmarować cały tułów.Jak dla mnie ,te chusteczki są lepsze od samoopalaczów w kremie
PLUSY:
-nie robi zacieków,to chyba najważniejsze;)
-wydajne
-dobra cena
-naturalny odcień opalenizny
-nie zmywa sie szybko
MINUSY:
-słaba dostępność
-trzeba trochę poczekąć na wyschnięcie,żeby nie upaćkać ubrań;P

Używam tego produktu od: 1

U mnie spowodowała alergię.

Nie mogę ocenić tego produktu pod względem efektywności,
bo po posmarowaniu dostałam alergii.

Chusteczka jest nawilżona, ale nie \\\'przesycona\\\' płynem samoopalającym.

Zapach nie jest drażniący.

Aplikacja jest łatwa, ale płyn zostawia lepką warstwę.

Ogólnie po 10 sekundach zaczęłam czuć ciepło na twarzy,
pojawiły się dwa czerwone placki na policzkach -
palące i szczypiące, jakbym się poparzyła na solarium.

Uczucie stało się mniej intensywne po zmyciu świństwa wodą i żelem (Lirene)
i posmarowaniu twarzy kremem do odparzeń dla dzieci.

Szkoda, bo skuszona promo w Rossmannie kupiłam zapas, który musi polecieć do kosza...

Używam tego produktu od: Dzień - uczuliła mnie, jak żadna wcześniej
Ilość zużytych opakowań: 1 chusteczka

dla mojej bladej skóry idealne

dla mnie idealne
bardzo łatwo się je aplikuje
nie da się nimi zrobić smug, bo chusteczka bardzo pomaga w aplikacji samoopalacza
mają ten charakterystyczny zapach samopalacza ale mi to wogóle nie przeszkadza-wręcz przeciwnie lubię ten zapach
nadają lekką, nienachalną, delikatną opaleniznę-brązową nie pomarańczową-co mnie bardzo cieszy
czy nawilżają? po aplikacji tak ale kiedy wnikną w skórę pozostawiają takie jednak suche uczucie na skórze
mimo to lubię je i są one moim KWC w lato
balsamy brązujące poszły w odstawkę

Bardzo dobre

Produktu nie kupię ponownie, ponieważ odwidziała mi się opalenizna i wolę siebie w wersji bez :) Jednakże, muszę powiedzieć, że swego czasu chusteczki dax bardzo mi podpasowały.
-ładny odcień opalenizny, subtelny i naturalny
-łatwa aplikacja
-brak smug i zacieków
-tanie
-nie wysuszają a powiedziałabym, że nawet nawilżają :)
-przyjemny zapach

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

całkiem ok

Używam tych chusteczek jedynie do \'nadania kolorku\' twarzy. Chodzę na solarium ale twarzy nie opalam więc jakoś pasuje zniwelować tą różnice. Chusteczka spisuje się dobrze, myślałam o stosowaniu jej na cale ciało ale jakoś mam obawy, że sobie tylko tym zaszkodzę.

+łatwa aplikacja
+przyjemny zapach
+bez smug
+ładny kolor naturalnej opalenizny
+cena

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cztery

Fajne

Te chusteczki są ok, nie są rewelacyjne, ale są nawet fajne. Miewałam lepsze samoopalacze, ale te są ok. Jednak mają dwa duże minusy, który bardzo mi się nie podobają :/ Pierwszy jest taki, że całej jednej chusteczki nie mogę nakładać na twarz, bo raz tak zrobiłam i miałam całą pomarańczową twarz.! Okropność.! Efekt jest super kiedy wysmaruję sobie twarz bardzo delikatnie, skóra twarzy jest leciutko brązowa i odświeżona, ale pod żadnym pozorem nigdy nie nałożę całej na jedno miejsce! bo wtedy to jest masakra.! Drugi minus to taki, że robi plamy (nie na twarzy, tylko na rękach i nogach się robią). Staram się wysmarować ciało jak najdokładniej, a tu takie plamy muszą się robić. Na razie nie wiem...
Plusy:
+ Delikatny efekt
+ Ładny brąz
+ Skóra jest taka mięciutka i gładka :)
+ Ładny zapach

Minusy:
- Masakryczny pomarańcz jeśli za mocno wysmaruje się twarz (według mnie dwie warstwy do nałożenia to stanowczo za dużo, tylko jedna i to malutko!)
- Robi plamy, lecz na twarzy wszystko ok, ale na nogach i rękach brzydkie plamy :(

Chusteczki na ogół są fajne, delikatne, mają piękny zapach tylko te dwa minusy trochę mnie odrzucają,

Ilość zużytych opakowań: 6 zużytych chusteczek

Bardzo fajna

Super alternatywa dla balsamu, który trzeba bardzo dokładnie wsmarowac i czekac aż wchłonie lub solarium, do którego nie zawsze jest po drodze.
Chusteczka jest idealna dla osób które szybko chcą mieć ładną opaleniznę beż wysiłku.
Wsytarczy posmarować się po kąpieli, a rano budzimy się w skórze muśniętej słońcem :)
Łatwa, szybka i wygodna aplikacja, po wszystkim dłonie od wewnątrz wystarczy wytrzeć w chusteczkę nawilżającą aby nie były pomarańczowe.
Podoba mi się że chusteczki są małe, dyskretne, w poręcznym opakowaniu, można je schować nawet w portfelu np. gdy gdzieś jedziemy, zamiast wozić ze soba butli balsamu brązującego.
Efekt jaki uzyskałam po pierwszej aplikacji był super, po 3 dniach sięgnęłam po kolejną chusteczkę.
Do lata się z nimi na pewno zaprzyjaźnię.
Na solarium nie mam czasu, z resztą nie lubię z niego wychodzić bez podkładu, który zmywam przed wejściem na łóżko, a przy świetle jakie panuje w salonie nie ryzykuję robienia makijażu.
Chusteczki to moja najnowsza nowinka kosmetyczna, która spełniła moje oczekiwania.
Cena bardzo przystępna.
Dostępność dobra: Rossmann, Natura.
Na całe ciało potrzebuję 2 chusteczek.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Fajny efekt

Polecam chusteczkę tej firmy. Wcześniej nie musiałam stosować,bo korzystałam z solarium,ale moja kosmetyczka zabroniła mi opalania twarzy ze względu na naczynka. Poleciła mi chusteczki samoopalające i powiem że jestem mile zaskoczona. Nie pozostawia smug,cera ma ładny odcień,żadnej pomarańczy czy żółci na twarzy.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: sporo

dla mnie super

Polecam te chusteczki bo: jedna chusteczka starsza na 2-3 aplikacje (wydajność); cena ok; nie tworzy maski na twarzy - nie powoduje przebarwień, nie powstają plamy przy stosowaniu - skóra wygląda naturalnie i świeżo; ma przyjemny zapach; nawilża skórę i przy nalożeniu ochładza ją; nie powoduje powstawania charakterystycznego dla samoopalaczy zapachu. Jednym słowem - mnie bardzo odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: duuużżoo

Całkiem, całkiem

Minimum raz w tygodniu używam samoopalacza w różnych formach. I muszę przyznać, że ta chusteczka działa lepiej niż samoopalacz w spray\'u.
Przy regularnym stosowaniu utrzymuje się o wiele dłużej niż 4 dni, a nawet ponad tydzień, jednak warto opaleniznę odświeżać, gdyż tworzą się plamy przy schodzeniu opalenizny.

Plusy:
-cena
-równomierne krycie bez smug
-efekt na długo

Minusy:
-mogłaby być odrobinę wydajniejsza

Ilość zużytych opakowań: minimum 10

JEDNO OKO NA MAROKO...

Zaznaczę , że swoją przygodę z samoopalaczami zaczęłam już jakiś czas temu więc jakieś tam doświadczenie posiadam. Ta oto chusteczka używana w pojedynkę nie zapewni nam trwałej i widocznej opalenizny...niestety. Rano obudzimy się z nieco zabarwioną skórą, ale gdy wejdziemy pod prysznic niewiele z tego zostanie. Zaznaczę, że mam skórę jasną a urodę typowo słowiańską, więc nie jestem z tych panien, co to nigdy nie mają dość brązu:-) Nie zrobimy sobie nią natomiast żadnej krzywdy.Nie pozostawi nam smug, zacieków itp. nawet nie musimy wycierać wacikiem łokci i pewnych elementów twarzy gdyż efekt jest niezwykle subtelny. Zaznaczyłam jednak opcję, że kupię ponownie.Dlaczego? A no dlatego, że kiedy użyjemy już samoopalacza z tubki ( takiego z prawdziwego zdarzenia) i na następny dzień muśniemy się chusteczką to otrzymamy naprawdę fajny odcień opalenizny. Na plus zapisuję również łatwość aplikacji-szybko i sprawnie. Zapach podczas nakładania wydaję się przyjemny jednak po kilku minutach jest naprawdę intensywny i czuć spalonym kurczakiem:-) Polecam , ale tylko jako dodatek do prawdziwych kosmetyków:-)

Ilość zużytych opakowań: około 6