Bielenda, Vanity, Krem do depilacji twarzy, ciała i bikini (skóra wrażliwa - stara wersja)

Wyjątkowo delikatny krem przeznaczony jest do ekspresowej depilacji twarzy oraz wrażliwych partii ciała, takich jak bikini oraz pachy. Produkt został wzbogacony ekstraktem z aloesu, który łagodzi podrażnienia, nawilża i pielęgnuje skórę, zapobiegając jej przesuszeniu.
Krem pozostawia skórę jedwabiście gładką, usuwając szybko i skutecznie zbędne owłosienie.

cała tubka na małe udka

Nie wiem czy kupię ponownie, bo się boję :-p
po jednorazowym goleniu stwierdzić moge, że:
1.zrobiłam próbę 2 dni wcześniej
posmarowałam 3cm/3cm uda, potrzymałam przepisowa ilość czasu i włoski nie zeszły, nałozyłam ponownie to co zebrałam potrzymałam jeszcze kilka minut (w sumie 15) i zebrałam - włoski się usunęły do gładkości. Zero pdoraznienia, zero uczulenia. Mało tego - zapomniałam zmyc skórę po zabiegu (bo to tylko kawałek) a i tak nie bylo podraznienia/alergii

2. sądny dzień
nałożyłam krem na całe uda, zużyłam całą tubę, ale wszystko się łądnie pokryło, szpatułka super dozuje i rozprowadza (dla porownania mam starą z joanny i jest zła), potrzymałam niecałe 15 min i sciągnełam z uda krem, potem z drugiego - włoski się nie bardzo usunęły, a do tego zaczęła mnie piec skóra

3. zabiegi PO
smrodek średni, lajtowy, z nóg zniknął przy spłukiwaniu ciepłą wodą. Ciepła woda i koliste ruchy reką usuneły włoski z ud które sie nie zebrały szpatułką. Na nogach parę wybroczyn alergicznych (swędzących krost z sącząca sie krwią), wklepałam maści i balsam łagodzacy jak radzą na opakowaniu

podsumowanie:
ogoliło 100% włosów z ud
podrazniło i uczuliło nieziemsko
krem gęsty, ładnie sie rozprowadzał
opakowanie i szpatułka są solidne
zapach znosny, lajtowy - szybko wywietrzał

ocena: 4 gwiazdki

jestem alergikiem, więc nie-alergicy nie sugerujcie się

może jeszcze kupię, krosty zeszły po 24h, ranki sa małe, więc tragedii nie ma

Super!

Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem, dlaczego coponiektórym tak nie odpowiada zapach kosmetyku - moim zdaniem go praktycznie nie czuć i mnie to bardzo odpowiada, bo znam środki, które rozsiewają naprawdę potworny zapach :/

Po drugie - w moim przypadku zadziałał 100%, nie miałam żadnych "placków" z włosów - może trzeba by go dłużej potrzymać? Ja, przyzwyczajona do tego, że należy jakiś zapas czasu dodać do tego co napisane na opakowaniu, trzymam zawsze przynajmniej 10 min ;) i jest ok.

Po trzecie - ma fajną konsystencję. Nie jest to jakaś taka ciapa, jest dość zwarty, więc się też łatwo rozprowadza.

I po czwarte i najważniejsze - nie podrażnia! Stosuję go głównie na okolice bikini i nic a nic mnie nie drażni (zazwyczaj kremy do depilacji po chwili zaczynają mnie piec, nawet te do "skóry wrażliwej").

Dodajmy do tego przystępną cenę i będzie kosmetyk wszechczasów ;)

Dla mnie bomba :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nie !

kupiłam ten krem pod wpływem całkiem niezłej oceny na kwc i przejechałam się okropnie :<.

1. zapach jest raczej średni. może nie nieprzyjemny, ale mnie osobiście bardziej odpowiada pod tym względem veet.
2. na same łydki + kolana zużyłam całą (!!!) tubkę - 100 ml :O. wydajność beznadziejna.
3. szpatułka odstraszyła mnie juz samym wyglądem, uzyłam veetowej, których dzięki Bogu mam cała kolekcję ;).
4. działanie... pozostawia wiele do życzenia. trzymałam krem na nogach ponad 15 min i usunął może 2/3 włosków, pozostawiając mi gdzienigdzie owłosione placki na nogach :/. w dodatku lekko podrażnił, co nigdy nie zdażyło mi się przy veecie (trzymam tule samo czasu).

jedyny plus - cena.
więcej nie kupię, chyba, że będzie to jedyny krem jaki będzie dostępny

Używam tego produktu od: raz

OKROPIEŃSTWO

Odradzam stanowczo! Jedyną zaletą kremu jest tylko niska cena ( chociaż wolałabym zapłacić więcej, a mieć lepszy efekt ). Odurzający zapach, okropna konsystencja, bardzo ale to bardzo trudna do zmycia, zero depilacji.. w dodatku niemiłe szczypanie podczas mycia.

Używam tego produktu od: jedno użycie
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie

Średni

To mój pierwszy krem do depilacji. Kupiłam go zachęcona ceną. Był chyba po 8zł.
Krem ma ładny zapach(nie wiem czemu inni go nie lubią, ale przecież każdy ma swój gust). Używam go tylko do pach, ponieważ po wydepilowaniu nóg, efektu nie było, a poszło na to pół tubki. Do pach jest dobry. Jestem z niego dość zadowolona, bo nie oczekuję za taką cenę produktu jak veet. Sądzę, że jeszcze kiedyś go kupię.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Polecam dla wrażliwców

To jedyny krem do depilacji,z tych dostępnych w Rossmanie, który mnie nie uczuła, nie powoduje wysypki. Radzi sobie ze wszystkimi włoskami, nie muszę poprawiać maszynką (używam go do depilacji bikini). Taki efekt uzyskuję, gdy trztymam na skórze krem tak około 10 minut, a nie, jak jest napisane na pudełku - 6.
Zapach - jak to zapach tego rodzaju specyfików - niezbyt przyjemny, ale nie przeszkadza mi to.

Ilość zużytych opakowań: wiele

przeciętny

Pierwsze wrażenie - śmierdzi jak wszystkie inne tego typu kosmetyki. Trudno o nim powiedzieć, że pachnie, no ale da się znieść.

Rozprowadza się w porządku, wydajność średnia - wystarcza na kilka użyć. Używałam na uda i okolice bikini. 5 minut na pewno nie wystarczy - zmywałam po 10. Krem dobrze radzi sobie z cieńszymi, bardziej delikatnymi włoskami na udach, natomiast nie do końca z tymi twardszymi, a także zbyt krótkimi. Musiałam poprawiać. Niektóre włoski tylko pojaśniały.

Plus za to, że nie podrażnia i nie uczula, mimo że mam dość wrażliwą skórę. No i cena bardzo korzystna.

Nie wiem, czy kupię jeszcze raz - efekt porównywalny z goleniem maszynką z włosem, tylko bez podrażnień. Używam tego produktu od: kilku miesięcy

niestety...

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami.

Niestety - krem nie wywiązuje się ze swojego podstawowego zadania - nie usuwa włosków wystarczająco dokładnie (trzeba poprawiać, a nie o to chodzi). I cóż z tego, że nie śmierdzi, nie podrażnia i że tani...

Używam tego produktu od: dwa podejścia (bez pozytywnego rezultatu)

I tak, i nie

+ krem ma dość ładny zapach jak na tego typu kosmetyk
+ dobrze się rozprowadza
+ tani
+ fajna szpatułka
+ nie podrażnił mi bardzo skóry

- niestety nie usunął wszystkich włosków, musiałam dokończyć maszynką
- mało wydajny

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie dla mnie...

Krem do depilacji ma ładny zapach. Dobrze sie rozsmarowuje, fajna szpatułka. Niestety jest niewydajny. Ale to nie za to dalam mu 2 gwiazdki... Krem raz trzymalam troche krocej, raz dluzej, lecz i tak pomijal wloski. Musialam poprawiac to pozniej maszynka. Do tego moja skora na nogach byla po nim dziwna, szorstka. Zapomnialam dodac, ze wlosy odrastaly jak po zwyklej depilacji maszynka.

Używam tego produktu od:2miesiecy

Najlepszy!

Jak na razie najlepszy produkt tego typu w super cenie!Krem stosunkowo ładnie pachnie-nie to co inne produkty tego typu!Bardzo łatwo się rozprowadza dzięki załączonej szpatułce!Doskonale usuwa nawet najmniejsze włoski,można go stosować na bardzo wrażliwą skórę.Efekt,piękna,gładka a skóra na dłużej.Nie podrażnia,nie wywołuje uczuleń!Jedyny mój zarzut,to,że jest mało wydajny,ale w takiej cenie,można pozwloić sobie na częstsze jego zakupy!Bardzo polecam,na razie jest to mój numer 1 !

Używam tego produktu od:Jakiś czas

ok

Opakowanie to tubka, bardzo poręczna.
Zapach ładny, nie tak jak zawsze…
Konsystencja ok., dobrze się rozsmarowuje.
Działanie standardowe, usunął co trzeba.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego