Nivea, Visage Young, Pure Effect, Clean Deeper! (Żel-peeling do codziennego mycia twarzy) (stara wersja)

Żel-peeling do codziennego mycia twarzy, który na dwa sposoby oczyszcza skórę:
- głęboko oczyszczające mikrogranulki z kwasem mlekowym odblokowują pory i zapobiegają powstawaniu zanieczyszczeń oraz zaskórników;
- peelingujące drobinki wyrównują i wygładzają skórę.
Żel-peeling stosowany regularnie rano i wieczorem sprawia, że cera staje się wyjątkowo czysta i gładka.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Acrylates Copolymer, Lactic Acid, Maris Limus, Ostrea, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Polyethylene, Mannitol, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Benzophenone-4, Microcrystalline Cellulose, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional Prafum, Cl 42090, Cl 74160

Cena: ok. 14zł / 150ml

bardzo bardzo dobry

najlepszy z dotychczas używanych przezemnie żeli itp. do mycia twarzy, jedyny do ktorego wracam ;)

plusy:
zapach!
dobrze oczyszcza
mikrogranulki
konsystencja
wydajnosc
podczas stosowania zero nowych wypryskow
radzi sobie z wągrami

cena taka sobie;)

Używam tego produktu od: hmm 1 rok ?
Ilość zużytych opakowań: ok.3

średni

minusy:
-wysusza skóre
-nie usuwa niedoskonałości
- nie matuje skóry
plusy:
-zapach bardzo przyjemny
-jest bardzo wydajny
Ogólnie nie jest najgorszy, lecz posiadam już swój ideał. Był on moim pierwszym żelem i pózniej go kupowałam dla zapachu , gdyż długo utrzymuje się on na twarzy :)Czasami go pewnie kupie , bo inne żele nie mają tak przyjemnych zapachów :)

Używam tego produktu od: 3 lata

Ściąga i wysusza

Oczyszcza całkiem dobrze, za to dostaje plusa, natomiast żadnych zmian na skórze nie zauważyłam, a ponadto po umyciu czuję wysuszoną i ściągniętą skórę.
Drobinki są ostre ale rzadkie. Moim zdaniem nie nadaje się na peeling.

Plusy:
- dobrze oczyszcza
- zapach

Minusy:
- uczucie ściągniętej skóry
- po umyciu skóra jest przesuszona
- brak efektu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Nie polecam

Kilka lat temu gdy zaczynał mi się trądzik kupiłam to oto rzekome "cudeńko".
+ przyjemny zapach
+ cena
- nie pomógł
- lejąca konsystencja
- zbyt mało drobinek peelingujących

No cóż, teraz wiem, że nie było warto. Ogólnie nie kupiłabym tego produktu po raz drugi.

Używam tego produktu od: 3 lata temu

przeciętniak

ani to peeling ani żel.
mało drobinek więc nie ma się w ogóle wrażenia peelingu, żel jest trochę za bardzo lejący... więc całość jest mało wydajna.
generalnie są na rynku dużo lepsze produkty w tej kategorii więc nie dziwota że go wycofali

Używam tego produktu od: 3 lata temu

Nie był za dobry.

Pierwsze opakowanie było ok, przy drugim dopiero pojawiło się uczulenie.
Skóra była czerwona i podrażniona- konieczna była wizyta u dermatologa ;/
Z tego powodu odradzam.

Związek bardzo sentymentalny, działanie ok bez szaleństw!

Kupiłam go kiedyś podczas wyjazdu na delegację, bo akurat skończył mi się inny produkt do oczyszczania twarzy.

Bardzo podoba mi się zapach, jest nietypowy. Jak dla mnie bardzo przyjemny.

Działanie jest delikatne, oczyszcza średnio.
Liczyłam na większy efekt matujący tuż po użyciu.
Nie powoduje podrażnień, ale nie sprzyja też gojeniu istniejących niedoskonałości. Można go spokojnie używać nawet kilka razy dziennie.
Jest bardzo wydajny.

Dla mało wymagających osób będzie w sam raz.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Spoko

Calkiem fajny żel za przystepna cene.Uzywam go juz kilka dobrych lat,probowalam czasem innych ale ten mi najbardziej podpasował,Kiedyś uzywalam nie peelingujacy ,lecz ten jest zdecydowanie lepszy od zwyklego oczyszczajacego z tej serii.
Może nie ma najlepszego składu(sls),dlatego uwazam ze na pewno sa lepsze żele:)
Ale polecam:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Plusy i minusy

Jest to mój pierwszy żel do mycia twarzy. Kupiłam go w momencie, gdy zaczęłam mieć problemy z cerą w okolicach czoła..

+ dobrze oczyszcza cerę
+ twarz jest po nim gładka
+ jest niesamowicie wydajny

- nie zwalcza problemów z trądzikiem/wypryskami
- cera jest po nim ściągnięta i lekko wysuszona

Podsumowując uważam, że produkt ten bardzo dobrze sprawdzi się w dokładnym oczyszczaniu twarzy, jednak nie zwalczy naszych problemów z trądzikiem. Osobom z cerą bardzo wrażliwą i suchą odradzałabym ten żel, ponieważ może wysuszyć, lub podrażnić..

Bardzo bardzo fajny

Kupiłam ten żel w promocji razem z kremem Nivea Control Shine i pomadką.
Sam żel jest żelem, peelingu nie przypomina, ale jest bardzo delikatny. Doskonale radzi sobie z moimi niedoskonałościami, goi je w bardzo szybkim tempie, zawsze, kiedy go zdradzałam, wracałam do niego z podkulonym ogonem.
Tak jest i teraz. Kiedy bardzo mnie wysypało po innych kosmetykach, ten żel świetnie sobie radzi z gojeniem niespodzianek. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Starczył mi na ponad 2 lata używania, niestety nieregularnego.
Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Na początku przeraził, poźniej zachwycił

Kupiłam bo potrzebowałam coś na szybko , niestety z pierwszych rezultatów nie byłam zadowolona mam skórę mieszaną i nic z nią nie robił poza tym, że ładnie pachniał.. kiedy zużyłam pół opakowania zaczełam się w nim zakochiwać wągry i trądzik poszły w siną dal :-) nie wyobrażam sobie dnia bez tego produktu :-)

Plusy
-cena 9,90
-dostępność
- zwalczył u mnie trądzik oraz wągry :-)
-zapach
-wydajność

Minusy
- mogłoby być ciut więcej niebieskich drobinek :-)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe / 2gie w trakcie

Nie ; <

W 2008 stosowałam serię UnderTwenty i problemy z trądzikiem poszły jak ręką odjął. Niestety potrzebowałam kupić coś na szybko, kupiłam Nivea Young, ten żel i kremy. RANYBOSKIE

Ropne, wszystko na raz.

Wina tego, że PEELINGU nie stosuje się codziennie, no ale ileż to tych żeli mam kupować?

Niestety wiele moich koleżanek też miało takie niemiłe przeżycia z tym ; /

Używam tego produktu od: 2008 raz
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe