Nivea, Visage Young, Pure Effect, Clean Deeper! (Żel-peeling do codziennego mycia twarzy) (stara wersja)

Żel-peeling do codziennego mycia twarzy, który na dwa sposoby oczyszcza skórę:
- głęboko oczyszczające mikrogranulki z kwasem mlekowym odblokowują pory i zapobiegają powstawaniu zanieczyszczeń oraz zaskórników;
- peelingujące drobinki wyrównują i wygładzają skórę.
Żel-peeling stosowany regularnie rano i wieczorem sprawia, że cera staje się wyjątkowo czysta i gładka.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Acrylates Copolymer, Lactic Acid, Maris Limus, Ostrea, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Polyethylene, Mannitol, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Benzophenone-4, Microcrystalline Cellulose, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional Prafum, Cl 42090, Cl 74160

Cena: ok. 14zł / 150ml

Spelnil moje oczekiwania

Oczyszcza twarz, cera jest po nim miękka i delikatna. Nie używam go codziennie, ale co kilka dni. Dla mnie jest w sam raz.

PLUSY:
-konsystencja
-skuteczność, zgodny z opisem

MINUSY:
-brak

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia, ponieważ na początku kosmetyk ładnie czyścił skórę twarzy, do tego fajnie pachnie.

Ale po jakimś czasie przestał działać tak, jak trzeba.
Był za mocnym produktem, twarz mnie trochę bolała i była przesuszona, więc nie mogłam go używać na co dzień... A później skóra się uodporniła i już specjalnie nic nie oczyszczał.

Tak więc nie wiem sama... Wydaje mi się, że stosowany 2-3 razy w tygodniu będzie przynosił pożądane efekty, ale używanie go codziennie to spore ryzyko.

Idealny!

Często zamieniam go ze zwykłym żelem (tym bez granulek), ale wtedy muszę co jakiś czas używać grubszego peelingu. Jeżeli akurat używam tego żelu - peelingu, kupowanie oddzielnego peelingu staje się niekonieczne, bo codziennie złuszczam naskórek :)
+świetnie oczyszcza
+wygładza skórę
+wydajny, łatwo dostępny
+nie wysusza
+pięknie pachnie
Godny polecenia :)

I na tak i na nie .

Plusy :
- ładnie oczyszcza ,
- świetna cena ,
- świetny zapach ,
- łatwo się go zmywa ,
- wydajny ,
- łatwo dostępny ,
- fajne opakowanie ,
- łatwość użycia ,

Minusy :
- przerwałam stosowanie tego produktu , gdyż moja skóra pogorszyła się i zaczęły się na niej pojawiać stany zapalne . ; (
nie wiem czy to przez ten produkt czy nie ..
mniejmy nazieję , że nie .
ale mimo to polecam . ; )) Ja byłam zadowolona

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skuteczny w walce z wągrami

Ostatnio zauważyłam, że posiadam na moim nosie mase wągrów. Nigdy nie zwracałam na to uwagi ale zauważyłam, że inne dziewczyny mają idealnie gładkie noski a mój jest dziwnie chropowaty. Zaczęłam wiciskać te odstajęce krostki ... ach ale miałam czerwony nos. Nakładałam przeróżne oczyszczające maseczki. Stosowałam zabiegi domowych receptur na wągry. Niestety nie mogę używać z byt mocnego peelingu bo mam cere naczyńkową, ja narazie nie posiadam żadnych naczynek ale niestety nie mogę sobie pozwolić na żaden mocny środek walce z wągrami. Kiedy mój nos już wyglądał tak fatanie że żaden podkład ani korektor nie mógł ukryć jego czerwieni w akcie desperacji wybrałam się do drogerii. Akurat była promocja na preparaty nivea i kupiłam ten peeling za niecałe 10 zł. Pierw jak go stosowałam skóra schodziła mi z twarzy makabrycznie bałam się , że zamiast sobie polepszyc buzie sie oszpecam. Ale na szczęście po tygodniu cały stary naskórek zniknął a buzia była czyściutka wręcz porcelanowa. Teraz mija ponad miesiąc od jego stosowania i większości wągrów zniknęło co prawdasz nie wszystkie ale jest znaczna poprawa.
Plusy:
- ładny zapach
- szybko usuwa stary naskórek
- oczyszcza pory a zarazem je zamyka
- napina buzie
- usuwa wągry
Minusy:
- wysusza buzie od częstego stosowania

Używam tego produktu od: 1 i pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Świetny żel i peeling

Doskonale oczyszcza i cudownie pachnie, u mnie nie powoduje żadnych złych objawów, nie podrażnia itp :)
Jest idealny, nawet do codziennego mycia. Jedyny minus - mogłoby być więcej peelingujących granulek ;D

Ilość zużytych opakowań: Około 4

Dobry, ale ostrożnie

Peeling dosyć fajny ale należy go używać "umiarem".
Ja stosowałam go raz na tydzień i było ok. Kiedyś pozwoliłam sobie na częstsze stosowanie i skończyło się podrażnieniem. Poza tym to fajnie oczyszcza twarz- dogłębnie i pozostawia uczucie świeżości.
Lekko napina skórę i natychmiast po użyciu nuszę stosować krem najlepiej półtłusty.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 (drugie końcówka)

Ryzykowny

Używałam tego żelu kiedy byłam nastolatką i niestety muszę przyznać, że niestety, ale za dużo to on nie robił :)
Notorycznie dostawałam po nim wysypu białych krostek, pory były zapchane jak zawsze, bez zmian.
Zapach w porządku, konsystencja też. Pamiętam, że podobał mi się pomysł z granulkami i w sumie może i dawał wrażenie gładszej, lekko zpeelingowanej skóry, ale co z tego jak nie oczyszczał i wywoływał pryszcze? :)

Używam tego produktu od: Kiedyś, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

; D

A więc ten produkt jest dobry , ale nie jest za bardzo dla mnie . Po jego używaniu wysusza mi się skóra ; /
\\nPlusy:
\\n- ładnie pachnie ,
\\n- fajne opakowanie ,
\\n- dobrze zmywa makijaż ,
\\n- odśwież i oczyszcze .
\\n
\\nMinusy:
\\n- podrażnia mi skórę ,
\\n- wysusza ,
\\n- mał niebieskich granulek , które spływają po palcach .
\\n

póki co najlepszy

no w końcu nivea pozytywnie mnie zaskoczył...
po nie miłym doświadczeniu z przed lat z innym produktem, zachęcona pozytywnymi komentarzami kupiłam go :)
i nie żałuje
+ dobrze zmywa makijaż
+oczyszcza
+zapach cudny, nawet wyczuwałam go do pól godziny po wieczornym umyciu :D
+granulki mimo że jest ich mało to wyczuwalne
+nie podrażnił mnie
+skóra po nim jest mięciutka jak pupa niemowlaka :D

-cena (15-18zł) czekam na promocje
-jakoś szybko mi zniknął

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Codzienny

Ni to żel, ni peeling. Przyjemne połączenie, ale skuteczniejsze jest przy zakupie 2 odrębnych produktów.

+ Otwarcie od dołu ułatwia wydobycie wydajnego żelu.
++ Morski, orzeźwiający zapach.
+++ Delikatnie myje i oczyszcza, nawilża, nie wysusza, nie podrażnia, odświeża, usuwa resztki makijażu.

- Dostałam 3/4 od przyjaciółki, której pogorszył stan cery trądzikowej, ale widząc w sklepach cenę uważam, że jest zbyt wysoka.
- - Przy codziennym stosowaniu do mycia twarzy istnieje ryzyko dostawania się drobinek do oka.
- - - Śliska, glutowata, nie pieniąca się konsystencja.
- - - - Nie oczyszcza głęboko, nie robi nic z zaskórnikami, zawiera zbyt mało drobinek peelingujących oraz granulek oczyszczających pory. Bez prawdziwego peelingu się nie obejdzie.

Używam tego produktu od: 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: 1 x 150 ml.

super

uwielbiam go. moja kumpela zawsze go kupowałam, więc i ja spróbowałam. świetne oczyszcza skórę, coraz mniej niedoskonałości się na niej pojawia. jedyny minus to cena.

Używam tego produktu od: kilka tygodni