Maybelline New York, Great Lash Mascara (Tusz pogrubiający pielęgnacyjny)

Maybelline New York, Great Lash Mascara (Tusz pogrubiający pielęgnacyjny)

Dostępna w pięciu odcieniach, w kolorowym opakowaniu przypominającym dziecięcy kosmetyk. Szczoteczka klasyczna.

Szczoteczka
z włosia
Efekt
podkręcające, wydłużające
niewodoodporne

Nie dla wymagających

Tusz zakupiłam pod wpływem sentymentu w Tk Maxxie w dwupaku. Jeden zostawiłam sobie, drugi dałam siostrze. Niestety moich oczekiwań nie spełnił, moje rzęsy potrzebują większego powera żeby je podbić. Natomiast moja siostra, która nie lubi i makijaż sprawia jej trudność była zadowolona z delikatnego efektu. Więc polecam dla osób które praktycznie się nie malują albo dla dziewczynek które zaczynają swoją przygodę z makijażem.

Nie dla mnie

Kupiłam kiedyś w markecie, gdyż słyszałam, że kiedyś był szał na ten tusz. Tusz posiada klasyczną szczoteczkę, za którymi nie przepadam, gdyż takie szczoteczki nie sprawdzają się u mnie. Tusz nie zrobił na moich rzęsach żadnego efektu. Pozostawił je naturalne. Nie pogrubił, nie wydłużył. Nie zauważyłam również żadnych pielęgnacyjnych właściwości. Nie polecam.

Dobry tusz

Kupiłam ten tusz w Biedronce bo kosztował 5 zł . Wzięłam go na próbę i okazał się fajny, idealny na co dzień. Tusz jest wydajny, czarny, daje lekki efekt, który jest delikatny. Polecam wypróbować bo za tą cenę jest ok.

Bardzo lubię tę maskarę

Na duży plus na pewno od razu idzie szczoteczka. Jest mała i tradycyjna - nie silikonowa. Bardzo fajnie wydłuża rzęsy, nie skleja rzęs i również nie osypuje się w ciągu dnia. Na dolne rzęsy jest idealna. A czy pielęgnuje? Nie zwróciłam uwagi choć moje rzęsy wydają się dłuższe.

Mój pierwszy tusz do rzes

Bardzo stary tusz do rzęs, mam co niego sentement. To nie poraz pierwszy malowałam rzęsy. Nie jest rewelacyjny ale w podstawowym stopniu spełnił swoje zadanie.

Kocham!

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to szczoteczka, wtedy pomyślałam że to nie może się udać, ale okazało się, że ta mała spiralka świetnie podkręca rzęsy, w dodatku ładnie je wydłuża i delikatnie pogrubia. Tusz ma ładny, intensywny kolor czerni. Ma dobrą konsystencję przez co dobrze się aplikuje. Nie zasycha w opakowaniu (mam swój otwarty od ponad pół roku i nadal ma tą samą konsystencję). Nie kruszy się i jest trwały. Ma wygodne opakowanie. Jest wydajny, niedrogi i ogólnodostępny. Dla mnie to hit i dlatego z czystym sercem wam go polecam! ;)

fajna mascara

bardzo fajna maskara dla młodych dziewczyn. daje naturalny look, dzienny makijaż, taki szkolny według mnie. nie bryli się, ładnie rozczesuje rzęsy. nie osypuje się. bardzo dobrze wspominam malowanie tym tuszem. mój pierwszy w życiu być może dlatego mówię właśnie że dla młodych dziewczyn do szkoły :) wybaczcie to ale to pierwsze moje skojarzenie i mimo wszystko bardzo polecam

Wspomnień czar!

Aż łezka się w oku kręci na widok tego opakowania, gdyż jest to mój pierwszy w życiu tusz! Używałam go będąc w liceum i jak dla osoby, która dopiero zaczynała swoją przygodę z makijażem, był on w sam raz i nie potrafię zliczyć, ile opakowań zużyłam. Teraz, na pewno bym go nie kupiła.

Zacznijmy od opakowania: małe. Mała jest więc również szczoteczka, co utrudnia nakładanie produktu.

Sam produkt też pozostawia wiele do życzenia. Co prawda mocno przyciemnia rzęsy oraz ich nie skleja, ale ma irytującą tendencję do odbijania się na górnej powiece, gdyż wolno schnie.

Mój pierwszy tusz w życiu

Gdy byłam nastolatka zobaczyłam ten rusz u.mojej ciotki i pomyślałam że muszę go mieć wiec w końcu go kupiłam i na tamte czasy wydawał m8 się mega świetny. Jakiś czas temu postanowiłam wypróbować go ponownie i go kupiłam . Ku mojemu rozczarowaniu szczoteczka okazała się malutka i w porównaniu do innych szczoteczek ciężko równomiernie rozprowadzić tusz.
Efektu pogrubienia za bardzo się nie doczekałam bo rzęsy zaczęły mi się sklejać . Niestety szybko też zaczął wysychać i po dwóch miesiącach musiałam kupić nowy tusz.
Co niezmiennie mi się w nim podoba to opakowanie które od lat pozostało takie same, szczoteczka z zielona nakrętka wszędzie rozpoznawalna i różowy dół od tuszu. Nie da się go pomylić z żadnym innym tuszem w tej kategorii.

Zużyłam kilka opakowań

Zużyłam kilka opakowań tego tuszu. Za każdym razem dokonywałam zakupu w Biedronce. Opakowanie kosmetyku jest małe. Mała jest również szczoteczka - dla jednych będzie to wadą, dla drugich zaletą. Mnie początkowo przeszkadzał ten rozmiar. Jednak szybko nauczyłam się malować taką szczoteczką. Łatwo dociera do kącików oczu i maluje najkrótsze rzęsy. Tusz pięknie rozdziela rzęsy, pozostawia na ich głęboką czerń. Ma również działanie pogrubiające. Co ważne nie kruszy się. Bardzo lubię ten tusz i chętnie do niego wracam.

Zwykły

Tego tuszu używałam wieki temu,cena byla atrakcyjna jak na marke Maybelline. Niestety był zbyt czarny do mojej karnacji,włosów,tęczówki i efekt wyszedł teatralny.Zle sie czulam z takim makijazem.Tusz nie jest najgorszy,mozna nim sie umalowac i w miare jest trwaly.Dzisiaj to dla mnie kosmetyk retro.

tylko do kosza

W tym uroczym opakowaniu znajduje się wodnista substancja, której nawet nie da się nałożyć na rzęsy .. totalna porażka, ten produkt nadaje się wyłącznie do kosza.