Kolastyna, Balsam po opalaniu nawilżający

Kolastyna, Balsam po opalaniu nawilżający

Nawilżający balsam po opalaniu przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Kompleks łagodzący z rumianku i D-pantenol łagodzą niekorzystne skutki działania promieni słonecznych, koją podrażnienia i zaczerwienienia. Dzięki zawartości cennych składników i alantoiny balsam aktywnie pielęgnuje i nawilża skórę, pomaga zachować jej elastyczność i sprężystość. Systematyczne stosowanie preparatu wygładza skórę i zapobiega jej łuszczeniu, a także przedłuża trwałość i piękny wygląd opalenizny. Dzięki delikatnej konsystencji balsam szybko i łatwo wchłania się. Może być stosowany do całorocznej pielęgnacji ciała. Idealnie nadaje się po solarium.

normalna
kosmetyki po opalaniu
nawilżające, regenerujące
balsam

tak ! :)

Pomógł mi w wakacje gdy bez umiaru korzystałam z jakże wspaniałego wtedy słońca <3. Właściwie nie tylko mi. Pomógł też mojej siostrze, mamie, cioci i babci, a wiadomo że każda z nas ma inny rodzaj skóry. Nie miałam nic więcej do wyboru, ponieważ był jednym balsamem w sklepiku oddalonym o kilka km od naszego biwaku. Dobrze chłodził, nawilżał. Już po pierwszym użyciu czułam się lepiej. Ma fajną konsystencje, dobrą cenę i ładny zapach. Polecam ! :)

Używam tego produktu od: wakacji

Świetny na lato

Kupiłam przypadkiem, chcąc nawilżyć przesuszoną po opalaniu skórę. Dałam 14 zł (nad morzem zawsze są wyższe ceny. ;) ) a jestem zadowolona. Stosowałam całe wakacje i rzeczywiście na trochę dłużej przedłużył opaleniznę, nawilżył skórę. Ma fajną konsystencję, dobra na podrażnienia i dla osób wrażliwych. W dodatku wydajny. Polecam! :)

Używam tego produktu od: całe wakacje używałam
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze. :)

Suuuper:)

Ten balsam jest super:)
Świetnie nawilża skórę,wygładza ją i koi podrażnienia.
Ja wprawdzie nie mam problemów z oparzeniami słonecznymi,ale pamiętam,że zeszłego lata moja przyjaciółka doznała poparzeń nóg.
Dałam jej wtedy ten balsam,i była naprawdę zachwycona.
Na drugi dzień po aplikacji jej skóra nie była tak bardzo zaczerwieniona,zmniejszył się ból i pieczenie.

Następny plusik za przedłużanie opalenizny,śliczny zapach i cenę.
Napewno jeszcze nieraz go kupię:)
Polecam.

Używam tego produktu od:2008 roku

doskonały

kupilam ten balsam dawno temu,gdyż poparzyłam sie nad morzem,ten krem uratował moja skóre!
Jest doskonały,swietnie nawilza,koi,uzywałam tez droższego produktu i nie ma porównania,ten jest najlepszy,zawsze go mam na pólce,za ta cene to rewelacja:)

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:zawsze na lato kupuje

JEST DOBRZE

spelnia swoje zadanie, ladnie pachnie, wydajny, gesty. nawilza, wygladza, odzywia i regeneruje. plus za to, ze sie nie klei i szybko wchlania. podtrzymuje i przedluza kolor opalenizny, pomogl mi po spaleniu sie na solarium. jak sie nim posmaruje, to od razu mi jego zapach przypomina wakacje nad morzem, plaze i slonce, czego chciec wiecej. mile skojarzenia plus dobra pielegnacja.

Używam tego produktu od:miesięcy

Podoba mi się ;)

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie używałam tego balsamu na poparzoną słońcem skórę, ponieważ nie miałam takiej potrzeby. Jednak jak najbardziej polecam go po opalaniu. Balsam ma ładny zapach, dobrze się rozprowadza i wchłania, nawilża skórę. &quot;Przedłuża trwałość i piękny wygląd opalenizny&quot;. Nadaje się również po solarium.

Używam tego produktu od: używałam w wakacje

strasznie śmierdzi

niestety, ale dla mnie &quot;kiszka&quot;
nie mogę powiedzieć, że nie nawilża, bo jest w miarę ok. chociaż nie widziałam po nim jakiegoś superefektu!

najgorszy jest zapach!!!!!! tak mocny, że nos urywa! nie czuć tego w opakowaniu, ale na skórze, to coś koszmarnego! nie da się tego używać!! wyrzuciłam prawie całe opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego

Miłe zaskoczenie

Nawet zastanawiam się nad podwyższeniem oceny :) Balsam mile mnie zaskoczył. Nawilża skórę zmęczoną opalaniem. Łagodzi podrażnienia, miałam okazję się o tym przekonać. Uratował moją skórę przegrzaną słońcem. Na wakacje nad morzem idealny balsam kojący skórę.

Używam tego produktu od:miesiąc

dobry

Balsam kupiłam wypoczywajac nad morzem. Chciałam balsamu,który utrwali opalenizne i dobrze nawilzy. Balsam kolastyny spisał się dobrze, nawilza w wystarczajacym stopniu, ladnie pachnie, szybko sie wchlania. Opalenizna także nie straciła dotad koloru, jednak mysle, ze kazdy dobry balsam nawilzajacy spowodowałby jej utrwalenie. Ogolnie jestem zadowolona,jednak nie daje 5gwiazdek,ponieważ produkt nie powalił mnie na kolana. :)

Używam tego produktu od:3tygodnie

Niewypał.

Rozczarowałam się, krótko mówiąc, tudzież pisząc:). Jako zwykły balsam może jeszcze bym zniosła. Ale na pewno nie po opalaniu. Żadnych właściwości kojących ani tymbardziej chłodzących, a tego od balsamu po opalaniu oczekuję przede wszystkim. W dodatku kiepsko się wchłania. Jednak wróce do Sorayi, jest o niebo lepsza.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Dla mnie najlepszy!

Balsam świetnie się wchłanie, nie jest tłusty, ślicznie pachnie. Ale co najważniejsze! Naprawdę łagodzi skutki oparzeń słonecznych! Smarując się nim kilka razy na dzień można zapomnieć o schodzącej i swędzącej skórze!

super balsam :)

Balsam świetnie koi po opalaniu, sprawia że schodząca skóra nagle przestaje schodzić, jest bardzo nawilżający, uczucie miękkości skóry po zastosowaniu pozostaje odczuwalne długi czas. Sprawdził się przez 2 tygodnie po codziennym długim plażowaniu w ostrym słońcu Bułgarii. Zapach- ok, nie odstrasza, bo w jest nawet przyjemny, ale też nie są to perfumy;) Minusem, a właściwie &quot;minusikiem&quot; jest jego średnia wydajność i zbyt wodnista konsystencja, ale aż tak bardzo mi to nie przeszkadza i na pewno kupię go jeszcze nie raz:)