Garnier, Ambre Solaire, After Sun Soothing Hydrating Lotion (Kojący balsam po opalaniu)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Odpowiedni dla skóry twarzy i ciała potrzebującej odświeżenia i nawilżenia po przebywaniu na słońcu.

Formuła wzbogacona wyciągiem z Aloesu pozostawia skórę nawilżoną do 24 godzin, koi skórę po kąpieli słonecznej.

kosmetyki po opalaniu
nawilżające, łagodzące
balsam
normalna

Szybko koi, nawilża, ma lekką konsystencje.

Jestem pozytywnie zaskoczona. Bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Do tego produkt można kupić w wielu drogeriach stacjonarnie i online.

Bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy, ma przyjemny, energetyzujący zapach aloesu z odrobiną zielonego ogórka.

Stosuje go głównie latem po opalaniu, ale nie tylko. Czasami stosuje go jako codzienny balsam. Chociaż po opalaniu sprawdza się najlepiej, bo bardzo dobrze i szybko koi skórę. Daje uczucie nawilżenia skóry.

Polecam w upalne dni trzymać go w lodówce, co zwiększa pozytywnie doznania po nałożeniu! ;)

Kojący balsam po opalaniu, After Sun Soothing Hydrating Lotion, Ambre Solaire, Garnier

Balsam po opalaniu kupiłam w drogerii Hebe
Opakowanie to plastikowa butelka o pojemności 200 ml, zapłaciłam około 20 zł.
Balsam ma ładny zapach, lekką konsystencję, dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.
Mam jasną karnację i ogólnie nie najlepiej moja skóra znosi opalanie ten balsam to prawdziwe wybawienie, dobrze i skutecznie nawilża, łagodzi, przynosi ulgę, zmniejsza skłonność do podrażnień.
Balsam używam na całe ciało, jak również na nogi i ręce które zazwyczaj na co dzień są wystawione na działanie słońca.
Dodatkowy plus za opakowanie z dobrym zamknięciem.
Podsumowując ten balsam to ratunek dla skóry po przebywaniu na słońcu.
Serdecznie polecam !

Uratował poparzenie

Zeszłej niedzieli 19/06 wyszłam się opalać.Większość dnia spędziłam na zewnątrz.Było parno i żar lał się z nieba.Chyba wpadłam w trans podczas czytania książki,bo w ogóle nie zdawałam sobie sprawy ile godzin leżę w ogrodzie.Moja skóra w końcu nabrała koloru.Niestety były również tego minusy,czyli opalanie na raka z zaczerwienieniem i lekkim poparzeniem dekoltu.Byłam na to przygotowana,więc dzień wcześniej wstawiłam powyższy balsam do lodówki razem z żelem aloesowym.O ile żel aloesowy przyniósł mi chwilową ulgę,doraźną tak ten balsam miło mnie zaskoczył.Wspaniale nawilżył delikatną skórę oraz przyniósł wielogodzinną ulgę.Podoba mi się jego konsystencja oraz subtelny zapach.Wspaniale nawilża oraz regeneruje.Jest wydajny i łatwo dostępny.

fajny

Produkt który uratował moje plecki po zbyt długiej ekspozycji na słońce, ma miła i przyjemna konsystencje, skóra chłonie go niczym gabka a przy okazji daje ukojenie i pomoc. Skóra z takiej naprężonej i wysuszonej staje się zdrowsza i faktycznie kilkukrotne użytkowanie daje juz całkiem dobry efekt. Delikatna a zarazem skuteczny produkt po opalaniu godny polecenia

Geniusz ukojenia i nawilżenia <3

Bez zbędnego wstępu od razu napiszę, że to jest balsam, o którym marzyłam! Producent kwalifikuje go jako produkt "po opalaniu" i tak tez zamierzałam go stosować. Jednak po kilku aplikacjach po opalaniu stwierdziłam, że nie rozstanę się z nim nawet jak lato będzie już tylko wspomnieniem.

Jestem fanką takich opakowań - butelka z dozownikiem i "zatrzaskiem". Jest dużo bardzie praktyczne niż tuba czy butelka z korkiem.

Uwielbiam jego zapach - aloes z odrobiną zielonego ogórka. Skóra pachnie długo po aplikacji.

Konsystencja nie jest zbyt gęsta, ale pozwala na sprawną aplikację. Produkt świetnie się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania. Nie pozostawia lepkiej ani tłustej warstwy. Stosuję go również na skórę twarzy i na niej też działa genialnie. Odrobinę obawiałam się, że może mnie podrażnić albo spowodować dodatkowe niedoskonałości, ale na szczęście nic takiego się nie stało.

Działanie to jest po prostu bajka! Nawilżenie i ukojenie już od pierwszych sekund aplikacji. Nabawiłam się niestety poparzenia słonecznego na dekolcie - skóra bardzo piekła i była mocno zaczerwieniona. Po zaaplikowaniu balsamu od razu poczułam ulgę, a po godzinie kompletnie zapomniałam o poparzeniu.

Stosuję go teraz regularnie po każdym opalaniu i po każdej kąpieli. Doskonale pielęgnuje skórę, nawilża ją i zmiękcza.

Warto go mieć!

Wykorzystała: kilka próbek

Balsam po opalaniu

Opalenizna pozostaje na długo. Łagodzi poparzenia. Miły zapach i bezproblemowo się go rozsmarowywuje. Godny polecenia. Miła i lekkakonsystencja. Fajne opakowanie nawet na prezent

Ukojenie i pielegnacja

Kazdy z domownikow staral sie na własnej skorze przetestowac balsam. I udalo sie. Kazdy ma to samo zdanie, swietny zapach, szybko sie wchlania, mega nawilza, koi skore po opalaniu, co najwazniejsze chlodzi i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia pieczenia pulsowania skory wystawianej na promienie sloneczne.

Super ❤️

Kojący balsam po.opalaniu od Garnier to strzał w 10-tke! Uwielbiam produkty które doskonale nawilżają i odżywiają a zarazem koją spieczoną skórę po słońcu. Piękny zapach,nie drażniący, szybko wchłaniająca się konsystencja to jest to co lubię !

Miłe uczucie

Produkt idealny na wieczór po kilkugodzinnym przebywaniu na słońcu. Delikatny i łagodzący. Przyjemnie rozprowadza się na skórze. Na pewno wrócę do tego produktu podczas następnych wakacji, mam nadzieje ze produkt nadal będzie łatwo dostępny

Fajnie uspokaja skore

Zaliczyłam już 1 poparzenia tego lata, więc sprawdziłam ten produkt. Ma fajna konsystencję, takie mleczko, szybko się wchłania. Ładnie pachnie. Działanie samo w sobie ma ok, skóra na 2 dzień mnie nie piekłam, ale nadal była czerwona. W tej kategorii mam jednak lepsze produkty.

Super balsam

Świetny balsam . Idealnie koi oraz nawilża nasza skórę po opalaniu. Polecam używać zawsze po opalaniu na oczyszczoną skórę najlepiej po kąpieli :) ma piękny zapach oraz bardzo przyjemna konsystencję.

Polecam!

Fantastyczny kojący balsam po opalaniu Sun Soothing Hydrating Lotion. Przyjemnie pachnie, koi, nawilża, pielęgnuje suchą skórę po słonecznej kąpieli. Na pewno sięgne po nastepne opakowanie. Polecam!