Garnier, Ambre Solaire, 24h Hydration Protection Lotion SPF 30 (Balsam ochronny)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Wodoodporny balsamy do ciała z serii 24h Hydration w zaawansowany sposób chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB.

Formuła kosmetyku została dodatkowo wzbogacona o masło Shea, które w zbawienny sposób działa na ciało - zapobiega wysuszeniu skóry i trwale ją nawilża.

Filtry
SPF 15 – 30
normalna, wrażliwa, sucha
kremy z filtrem do ciała
ochronne, nawilżające

Krem ma średnią konsystencję,

Krem ma średnią konsystencję, nie bieli i szybko się wchłania, bardzo ładnie pachnie, świetnie chroni przed słońcem, ma SPF, jest bardzo wydajny, wodoodporny.

Cudowny!

Cudowny produkt, którego nie zamienię już na żaden inny!

Opakowanie jest bardzo solidne. Nic nie przecieka, przetrwał nawet w walizce. Wszyscy wiemy jak nimi rzucają wkładając je do samolotu. Specjalnie go nie zabezpieczałam - nic się nie stało.

Krem jest o takiej średniej konsystencji. Łatwo się rozprowadza, nie bieli i szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Bardzo ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się dość długo.

Świetnie chroni przed słońcem. Moja skóra jest bardzo jasna i zawsze martwię się na wakacjach, że moje opalanie skończy się poparzeniami. Krem od Garnier sprawdził mi się świetnie - z Hiszpanii wracam ślicznie opalona bez żadnych poparzeń. Polecam!

Dobra cena dobra jakość

Lotion ma dość gęstą konsystencję, choć jak na krem z SPF można powiedzieć, że jest lekki. Dobrze się rozprowadza, nie bieli i szybko wchłania. Pozostawia na skórze lekki film, ale nie jest on tłusty, raczej taki okluzyjny. Pachnie mocno i zapach utrzymuje się dość długo - dla mnie to jedyny mankament tego lotionu. Dobrze chroni przed promieniami uva i uvb. Jest bardzo wydajny.

idealny do ogrodu

Uwielbiam pracę w ogrodzie i jak tylko mogę kopię, przycinam, sieję i nawet plewię. Ostatnie gorące lata powodują, że nie sposób nosić coś innego niż szorty i koszulkę na ramiączkach. A to wymaga ochrony UV.

Po pierwsze potrzebny jest kosmetyk z ochroną co najmniej 25, po drugie nie może być tłusty, bo wszystkie owady przyklejają się do skóry, po trzecie musi być wodoodporny, bo jak się pracuje to niestety skóra jest spocona.

Garnier Ambre Solaire SPF 30 spełnia moje wszystkie 3 wymagania. Sezon ogrodniczy niedługo się zaczyna więc muszę kupić zapas.

Garnier Ambre Solaire na dodatek nawilża i przyjemnie pachnie.

Wygładza, nawilża, chroni

Porządny balsam!
Najbardziej przypadła mi do gustu jego formuła - nie jest ciężka, tłusta, a wręcz jest lekka jak piórko. Mam wrażenie, że super się wchłania i naprawdę pielęgnuje moją skórę. Niemalże od razu po jego aplikacji mogę założyć ciuchy.
Czuć, że skóra jest ukojona po kąpieli słonecznej, trochę nawet jak opatrunek w formie kremu :)
Plus za filtr SPF, dzięki czemu używam go nawet podczas zimowych szaleństw na stoku, kiedy świeci słońce. O poparzenia słoneczne wtedy nie trudno, a ja bawiąc się na stoku nie muszę martwić się o swoją skórę.

Jest wydajny, a zapach... mmm piekny! Lekki i i delikatny, przywołuje letnie wspomnienia :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zostanie ze mną nawet po wakacjach

To bardzo lekki, delikatny jak najlżejsza emulsja, ale jednocześnie niezwykle skuteczny balsam. Wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia tłustej warstwy, nie brudzi ubrań. Jest tak delikatny i przyjazny skórze, że zaczęłam stosować go nawet na twarz pod lekki makijaż w upalne i słoneczne dni. Kocham ten zapach – tak pachnie beztroskie lato pełne słońca ;)
Na uwagę zasługuje nie tylko dobre zabezpieczenie przez promieniami UV (balsam sprawdził się przy mocnym palącym słońcu nawet na mojej jasnej i podatnej na oparzenia skórze) ale i pielęgnacyjne właściwości produktu. Skóra jest fajnie nawilżona i przepięknie pachnie. Chętnie zostawię go na półce na kolejne miesiące, jako zabezpieczenie przed słońcem (Kasia)

Fajny

- łatwo się go aplikuje
- jest bardzo wydajny
- ładnie pachnie
- jest łatwo dostępny
Jest warty swojej ceny u mnie się sprwdza mam skórę normalną czasem trochę suchą
Skóra ładnie wygląda , nie powstają krostki k nie mam uczuleń

Balsam ochronny

Łatwy w użyciu. Rozsmarowuje się bez problemu. Miły zapach. Godne polecenia. Konsystencja idealna i szybko się wchłania. Opakowanie bardzo pojemne. Chroni skórę przed wysuszeniem. Doskonale nawilża.

Kazdy pracus wie, ze kremem smarowac trzeba sie.

Krem testowal mąż wraz ze mna. Glownie on uzywal go w pracy (praca na zewnatrz). Typ skory raczej sniady, ja blada jak sciana. Krem ma super konsystencje, dobrze sie wchlania i nie pozostawia filmu. Nic sie do nas nie przykleja. Jesli ktos jest caly dzien na sloncu warto taka ochrone zaaplikowac na cialo. Krem nawilza i chroni. Mimo, iz kazdego lata skora byla czerwona, podrazniona, schodzila po przesuszeniu, sprobowal kosmetyku. Jest zachwycony, nic nie schodzi, nie piecze, skora jest nawilzona idealnie. Produkt godny polecania

Świetny produkt!

Balsam ochrony przypadł mi do gustu!
Ma świetną konsystencję i zapach. Skutecznie chroni przed promieniowaniem UV. Wypróbowałam go w upalne dni i przyznam,że skóra.byla.nawilzona.

Ochrona musi być :)

Balsam bardzo dobrze się sprawdza na mojej skórze, zapewnia ochronę. Jest produktem wydajnym i dobrze się rozprowadza. Ma przyjemny zapach, świetny na upalne dni. Na pewno wrócę do tego produktu podczas następnych wakacji, mam nadzieje ze produkt nadal będzie łatwo dostępny

Jest naprawdę fajny

Polubiłam ten balsam, konsystencja bardzie mi odpowiada, wchłania się szybko, nie lepi się. Mam jasną skórę i często jest czerwona od słońca, ale ten balsam dobrze ją chroni i nie mam spieczonych jak zawsze ramion.