Eau Thermale Avene, Sun, Very High Protection Spray 50+ SPF UVA (Spray ochronny)

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna do skóry wrażliwej, nadwrażliwej na ekspozycję słoneczną lub skóry narażonej na intensywne promieniowanie słoneczne. Bardzo szeroka ochrona przed promieniowaniem UVB-UVA. Produkt przeznaczony do twarzy i ciała. Fotostabilny. Bogaty w Wodę termalną Avène. Przeciwdziała suchości. Wodoodporny. Nie pozostawia białych śladów.

kremy z filtrem do twarzy
ochronne, łagodzące, nawilżające
wodoodporna
z pompką
balsam
Filtry
SPF 30 - 50
wrażliwa

Bardzo fajny spf

Bardzo przyjemy spf. Na plus zdecydowanie konsystencja i formuła, która szybko się wchłania i nie bieli. Nie szczypie w oczy. Jedyny minus jaki zauważyłam to aloes w składzie, co może powodować uczulenie

Kosmetyk ma wysoki spf, chroni skórę przed słońcem

Kosmetyk ma wysoki spf, chroni skórę przed słońcem, nie przesusza, dostępny w każdej aptece. Moja skóra jest nawilżona. Opakowanie bardzo wygodne w użyciu, duża pojemność i wydajność, przyjemny zapach, lekka konsystencja, nie podrażnia.

Bardzo dobry!

Miałam okazję go przetestować tego lata i muszę napisać, że jest genialny! Nie wiem czy ma jakiś minus, serio! Wart swojej ceny bo:
- rzeczywiście chroni skórę przed słońcem- byłam na wakacjach w Włoszech, słońce palące, piekące, skwar niesamowity. Mimo, że wiele czasu spędzałam na słońcu moja skóra nie była podrażniona. Za to otrzymałam zdrową opaleniznę, bez plam i przesuszeń
- nie przesusza- nie miałam suchych skórek, skóra była w dobrej kondycji
- dostępny w każdej aptece
- bardzo szybka i przyjemna aplikacja.

Podsumowując wart każdej złotówki.

Skuteczny

Mam cerę dojrzała, suchą. Kremów z filtrem używam codziennie, od 10 lat. Epray był dla mnie nowoscia, ale nie zawiodłam się. Pryskam na dłoń i rozprowadzam na twarzy. Starcza na bardzo długo. Podkład się trzyma dobrze na nim trzyma, a skóra jest nawilżona. Opakowanie bardzo wygodne w użyciu. Polecam

Świetny rodzinny produkt

Duża pojemność, higieniczne podanie, wydajność, bardzo duża ochrona, przyjemny zapach, lekka konsystencja i działanie. Producent wywiązał się ze wszystkich obietnic. Produkt nie zostawia klejącej ani tłustej warstwy na skórze, nie podrażnia jej i daje najwyższą ochronę nawilżając nawet najbardziej wrażliwą skórę. Testuję odkąd go otrzymałam w ramach testów, a będąc w ciąży ochrona przeciwsłoneczna jest tym bardziej na wagę złota, może z niego korzystać cała rodzina, sprawdza się u męża na długich wyjazdach rowerowych, a co najważniejsze chroni bardzo dobrze przed słońcem.

Niezbędnik w torebce

Produkt znajduje się w poręcznej butelce, którą należy przekręcić,aby wyszedł aplikator. Konsystencja jest lekka, a zapach delikatny. Po nałożeniu na skórę,nie klei się szybko się wchłania, dzięki czemu nie trzeba obawiać się plam na odzieży. Zapach sługo utrzymuje się na skórze, ale nie jest intensywny. Miałam szansę przetestować go w drodze do pracy, na spacerze z psem, w czasie jazdy na rowerze, a także przy pracach w ogródku i wszędzie sprawdził się bez zarzutu. Po zastosowaniu skóra jest miękka i nawilżona, a spray mnie nie uczulił. Pozostaniemy kumplami nadłużej.

Naprawdę fajny

Otrzymałam ten produkt w ramach testu i co mogę na pewno powiedzieć po tych kilkunastu dniach stosowania to bardzo miłe zaskoczenie. Spodziewałam się konsystencji typowego kremu do opalania, takiej tłustawej, którą cały czas czuć na skórze, a tu niespodzianka. Spray fajnie rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania i najlepsze - niesamowicie nawilża. Jeszcze długo po nałożeniu na skórę czuć, że jest ona mięciutka i jakby bardziej gładka. Dla mnie to coś nowego i na pewno będę stosować ten spray przez całe lato.

Świetny!

Mam skórę wrażliwa, mieszaną skłonną do przesuszeń. Spray po prostu mnie zachwycił ???? od opakowania z niezwykle uroczym i praktycznym zamknięciem aż po formułę która nie klei, delikatnie pielęgnuje, nawilża i zapobiega wszelkim skutkom opalania. Delikatny zapach, przyjemny. Konsystencja świetnie się wchłania. Biorę pod uwagę ponowne opakowanie.

Uwielbiam

Zacznę od tego, że Eau Thermale Avène, Sun, Very High Protection Spray 50+ SPF UVA otrzymałam jako jedna z ambasadorek w ramach testu przeprowadzanego przez Wizaż.
Jestem posiadaczką cery suchej wrażliwej na działania słoneczne.
Spray ochronny to świetne rozwiązanie - przede wszystkim chroni wrażliwą skórę przed promieniowaniem słonecznym, nie podrażnia i nie uczula a woda termalna w składzie idealnie koi i łagodzi. Podoba mi się forma aplikacji - śmiało można psikać nim całe ciało (oprócz twarzy- to nie mgiełka!) bez obawy przed jakimiś niepożądanymi działaniami. Łatwy w użyciu, mega wydajny.

Spray ochronny na lato

Spray miałam okazję testować podczas weekendowego wypadu nad morze. Posmarowałam się nim przed wyjściem na słońce. Spray ładnie rozprowadza się na skórze, nie lepi się. Szybko się wchłania, wysoki filtr sprawdzony, mimo dużego słońca skóra chroniona, nie spiekłam się. Bardzo podoba mi się poręczne opakowanie, moim hitem jest krem do twarzy z tej samej serii, ale spray również bardzo dobrze się sprawdził. Zostanie ze mną na dłużej.

Na upały idealny

Spray stosowała cała moja rodzina podczas urlopowego wyjazdu przy wysokich temperaturach. Filtr spełnił moje oczekiwania, skóra była nawilżona i chroniona przez cały dzień, również podczas kąpieli. Skóra była muśnięta słońcem bez żadnych zaczerwienień ani podrażnień.
Zalety tego produktu to również:
- bardzo lekka konsystencja
- nie lepi się
- nie pozostawia śladów
- szybko się wchłania
- ma przyjemny zapach
- opakowanie łatwe w użyciu
- bardzo wydajny
Zostaje z nami na lato :)

Doskonale chroni skórę i nie podrażnia jej - kocham <3

Filtry to coś, co stosuję cały rok - po pierwsze dlatego, że bardzo dbam o skórę i sporo inwestuję w pielęgnację przeciwstarzeniową, po drugie - jako posiadaczka skóry niezwykle wrażliwej i atopowej po prostu nie mogę pomijać tego kroku, jakim jest ochrona przeciwsłoneczna.
Oczywiście, zimą jest nieco inaczej, bo wówczas aplikuję filtr wyłącznie na te części ciała, które mogą być narażone na ekspozycję słoneczną, ale okres od wiosny do jesieni to czas, gdy nakładam produkt z SPF na całe ciało i codziennie - dlatego ciągle szukam tego idealnego kosmetyku, który nie będzie się lepił do ubrań, będzie leciutki i który będzie jednocześnie doskonale chronił. I wiecie co? Znalazłam! <3

ZALETY:
+Wygodne opakowanie - plastikowa, solidna butla z ciekawym zamknięciem - wystarczy bowiem przekręcić ten biały wichajsterek na szyjce butelki i cyk, opakowanie otwarte ;). To daje nam gwarancję, że spray sam nie otworzy się w torbie. Szata graficzna charakterystyczna dla ''słonecznej'' linii Avene, mnie się podoba.
+Lekka, niemal wodnista konsystencja - łatwo rozprowadzić produkt i nie ma mowy o zaciekach, bieleniu czy oblepieniu. Nie jest to mgiełka leciutka jak powietrze, to prawda - to emulsja, którą chcąc nie chcąc musimy wmasować, ale przy mojej ultra suchej skórze jest to idealna formuła, która zapewnia mi komfort i porządną ochronę.
+Przyjemny zapach (identyczny jak w kremie do twarzy) i dobry skład, przyjazny wrażliwcom.
+Produkt jest wodoodporny i nie wyciera się - oczywiście mówię o codziennym stosowaniu w warunkach miejskich ;). Spokojnie po aplikacji mogę założyć ubranie i nic się nie klei, a wiem, że skóra jest dobrze chroniona.
+Emulsja nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie! Zmiękcza ją i delikatnie nawilża.
+Deklarowana ochrona jest ochroną rzeczywistą, oczywiście pod warunkiem użycia przepisowej ilości produktu - wówczas nawet kilkugodzinne wylegiwanie się na balkonie czy dłuższe spacery przy dużym nasłonecznieniu nie robią na mojej skórze wrażenia - żadnej opalenizny, poparzeń, podrażnień czy zaczerwienienia. Dosłownie ZERO, a to najlepszy dowód na działanie tego produktu!
+Emulsja nie zatyka porów i nie uczula.
+Stosunek jakości do ceny jest moim zdaniem naprawdę dobry - filtry do wydajnych nie należą, a na szczęście Avene nie żąda milionów monet za swoje kosmetyki i to jest ogromna zaleta.
+Łatwa dostępność - apteki stacjonarne i internetowe.

WADY:
-Brak.

Podsumowując - nie mam temu sprayowi nic do zarzucenia. Choć z początku sądziłam, że to naprawdę mgiełka, to jednak w ostatecznym rozrachunku forma emulsji okazała się być dla mnie najlepsza. To lekki, delikatny i przy tym solidny filtr, który rzeczywiście chroni skórę i jednocześnie dba o jej dobrą kondycję. No i jest wprost stworzony dla posiadaczy skóry wrażliwej... Moja sucha, atopowa skóra pokochała ten produkt i z pewnością sięgnę po niego jeszcze wielokrotnie.
Polecam, zwłaszcza jeśli szukacie czegoś, co ochroni skórę jak należy - Avene nie zawodzi! <3

*Dziękuję Klubowi Recenzentki za możliwość testowania zestawu filtrów Eau Thermale Avene*.