Hada Labo Tokyo, Absolute Smoothing and Moisturising Cream (Krem nawilżająco-wygładzający na dzień i na noc)

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Krem o lekkiej i puszystej formule, który dzięki wysokiemu stężeniu Super Hyaluronic AcidTM intensywnie nawadnia i wygładza cerę, pozostawiając ją odświeżoną, rozświetloną i miękką. Spowalnia procesy starzenia. Do stosowania w każdym wieku.
Super Hyaluronic AcidTM to ekskluzywna, japońska kombinacja kilku rodzajów kwasu hialuronowego, która działa głęboko nawilżająco i wypełniająco, przywracając skórze młodzieńczą gładkość.
Kosmetyki Hada Labo TokyoTM polecane są również dla cery wrażliwej.

na noc, na dzień
młoda, dojrzała, sucha, wrażliwa, normalna
nawilżające, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku

Zdecydowanie na noc ok

Krem charakteryzuje się dość standardowym opakowaniem dla tego typu produktów. Odkręcanym. Szata graficzna bardzo ładna.

Krem posiada dość żelową konsystencją, która się wchłania pozostawiając lepki film, na noc mi to nie przeszkadza, natomiast na dzień już odpada krem.

Krem nawilża ale bez efektu wow przy mocno przesuszonej cerze od kremu nawilżającego oczekiwałam więcej zdecydowanie. .

Produkt dość wydajny, po nałożeniu przynosi ulgę, nie podrażnia cery.

Cena regularna zdecydowanie za wysoka co do jakości.

Dla mnie zbyt klejący

Używałam go, jak zaczynałam moją przygodę z "koreańską pielęgnacją". Jednak o ile balsam do ciała z tej serii jest rewelacyjny, o tyle na tym kremie się bardzo zawiodłam. Może i nawilża, ale wcale nie jest taki lekki. Wręcz przeciwnie,strasznie się klei na twarzy. Okropne uczucie i niestety marne efekty nie są w stanie go zniwelować. Na pewno nie kupię go ponownie, a dodatkowo cena w stosunku do mizernej jakości to jakiś kosmos.

Cieszę się, ze trafiłam

Jestem posiadaczką takiej skóry i cieszę się, że trafiłam na ten kosmetyk. Krem ma piękny, delikatny zapach, świetnie nawilża. Skóra po nałożeniu go na twarz jest bardzo przyjemna w dotyku. Plusem jest też to, że krem mnie nie zapchał co często się zdarzało.

Super krem na noc

Super krem na noc, używam również toniku z tej serii. Bardzo się polubiłam z tym zestawem. Skóra rano jest mega gładka i promienista, a koloryt wyrównany. Luhbię te marke

Miłość na długo

Krem idealnie wtapia,wchłania się w moją skórę.Jego konsystencja jest niezwykle delikatna i lekka.Nie pozostawia ciężkiej ani tłustej powłoki,co przynosi komfort w noszeniu.Idealnie nadaje się pod makijaż.Krem urzekł mnie wyglądem,pięknym kolorem słoiczka,oraz lekkim zapachem cytrusa,co wpłynęło na moje doznania zmysłowe - poczułam orzeźwienie i relaks.Moja buzia pokochała efekty,jakie sprawił ten krem.Mam cerę dojrzałą,wrażliwą,suchą,która łatwo się czerwieni.Nieustannie potrzebuje ona nawilżenia,odżywienia,regeneracji a także ukojenia i ochrony.Ten krem wszystko jej to zapewnił.Uwielbiam to,jak stała się aksamitnie gładka i nawilżona.Już nie odczuwam dyskomfortu suchości.Moja buzia pojaśniała,i nabrała jednolitego,zdrowego kolorytu.Skóra uodporniła się na zaczerwienienia.Nadreaktywność zmalała.Zauważyłam też,że stała się bardziej sprężysta i spójna.Nie dziwota co ten krem uczynił mojej buzi,zawierając tak dobre składniki.Jestem nim oczarowana.To będzie miłość na długo.

Nie polecam

Lekki? Chyba lepki. Nawilża? Ta, jasne.... Chyba wysusza. Ściema. Wysoka cena za krem, który jest przeciwieństwem opisu. Efekt grubego glicerynowe grubego filtru. Cena z kosmosu. Nie polecam.

Nakładam krem rano i na noc. Przez pierwsze dni krem wchłaniał się błyskawicznie. Po dwóch tygodniach zauważyłam, że skóra jest już zdecydowanie bardziej nawilżona i moja cera nie potrzebuje już takiej ilości kremu. Używam kremu również na szyję i dekold. Krem razem z Lition stanowi teraz ppdstawe mojej pielęgnacji i nie zmienię nic innego. Na pewno kupię krem ponownie .

Spełnia swoje zadania!

Krem kupiłam na promocji w Rossmannie, ponieważ cena regularna jest wysoka. Już od dawna chciałam go zakupić, ponieważ krem zebrał dużo, pozytywnych recenzji. Zaprzyjaźniłam się z owym kremem, ponieważ spełnia swoje zadania:
-nawilża skórę twarzy,
-pozostawia ją gładko na długo
-można go stosować na dzień i na noc.
Ja zazwyczaj ten krem stosuję podczas nocnej pielęgnacji, kiedy wykonam swój rytuał pielęgnacyjny, a jak się obudzę, to zazwyczaj z gładką cerą. Szkoda, że nie ma SPF, ponieważ i na dzień bym go stosowała.
Poza tym ma bardzo charakterystyczny a zarazem prosty design, co według mnie jest na plus. Polecam!

Sprawdził się bardziej w wersji na noc - brak filtra dyskwalifikuje go w dziennej pielęgnacji

Warunkiem, abym mogła używać kremu na dzień jest obecność filtra, latem minimum 50, a w zimę 20 SPF. Dlatego krem przeznaczam do nocnej pielęgnacji.
Lekka konsystencja żelu szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu, produktu praktycznie nie czujemy na twarzy. Jest komfortowy.
Używam go w towarzystwie kremu pod oczy z tej samej linii i efekty zauważyłam już po pierwszych aplikacjach.
Moja skóra jest dogłębnie nawilżona, bardziej jędrna i sprężysta. Jestem zadowolona z efektu. Produkt jest bezzapachowy.
Elegancki, nieco toporny słoiczek trudno utrzymać w dłoni.
krem nie wywołuje podrażnień, nie uczula.

Świetny krem

Krem stosuję już od kilku lat, jestem nim zachwycona. Ma lepką, żelową konsystencję, łatwo rozprowadza się po twarzy. Ma bardzo delikatny, kwiatowy zapach. Potrafi sobie poradzić z każdym typem przesuszenia, który mnie do tej pory napotkał. Bardzo go polecam!

Niewypał

Kupiłam zachęcona wysoką oceną KWC. Nie sprawdził się. Plusy to jak dla mnie tylko kwestia wizualna (eleganckie opakowanie) i wydajność. Reszta to minusy. Nie odpowiadał mi zapach, lepkość, efekt świecenia - przez co nadawał się tylko na noc, brak efektu wygładzenia, słabe nawilżenie oraz tendencja do zapychania w strefie T. Z tym ostatnim poradziłam sobie używając go tylko na suche policzki. Nie polecam.

Bleee...

Ten produkt kompletnie mnie rozczarował, a nazywanie go kremem to nieporozumienie... Nakładając go na twarz miałam uczucie raczej nakładania jakiegoś kleju albo... śluzu, brrrr. Nie wchłania się do końca, pozostawiając na skórze nieprzyjemną kleistą warstewkę, przez co miałam wrażenie, że skóra pod nim nie oddycha. W dodatku uczulał mnie, wywołując nieprzyjemne swędzenie twarzy i czerwone plamki. Kupiłam go zachęcona wysoką oceną na Wizażu... Niestety, jak dla mnie to pomyłka i wyrzucone pieniądze. Ja nie polecam.